Προς το περιεχόμενο

Ποιο απο τα δυο ; (huawei ideos x5 pro vs neo v)


Do0o

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

εχω μεινει στην 2.3.5 ακομα γιατι δεν εχω κανει το root οποτε ουτε την recovery και βασικα τι ειναι αυτο το ΟC

 

Βάλε το recovery που σε είπα και έπειτα φλάσαρε τη ρομ του κάλο που σε είπα.Θα έχεις και ροοτ και ξεκλείδωτα τα πάντα.Με το Overlocking μπορείς να ανεβάσεις τη συχνότητα της cpu για να έχεις καλύτερες επιδόσεις.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας! Λοιπον εχω ενα huawei x5 pro. με το που το πηρα το εκανα update στην 4.ICS (κανοντας πρωτα root.recovery και ολα αυτα) ΑΛΛΑ ειχα μεγαλα προβληματα οπως το οτι δεν λειτουργουσε το wifi bluetooth...και αυτο ειχε γινει επειδη πρωτα ειχα περασει την 2.3.5 που δν ηταν για το pro. μετα απο μεγαλη προσπαθεια και την βοηθεια του king επεστρεψα στην 2.3.5 του pro και ολα ειναι μια χαρα. τωρα ομως που θελησα να βαλω την καινουργια ICS δεν μου γινεται το root (ειχε φυγει πριν) και ουτε η ICS μπαινει μεσς της recovery βγαζει aborted.τα εχω ολα οσα χρειαζοντουσαν (wipe dαta cache κλπ) και βγαζει aborted. Αν γνωριζει καποιος κατι θα το εκτιμουσα πολυ ιατι θα την ηθελα πολυ την ICS! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...