Προς το περιεχόμενο

Το Diablo III κυκλοφορεί στις 15 Μαΐου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας τρελλαμένος φίλος μου πήρε την CD MEDIA και προπαράγγειλε το Collectors με €90!!! Εγώ με βλέπω για 1 τσουβαλάκι πατάτες και 1 αρνάκι με τα ίδια λεφτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενας τρελλαμένος φίλος μου πήρε την CD MEDIA και προπαράγγειλε το Collectors με €90!!! Εγώ με βλέπω για 1 τσουβαλάκι πατάτες και 1 αρνάκι με τα ίδια λεφτά

 

Να προσεχεις λοιπον, μην σου κολλησει το αρνακι στο install και βαρυστομαχιασεις. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πρέπει να εισαι απλα κολόφαρδος και να σε επιλέξουν :P

 

 

 

cough cough offline mode cough cough cracked cough cough

 

υπάρχει για μία πιο παλιά έκδοση και κυκλοφορεί σε πολλούς θείους. μπορείτε από εκεί να πάρετε μία γεύση Ή απλά να ζητήσετε στο fb να σας δώσει το acc του κάποιος φίλος σας

 

Ενας τρελλαμένος φίλος μου πήρε την CD MEDIA και προπαράγγειλε το Collectors με €90!!! Εγώ με βλέπω για 1 τσουβαλάκι πατάτες και 1 αρνάκι με τα ίδια λεφτά

 

Τρελός ο Φίλος!!!!!! στην τάξη ήσασταν όταν στο είπε ή διάλειμμα είχατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα κάνει προπαραγγελία από το Play το 2008 στα 35 ευρώ. Λέτε να ισχύει αυτή η τιμή; Πάντως από ότι είδα η παραγγελία υπάρχει ακόμα καταχωρημένη σε αυτή τη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Play το έχει €47,49 , αν το πετύχει ο φίλος με €34 να πάει να παίξει ένα Lotto. Πάντως εάν είχα το Play θα του τόδινα €35 αφού είχε την υπομονή να περιμένει τόσα χρόνια !!! Λέτε να βγει και σε κονσόλα να γίνει το πατατρακ της αρκούδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τύχη παίζοντας online single player game με lag, χωρίς pause και LAN....ευχαριστώ αλλά δε θα πάρω.

Έχω λιώσει όλα τα παιχνίδια της Blizzard από εποχής Warcraft II (αγοράζοντας τα όλα γνήσια και Collector's Editions τα περισσότερα), αλλά φτάνει πιά με την πειρατοφοβία τους δημιουργούν προβλήματα στον κανονικό χρήστη και πελάτη τους.

Δηλαδή δεν μπορώ να παίξω όταν ταξιδεύω, αλλά ούτε και στο σπίτι μου με φίλους, κι εκτός όλων αυτών όποτε θα μπορώ να παίξω κανονικά μπορεί να πέσει ο server ή το lag να είναι απαράδεκτο...

Κι όλα αυτά ενώ η Blizzard θα βγάζει ασταμάτητα παραδάκι από το ΑuctionHouse με real money...

 

Θα μου πείτε ότι δεν είναι η πρώτη φορά μιας και έγινε ήδη με το SCII και για το DiabloIII ανακοινώθηκε από πέρυσι το καλοκάιρι...αλλά είχα μια ελπίδα μέχρι τελευταία στίγμη μπας κι αλλάξουν γνώμη...κρίμα γιατί με τα παιχνίδια τους μεγαλώσαμε...

 

http://www.youtube.com/watch?v=suEGopUOHvU

για όποιον θέλει να δει παραπάνω πάνω στο θέμα αρνητικά στοιχεία του D3

 

Πέστα ρε φίλε... No Single Player, No Addons/Mods, Real Money Auction House? Άντε χάσου ρε Blizzard. Απαξιώ ακόμα και να το κατεβάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως γίνεστε υπερβολικοί με το no offline mode.

 

Πρώτον τα offline modes θα βγουν στην 1η εβδομάδα κιόλας και 2ον αν το να δώσεις 40 ευρώ για ένα παιχνίδι από την καλύτερη εταιρία παιχνιδιών στον κόσμο νομίζω δεν είναι και μεγάλη υπόθεση.

 

Άλλοι χαλάνε 1000 και 2000 ευρώ για να πάρουν υπολογιστές που να παίζουν τέλεια αυτού του είδους τα παιχνίδια, τα 40 ευρώ δε νομίζω να σώσουν κανέναν.

 

Όσο για το Auction house είναι πλέον της μόδας αν θέλετε τέτοιου είδους κινήσεις.Δλδ με πραγματικά λεφτά να αγοράζεις πράγματα στο παιχνίδι απλά η blizzard θέλει να το κάνει ελεγχόμενο και προφανώς να κερδίσει και αυτή λεφτά.Κανείς δε το κάνει για την ψυχή της μάνας του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω σταματήσει εδώ και χρόνια τα παιχνίδια ψηνόμουν για το ΙΙΙ.

 

Με ανησυχεί το ότε δεν έχει offline mode. Το δίκτυό μου κολλάει, μπορεί να κολλήσει πάνω από 10 φορές σε μια μέρα.

 

Από περιέργεια, τι γίνεται αν κολλήσει το ίντερνετ ενώ παίζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχω σταματήσει εδώ και χρόνια τα παιχνίδια ψηνόμουν για το ΙΙΙ.

 

Με ανησυχεί το ότε δεν έχει offline mode. Το δίκτυό μου κολλάει, μπορεί να κολλήσει πάνω από 10 φορές σε μια μέρα.

 

Από περιέργεια, τι γίνεται αν κολλήσει το ίντερνετ ενώ παίζω;

 

alt+f4 με μανια να σταματησουν τα πακετα να πηγαινοερχονται μπας και σώσεις τίποτα! α ρε αθάνατο HC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...