Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια γρηγορη ερωτηση που ισως εχει απαντηθει πολλες φορες.

Ανεβασα 10gb στο dropbox και εχω εγκαταστησει την εφαρμογη και στο υπολογιστη μου.Το θεμα ειναι οτι απο το δισκο του υπολογιστη μου του εχει φαει 10gb χωρο...

Ποια ουσια τελικα?Τωρα εχω τα ιδια αρχεια 2 φορες...Εγω ηθελα απλα να αχω τα αρχεια online και να μην χρησιμοποιουν το χωρο του δισκου μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά είναι δυνατόν να μην καταλάβουν στο DB ότι δεν είναι δυνατόν να ενεργοποιήθηκαν τόσα HTC μαζεμένα; Μήπως κλειδώσουν τπτ accounts όλα μαζί στην ψύχρα;

Το ξερουν και οι ιδιοι.. Αν ειχες διαβασει το αλλο σχετικό λινκ με το dropbox, ειχα φτιάξει 32 email/λογαριασμους dropbox, αριθμημένα με σειρά 1.2...32 με ιδία password όλα, και τα εβαλα ως affilitate για να πάρω 16gb. Λες να μη το κατάλαβαν; Απλα ολη αυτή η ιστορία γίνεται για να γίνει ντορος στα φόρουμ και να διαφημίζονται δωρεάν. Αν απλα πχ λεγανε ότι αυξάνουν τα δωρεάν gb πχ σε 25 λιγοι θα το μάθαιναν. Εδω με το ντορο που γίνεται το βάζουν ακόμα και αυτοι που ούτε κάν ξέραν τι ήταν.. :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γρηγορη ερωτηση που ισως εχει απαντηθει πολλες φορες.

Ανεβασα 10gb στο dropbox και εχω εγκαταστησει την εφαρμογη και στο υπολογιστη μου.Το θεμα ειναι οτι απο το δισκο του υπολογιστη μου του εχει φαει 10gb χωρο...

Ποια ουσια τελικα?Τωρα εχω τα ιδια αρχεια 2 φορες...Εγω ηθελα απλα να αχω τα αρχεια online και να μην χρησιμοποιουν το χωρο του δισκου μου...

 

Μπορεις να κανεις unlink τον υπολογιστη σου και να εχεις προσβαση στα αρχεια σου απο το browser σου. Η φιλοσοφια του cloud δεν ειναι "εχω ενα δωρεαν σκληρο στο ιντερνετ" αλλα "εχω τα αρχεια μου ασφαλισμενα απο πιθανη αστοχια υλικου και προσβαση σε αυτα απο οπουδηποτε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα σε HTC, το έβαλα και σε galaxy tab. τίποτε! ούτε καν μαιλ.

Το έβαλα στο zte blade φίλου με το ίδιο login και σε 30 δευτερόλεπτα έγινε η δουλειά.

 

Το λέω σε άλλο φίλο με zte blade. Το βάζει και του έρχεται το "to claim...".

Όλοι είχαμε κάνει το getting started.

 

Παράξενα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι προσπαθούσα αρκετή ώρα και κατάλαβα ότι πρέπει να κάνεις unlink όλες τις συσκευές σου (είχα 2 android και 2 pc) για να δουλέψει. Τελικά πήρα τα 23 (να πώ ότι αρχικά είχα πάρει το mail me ta 250) αλλά δεν μπόρεσα με τίποτα να πάρω το εξτρα 3GB από το δευτερο αρχείο. Καμιά Ιδέα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο μου έβγαζε αδυναμία σύνδεσης από το κινητό, και ούτε συγχρόνιζε (φυσικά). Αφού καθάρισα cache εφαρμογής, διαγραφή δεδομένων και επανεγκατάσταση, δούλεψε μετά από επανεκκίνηση. Φοβήθηκα μήπως μας την πέσανε, αλλά για την ώρα όλα οκ :)

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο μου έβγαζε αδυναμία σύνδεσης από το κινητό' date=' και ούτε συγχρόνιζε (φυσικά). Αφού καθάρισα cache εφαρμογής, διαγραφή δεδομένων και επανεγκατάσταση, δούλεψε μετά από επανεκκίνηση. Φοβήθηκα μήπως μας την πέσανε, αλλά για την ώρα όλα οκ :)

 

Αποστολή από το GT-I9000 με τη χρήση Insomnia App[/quote']

 

Μόλις σε διάβασα μπαίνω στο iPhone app και βλέπω ότι έλειπαν τα "κλεμμένα" gb. Μας ανακάλυψαν σκέφτηκα. Μετα συνειδητοποίησα ότι δεν το είχα ανοίξει απο τότε που έκανα τη χακιά! Μετά απο λίγο επανήλθαν τα 50 gb και το χαμόγελο στο πρόσωπό μου!

Μέχρι τώρα το Dropbox μας έχει κάνει φοιτητές και κατόχους htc!

Άντε να δούμε τι άλλο θα κάνουμε για μια χούφτα gb!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα το Dropbox μας έχει κάνει φοιτητές και κατόχους htc!

Άντε να δούμε τι άλλο θα κάνουμε για μια χούφτα gb!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Και που είσαι ακόμα .. Και αστροναύτης μπορεί να γινεις σε λίγο!.. Κατσε να κανει καμία προσφορά σε οποίον έχει ταξιδέψει στο διάστημα, να δεις ποσες 100δες χιλιάδες ειναι τελικά.. :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, διαβάστε αυτό.

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=24140121&postcount=193

Ευχαριστουμε για την προσπαθεια κ μονο.. εγω παντως δεν εχω χασει χωρο, και εχω κανει και το +3 και το +23 :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μη σε απείλησαν με μηνύσεις κτλ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Επίσης σίγουρα θα ξέρεις να μας πεις αν έχουν τροπο να εντοπίσουν τα fake apk.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...