Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Tab 72€;;;;


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις ειστε με τα καλα σας?? Θα φτασουμε στο σημειο να κατηγορουμε τους πελατες, επειδη παρηγγειλαν?? Αυτο θα πει πελατης, μπαινει σε ενα ηλεκτρονικο καταστημα, με σκοπο να αγορασει κατα πως τον συμφερει. Το τι τιμες δινει το καταστημα δεν ειναι ευθυνη του πελατη, ειναι του καταστηματος. Σε λιγο να τους ζηταμε και συγνωμη που τολμαμε και παραγγελνουμε οταν βλεπουμε μια συμφερουσα τιμη.

Και ναι, μη βιαστειτε να μου πειτε "καλα ρε φιλε, αφου μπαμ εκανε οτι δεν ισχυαν οι τιμες" δε με ενδιαφερει εμενα, γιατι εγω ειμαι ο ΠΕΛΑΤΗΣ, να ενδιαφερει αυτον που το πουλαει.

Παψτε να τους δικαιολογειτε, βλεπετε εχουν πληθυνει τετοια φαινομενα τελευταια.

 

(Στο μονο που συμφωνω ειναι, στο οτι αν καποιος περιμενε πραγματικα να του ερχοταν καποιο προιον σε τετοια τιμη, ε ενταξει θα ειχε φρουδες ελπιδες, και το ηξερε. Αλλα ετερον εκατερον, αυτο δε σημαινει και οτι δεν πρεπει να τους σκιζουμε για τετοιες λαμογιστικες κινησεις.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι διαφορα εχει με το starter pack για psvita που το πηραμε απο το public 0. 01 ? δεν μπορουν να στελνουν απλα ενα ακυρωτικο ενω εκαναν 200 μελη και πηραν 200 mail και διευθυνσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως καταναλωτες καλα κανουμε και κυνηγαμε παντα την καλυτερη δυνατη προσφορα...

Η δικη μου παραγγελια αφορουσε το ipad2 16 gb με 170 euro...

ακυρωθηκε...αν πχ την ιδια ωρα ειχα βρει σε αλλο καταστημα του εξωτερικου προσφορα το ipad 2 με 300 euro για μιση ωρα μονο και τελικα επελεγα να το παρω το pnp για να στηριξω ενα ελληνικο καταστημα , ποιος ειναι ο ζημιωμενος;;;

προσωπικα ΔΕ με ενδιαφερει πια το λαθος τους..αηδιασα με αυτα τα 2 περιστατικα (multirama και pnp)

αηδιασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ετσι ετσι αυτοφακελωθειτε στην καθε τυχαρπαστη εταιρια που μετα απο 2 μερες εχοντας κρατησει τα στοιχεια σας, θα σας ενημερωσει οτι ηταν τυπογραφικο λαθος.

 

Ολοι θα ξεκινησουν καπως ετσι "Παρηγγειλα ενα για χαβαλε", "Παρηγγειλα κι εγω ενα ετσι να υπαρχει!", "εγω παρηγγειλα 3 να κανω δωρο απο ενα στη γυναικα και στην γκομενα", "Κι εγω παρηγγειλα παιδια, λετε να ισχυει η προσφορα και να ειμαστε τυχεροι?", "ειπα και στο κοληταρι μου να παραγγειλει", "προλαβα κι εγω!" κλπ.

 

Και φυσικα στη συνεχεια θα διαβαζουμε παλι το κλασσικο loop επιχειρηματων για τα ανεπιτρεπτα τυπογραφικα λαθη, τις κρεμαλες, τους τυπους με τα ηγετικα χαρακτηριστικα που θα προτρεπουν τους υπολοιπους να κινησουν νομικες διαδικασιες ομαδικα κατα της εταιρειας για παραπλανηση, τα Ελλαδαρα με τα ολα σου, τα για κοροιδα μας περνανε κλπ κλπ.

 

deja vu, τα λεμε απο Δευτερα πρωι:P

Η πλακα ειναι πως οταν διαβασα το ποστ σου νομιζα πως εγραφες υπερβολες. +1 κι απο μενα εκ του αποτελεσματος :lol:

 

Ρε παιδια οσοι παραγγειλαμε το καναμε για το 0,00001‰ που θα καθοταν καποια στραβη και θα εστελναν τα προιοντα.

Δε θα κατσω να σκασω επειδη δε μου εστειλαν το gps με 2 ευρω γιατι απλα ηξερα πως δεν θα το λαβω ποτε. Εκανα 2 κλικ για να το παραγγειλω, εχασα 5 λεπτα απο τη ζωη μου, ε τελειωσε. Τωρα να κραζουμε γιατι επικρατησε το αυτονοητο ειναι παραλογο.

 

Το οτι πηραν το email που εχω για τετοιες καταστασεις aka not my primary one ειναι το τιμημα του να θελεις να παρεις κατι τζαμπα, γνωριζοντας απο πριν πως δεν θα σου κατσει. E big deal, moving on now :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι, μη βιαστειτε να μου πειτε "καλα ρε φιλε, αφου μπαμ εκανε οτι δεν ισχυαν οι τιμες"

Eγω παντως να προσθεσω οτι εβαλα δυο με "ψιλο-φυσιολογικες" τιμες (μητρικη και τροφοδοτικο με 80 ευρω εκαστο) και δυο ακομα με τιμες που οχι απλα δεν ηταν οι φθηνοτερες στην αγορα αλλα ουτε καν εχουν αλλαξει ακομα και τωρα (κουτι-μνημες) και τα ακυρωσαν ολα :shifty:

Μαλλον αυτοι εχασαν δηλαδη παρα εγω :devil:

 

PS. Εδω εχει καταντησει spam folder το "Προσφορές" του Insomnia, το mailbox μας πειραξε; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις ειστε με τα καλα σας?? Θα φτασουμε στο σημειο να κατηγορουμε τους πελατες, επειδη παρηγγειλαν?? Αυτο θα πει πελατης, μπαινει σε ενα ηλεκτρονικο καταστημα, με σκοπο να αγορασει κατα πως τον συμφερει. Το τι τιμες δινει το καταστημα δεν ειναι ευθυνη του πελατη, ειναι του καταστηματος. Σε λιγο να τους ζηταμε και συγνωμη που τολμαμε και παραγγελνουμε οταν βλεπουμε μια συμφερουσα τιμη.

 

Συμφέρουσα τιμή είναι κάτι που το βρίσκεις 20-30% κάτω. Αλλά σε μια περίπτωση που κάτι κάνει μπάμ ότι είναι λάθος δεν γίνετε να απαιτούμε να μας το δώσει. Και να πούμε ότι είναι κανένα κολοσσος- αλυσίδα κομμάτια να γίνει. Αλλά απο ένα μαγαζάκι μιλάμε να γίνει συνεπης και να στείλει ταμπλέτες Samsung και κάρτες GIGABYTE NVIDIA GTX 580 των 500αρικών στα 25 ευρώ ? Ρέ πάμε καλά σε αυτή την χώρα ?

 

Τις προάλλες ζήτησα από την CM να μου στείλει μια γ***βιδα για την V8 και μου απάντησε πώς η εταιρεία τους δεν μπορεί να μου την στείλει γιατί είμαι εκτός εγγύησης!!!

 

Τσπ. ότι είχα να πώ το είπα μπορεί να είμαι και λάθος. Άντε και σε λίγο καιρό ξανά μανά το ίδιο θέμα

 

" ρε μπάς και είναι προσφορές ?

- μπά λάθος είναι

- λάθος είναι αλλά μια παραγγελία γίνετε σε 5' δεν χάνουμε τίποτα

- απατεώνες άλλαξαν τις τιμές

- να μην το αφήσουμε έτσι να πάμε νομικά και τα 100000 μέλη του forum

- να απαιτήσουμε να σβηστει καθε προσωπικο μας δεδομενο απο το site τους

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξερεις ολοι αυτοι που σε καθε αντιστοιχο θρεντ προτεινουν "να κινηθουμε νομικα", "να απαιτησουμε το ταδε", "δικαιουμαστε το δεινα, ας το κυνηγησουμε", "να τους λιωσουμε ρε τους αλητες", απλα μενουν στα πολυ αποφασιστικα/δυναμικα/μπαρουτιασμενα απο ορμονες ποστ τους και ολα καλα, μεχρι νεωτερας που θα εντοπισουν καινουργια Mercedes CL AMG με 157 ευρω σε καποιο σαιτ και θα ξαναρχισουν τα ιδια, στο αναπαντεχο ενδεχομενο να μην την παραλαβουν.

 

Εγω προτεινω για μερικους, επιστροφη στην εποχη του μπακαλικου και τις ιντερνετ αγορες ας τις αφησουν για καναν αλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρείτε δλδ εσεις οτι ήταν καταλάθος τιμές σε προιόντα οπως ipad2 που η τιμή τους εμφανίζεται και στο skroutz.?

Oχι, γιαυτο και δεν παραγγειλαμε.

Εσυ γιατι παρηγγειλες και εδωσες τα στοιχεια σου αφου εισαι μια χαρα υποψιασμενος οπως βλεπω?

Και κυριως, γιατι ζητας και τα ρεστα μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι, γιαυτο και δεν παραγγειλαμε.

Εσυ γιατι παρηγγειλες και εδωσες τα στοιχεια σου αφου εισαι μια χαρα υποψιασμενος οπως βλεπω?

Και κυριως, γιατι ζητας και τα ρεστα μετα?

φυσικά και δεν έδωσα real διευθύνσεις κλπ παραλαβη από καταστημα εβαλα.. απλά έκανα την παραγγελία για να εχω αποδεικτικά αν γίνει τυχόν καταγγελία και γιατι και και με το public πιστευα οτι ειναι μουφα με 0.01 λεπτο το κιτακι του psvita αλλα ηρθε..

το θέμα ειναι οτι κάτι πρεπει να γίνει με ολους αυτους.και πιο πολυ με ενοχλησε οτι απλα στειλαν ενα ακυρωτικό mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά και δεν έδωσα real διευθύνσεις κλπ παραλαβη από καταστημα εβαλα.. απλά έκανα την παραγγελία για να εχω αποδεικτικά αν γίνει τυχόν καταγγελία και γιατι και και με το public πιστευα οτι ειναι μουφα με 0.01 λεπτο το κιτακι του psvita αλλα ηρθε..

το θέμα ειναι οτι κάτι πρεπει να γίνει με ολους αυτους.και πιο πολυ με ενοχλησε οτι απλα στειλαν ενα ακυρωτικό mail.

Απολυτο και αναφαιρετο δικαιωμα σου να μην ξαναψωνισεις απο αυτους, εφοσον τους κρινεις αναξιοπιστους. Ριχτους και μια δυσφημιση στους γνωστους σου και εισαι κομπλε.

 

Εγω το "απο κει και περα" και το "κατι παραπανω" που ψαχνετε δεν καταλαβαινω, ειδικα απτη στιγμη που ειστε εξ αρχης υποψιασμενοι οτι προκειται περι πονηριας η λαθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό που ήθελαν να κάνουν το κατάφεραν. 8 σελίδες σε φορουμ και πάμε... και ποιός ξέρει και που αλλού παρουσιάστηκαν οι ''προσφορές'' τους :rolleyes: .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον αυτό που ήθελαν να κάνουν το κατάφεραν. 8 σελίδες σε φορουμ και πάμε... και ποιός ξέρει και που αλλού παρουσιάστηκαν οι ''προσφορές'' τους :rolleyes: .

Παιζει να μη θυμουνται ουτε οι μισοι που ποσταραν το ονομα και κυριως το σαιτ της επιχειρησης, οπως εγω πχ...

 

Κατα τ'αλλα απλα αυτοι πετυχαν να φτιαξουν ευκολα και γρηγορα μια mail list για newsletter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...