Προς το περιεχόμενο

Dropbox: 23!!!gb για 2 χρόνια + 3gb για 1 χρόνο, χρειάζεται android τηλέφωνο


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θα μπώ στο τρυπάκι του γιατί κάποιος θα ήθελε κάποια αρχεία σε ένα σύννεφο ή όχι.

 

Θα προσθέσω μόνο άλλα 500Mb εάν κάνεις upload ένα αρχείο απο το κινητό σου (πχ φωτογραφία απο την κάμερα). Τουλάχιστον έτσι γράφει στο πρώτο tour που κάνεις αν ανοίξεις την εφαρμογή στο κινητό σου.

Αμελητέο...σαν νούμερο...αλλά...

Να προσθέσω κι αυτό...

https://www.dropbox.com/help/287

για την ακρίβεια

"we're giving you 500 MB of free Dropbox space for every 500 MB you upload via Camera Upload, up to a total of 3 GB"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 264
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

για την ακρίβεια

"we're giving you 500 MB of free Dropbox space for every 500 MB you upload via Camera Upload, up to a total of 3 GB"

Και για οποιον θελει περισσοτερα απο 3GB με το συγκεκριμενο τροπο

http://www.insomnia.gr/topic/435758-%CF%84%CE%BF-dropbox-%CE%B4%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BC%CE%AC%CE%B6%CE%B5%CE%B9-%CE%BD%CE%AD%CE%B5%CF%82-%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%AD%CF%81%CE%B5%CE%B9-%CE%AD/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό ίσχυε μέχρι 23/2 νομίζω...

Θα σε γελασω, δεν εχω ψαξει περι ημερομηνιας. Βeta period αναφερουν, δεν ξερω εαν εχει τελειωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B)

 

Αρα ειναι 25 και οχι 23 που ειπες, γι αυτο δεν υπηρχε τιποτα για 23GB παρα μονο hacked, ok!

 

ΥΓ. Και για sence3.5 ειναι 5GB και οχι 3GB απο οτι βλεπω.

 

2GB έχει το free.

Σου δίνει επιπλέον 23 (ή 3) και έχεις 25 (ή 5).

 

Μια διευκρίνιση για το φίλο που ρώτησε αν θα παίξει στον emulator.

Θα παίξει αν δεν κάνω λάθος μόνο το alternate build (signeddropbox.apk).

Αν δεν παίξει χτύπα μου ένα PM να σου φτιάξω ένα APK.

 

Φυσικά αν βαριέσαι (και δε φοβάσαι όπως οι άλλοι :P), μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία σου να δοκιμάσω εγώ (πολλά παιδιά στο XDA μου έχουν στείλει τα accounts τους, τι διάολο, δε φοβούνται τίποτα; :P).

Αρκεί να έχεις ολοκληρώσει πρώτα τον Getting started guide.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε αυτο

 

"Thanks for supercharging your HTC device with Dropbox! To get the most out of your Dropbox and claim your extra 23 GB of space, visit our Getting Started guide!"

 

 

Παίζει ρόλο ότι στον αρχικό οδηγό είχα ολοκληρώσει τα 4 από τα 5 προαπαιτούμενα ? (το πέμπτο ήταν η εγκατάσταση του dropbox από το κινητό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε αυτο

 

"Thanks for supercharging your HTC device with Dropbox! To get the most out of your Dropbox and claim your extra 23 GB of space, visit our Getting Started guide!"

 

 

Παίζει ρόλο ότι στον αρχικό οδηγό είχα ολοκληρώσει τα 4 από τα 5 προαπαιτούμενα ? (το πέμπτο ήταν η εγκατάσταση του dropbox από το κινητό)

 

μαλλον ναι γτ και εγω ετσι την πατησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...