Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειδες ποιο μοντελο ηταν τελικα?(σειριαλ εχει καταντησει πια!!)

το P7500 (που εχει 3G) ή το P7510(μονο wifi) ?

 

ΥΓ αυτοι που πουλανε σε αγγελιες αλλοι αναφερουν οτι ειναι το wifi αλλοι το 3g...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το απόγευμα παραλαμβάνω παιδιά! Το μοντέλο είναι το P7510 μόνο με wifi.Αυτό μπορείς να το δείς και στο site του γερμανού αλλά και αν επικοινωνήσεις μαζί τους θα σου επιβεβαιώσουν την έλλειψη 3g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πήρα τηλ ειναι το Ρ7500 δεν φέρνει αλλα μου είπαν ο Γερμανός

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Και εγώ το απόγευμα παραλαμβάνω παιδιά! Το μοντέλο είναι το P7510 μόνο με wifi.Αυτό μπορείς να το δείς και στο site του γερμανού αλλά και αν επικοινωνήσεις μαζί τους θα σου επιβεβαιώσουν την έλλειψη 3g.

:unsure: :wacko: :blink: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε πως γίνεται σε άλλους να δίνουν το Ρ 7510 και σε άλλους το 7500 ; Αφου πήρα το είδαν και μου είπε 7500

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Άρα πήρα το 3G άλλωστε 599 για το απλό πολλα δεν ειναι ;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήτε στο site του γερμανού και ψάξτε στα tablet..θα βρείτε μόνο ένα samsung το galaxy tab 10.1 . Πουθενά δεν αναφέρει το 3g ενώ το wifi εμφανίζεται κανονικά! Για να μην βιαστείτε και πείτε ότι μπορεί να είναι τυπογραφικό λάθος προσέξτε στις διαστάσεις το 8.6 που είναι το πάχος της συσκευής! Τώρα με μια μικρή έρευνα στο skroytz θα δείτε ότι μια από τις διαφορές των συσκευών P7510 και P7500 είναι και το πάχος!!! Το μοντέλο με 3g έχει πάχος 8mm ενώ χωρίς 3g 8.6mm!!!

Το μπέρδεμα τώρα είναι ότι ενώ το πάχος αντιστοιχεί κανονικά στην υπόθεση μου η ανάλυση της κάμερας δεν αντιστοιχεί !!Ότι και να ισχύει πάντως για το μπέρδεμα φταίει ο γερμανός που απλά με μια διευκρίνηση στο μοντέλο θα είχε λυθεί!!

6 το απόγευμα θα το έχω στα χέρια μου!! (λογικά) Θα σας ενημερώσω για το αποτέλεσμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε αφου σου λέω πήρα τηλ και μου είπε ο πωλητής ειναι το Ρ 7500 μάλλον εσένα σου δίνουν το Ρ7510:D

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

599 δεν έχει το wi fi πήρα τηλ την Samsung το 7500 έχει 3G και έχει περίπου 600 ευρω!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...