Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab 72€;;;;


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Οι ακυρώσεις πάντως γίνονται με μαθηματική ακρίβεια από την πιο πρόσφατη προς την παλαιότερη.

 

Πρέπει να πέφτει πολύ μελέτη γιατί σου λένε κάτσε μήπως μέσα σε όλες αυτές υπάρχει και καμία με κανονική τιμή και την χάσουμε... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όση ώρα διάβαζα το θέμα αυτό και άνοιγα τις προσφορές που αναφέρονται στην πρώτη σελίδα και τις επόμενες, έβρισκα μεν τα προϊόντα αλλά σε τελείως άλλες τιμές από αυτές που αναγράφονται στις μικρογραφίες όσων είχα την πρόνοια να ανεβάσουν.

 

Επομένως, φαίνεται ότι οι τύποι σκέφτηκαν να προκαλέσουν λίγο μπάχαλο και να διαφημιστεί για λίγη ώρα το site, προκαλώντας, βέβαια, αρνητικά σχόλια, και αμέσως μετά διόρθωσαν τις τιμές.

 

Σκέτη τρέλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ωραία. Κι εγω cancelled. Και την έκανα την παραγγελία κατα τις 6:30 το πρωί. Απο τους πρώτους φαντάζομαι.

Που κραζουμε τώρα;:)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

εγω τις εκανα χτες στις 1 το βραδυ! χαχα

τωρα τους εστειλα περιποιημενο μνμ

 

ξαφνικα μεσα σε 2 λεπτα απο εκει που ητανν λαθος 100 τιμες ολες επανηλθαν ξαφνικα ε? ερε ξυλο που θελουνε κατι τετοια μαγαζακια :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγινει το κακό τελευταία. Μια το multidrama με τις μειώσεις τιμών (σημείωση:αν και μου είπαν ότι έστειλαν 5-6 πράγματα ,δε μου ήρθε τίποτα. Αν είναι ποτε δυνατόν!!!) ,μια τα παλικαράκια τώρα.....

Προφανώς έχει περάσει η άποψη ότι ο καταναλωτής είναι μ********

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγινει το κακό τελευταία. Μια το multidrama με τις μειώσεις τιμών (σημείωση:αν και μου είπαν ότι έστειλαν 5-6 πράγματα ,δε μου ήρθε τίποτα. Αν είναι ποτε δυνατόν!!!) ,μια τα παλικαράκια τώρα.....

Προφανώς έχει περάσει η άποψη ότι ο καταναλωτής είναι μ********

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

πες τα χρυσοστομε.....για πολυ λαλακες μας εχουν περασει πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειπα εγω παντως στην πρωτη σελιδα...

 

Μετα μην αναρωτιεστε γιατι τρωτε σπαμ στα τηλεφωνα απο εταιρειες που δεν ξερετε. Σορρυ αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη ρε παίδες αλλά τα καταστήματα μόνο φταίνε ?

 

Όποιος διαβάσει από την αρχή το θέμα βλέπει ότι στο εν λόγω (άγνωστο για μένα) κατάστημα υπάρχουν λάθος τιμές και μάλιστα με απόκλιση 300-500 ευρώ. Παρά ταύτα οι περισσότεροι προχωράνε στην πλάκα να παραγγείλουν, στην πορεία όμως το παίρνουν σοβαρά και "στραβώνουν" με κάτι που εξαρχής ήταν λάθος. Τώρα αν κάποιος θεωρεί πώς θα μπορούσε να πάρει μια κάρτα γραφικών από 550-25 ή το Ipad 2 στα 125 ευρώ ....

 

"ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ - ΤΣΑΜΠΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ"

 

Καλά όλοι ξενύχτηδες είσαστε και γράψατε 6 σελ. από τα ξημερώματα ? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E, δεν περίμενα και κάτι περισσότερο από τέτοιους είδους "μαγαζάκια"...

 

Επειδή έχω παραγγείλει απ αυτούς, εντάξει, δεν είναι και πλαίσιο στις τιμές αλλά δεν είναι και παπατζίδες, εντάξει λάθη συμβαίνουν.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...εντάξει λάθη συμβαίνουν.;ρ

 

Σαφώς και μαζί σου. Αλλά όλα αυτά τα λάθη όταν διορθώνονται σε 5-10 λεπτά μας βάζει λίγο σε σκέψεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαφνικα μεσα σε 2 λεπτα απο εκει που ητανν λαθος 100 τιμες ολες επανηλθαν ξαφνικα ε? ερε ξυλο που θελουνε κατι τετοια μαγαζακια :devil:

Ναι, γιατί προφανώς ανέβασαν backup της βάσης.

 

Προφανώς έχει περάσει η άποψη ότι ο καταναλωτής είναι μ********

Ε, άμα τσιμπάτε τόσο εύκολα, λογικό δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, γιατί προφανώς ανέβασαν backup της βάσης.

 

 

Ε, άμα τσιμπάτε τόσο εύκολα, λογικό δεν είναι;

 

 

το θεμα ειναι αν εμεις τσιμπαμε?ή αν αυτοι ειναι ανακολουθοι με οσα γραφουν/υποσχονται..;;;

και παλι καλα , εμεις ειμαστε μελη στο insomnia και μπορουμε και παρακολουθουμε 10 πραγματα..

αλλος που δεν παρακολουθει forums και περιμενει τις παραγγελιες του;

απο ποτε τα "λαθη" στις σελιδες συγχωρουνται ενω τα δικα μας λαθη , οπου ο καθενας δουλευει , ειναι λογος απολυσης;;

προσωπικα ακομα και με την απατη του multidrama δεν ειχα προβλημα....μεχρι το σημειο οπου υποτιθεται μου εστειλαν 5-6 προιοντα και ακομα περιμενω να τα παραλαβω..(παει μηνας πια)

αλλα τετοια περιστατικα συνεχως προκυπτουν...και ερωτω...γιατι εγινε (και) το σημερινο;;

απο δολο;;;να μην το καρακρινουμε;;;να μην κανω καταγγελια;;

απο λαθος;;;να φροντισουν να στειλουν κανονικα τις παραγγελιες και τις επομενες φορες να ειναι διπλα και τριπλα προσεχτικοι..απο τα λαθη σου μαθαινεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...