Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σκέφτεσαι ετσι δεν θα πάρεις ποτε τίποτα η τεχνολογία δεν ειναι επένδυση όχι φίλε μισα θα πάω να το δώσω σε μαγαζι 400 δεν είμαι κορόιδο!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Μα δε ψαχνω κοροιδο φιλε μου, γι αυτο σου ειπα δωστο στο μαγαζι αν σου ειπανε τοσο. Αν το παρω εγω 400 απο σενα, δε θα ειμαι κοροιδο εγω που θα σου στηχισει εσενα το galaxy s2 99 ευρω..? Ποιος μιλαει για κοροιδο .. Αγορι μου 41 χρονων ειμαι δεν ειμαι πιτσιρικας, και ασχολουμε με τεχνολογια πανω απο 15 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ασε να το δώσω στο μαγαζι 400!!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Ούτε το κινητο θα το κράτησω :-) θα τα στείλω και τα 2

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

iPad new!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε τα προηγουμενα μυνηματα σου που εκραζες καποιους που λεγανε να τα μεταπουλησουν 400 ευρω, κι εσυ τους εκραζες, τωρα λες τα ιδια κι εσυ. Τα μηνυματα σου ειναι ολα γραμενα εδω, για διαβασε τα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικοι ελληνες.. Ποτε δε θ αλλαξετε. Τη καμπουρα του αλλου ξερετε να τη κρινετε, τη δικη σας ποτε ..

 

Δεν μαλωνω, διαλογο κανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ξέρω τι έγραψα αλλα αν αν λέω εσένα σου το παίρνει το μαγαζι 400 και εδω στο ζητάγε κάποιος 250 σε ποιον θα το εδεινες; Ειλικρινα απάντησε!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε ξέρω τι έγραψα αλλα αν αν λέω εσένα σου το παίρνει το μαγαζι 400 και εδω στο ζητάγε κάποιος 250 σε ποιον θα το εδεινες; Ειλικρινα απάντησε!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Μα εγω τι σου ειπα πριν..? Δωστο στο μαγαζι δε σου ειπα?

 

Οτι εχω γραψει μπορεις να το τσεκαρεις, οπως οτι εχεις γραψει εσυ απ το πρωι μπορουν να το τσεκαρουν. Πολυ απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάκης δεν με γνωρίζεις αν ήμουν ο κλασικός έλληνας δεν θα ποσταρα τίποτα εδω μέσα θα έπαιρνα όσα μπορούσα και θα τα μοσχοπουλουσα εδω δεν είμαι παρτακιας αλλα ούτε και κοτσος!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Δεν έχει σημασία λύση βρέθηκε ανώφελο να μαλωσω μαζι σου goodnight!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάκης δεν με γνωρίζεις αν ήμουν ο κλασικός έλληνας δεν θα ποσταρα τίποτα εδω μέσα θα έπαιρνα όσα μπορούσα και θα τα μοσχοπουλουσα εδω δεν είμαι παρτακιας αλλα ούτε και κοτσος!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ξερεις τι με πειραξε σε σενα? Μονο ενα. Οτι κατηγορουσες καποιους που ζηταγανε τετοια ποσα, ενω τωρα γινεσαι ιδιος μ αυτους. Αν δεν τα λεγες το μεσημερακι οτι εγραψες, δεν θα ελεγα τιποτα. Πολυ απλα

 

Θες να σου βρω εγω τα μηνυματα σου τι γραφεις για καποιους? Δεν νομιζω, μπορεις και μονος σου να τα ξαναδιαβασεις, οπως ολοι εδω μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πήγα να βγάλω χρήματα εδω μεσα αλλα στο μαγαζι θα το δώσω το ίδιο ειναι;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Εσυ δηλαδη θα έκανες το αντίθετο ; Δεν νομίζω !!!!!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλω τους moderators, να σβησουν τα ασχετα ποστ. εχει ξεχειλωσει το πραγμα απο πολλους. εχει γινει το θεμα εδω, ενα μικρο παζαρι. φιλικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά του Galaxy Nexus ή του Galaxy S2 από όποιον συμφορουμίτη θέλει να χρησιμοποιήσει την προσφορά και να κρατήσει το tablet. Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...