Προς το περιεχόμενο

MMarkt: Μηχανη Espresso EN 125 L PIXIE+Aeroccino στα 99E


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο για αυριο 31/3 εχει προσφορα το Mediamark

 

Μηχανη Espresso EN 125 L PIXIE+Aeroccino στα 99E οταν η μηχανη απο skroutz εχει καπου στα 120 ευρω και το aeroccino 70 ευρω ακουγεται καλη προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα... κι εκανα ολοκληρο ταξιδι σημερα για τα ΜΜ (kiddin') και δε μου ειπαν οτι θα ειχαν αυτη την προσφορα αυριο (τοσο δυσκολο ηταν, αφου λιγες ωρες αργοτερα ηταν στην τηλεοραση?!)

Αν ειναι να ισχυσει αυτο που γραφτηκε και στο αλλο θεμα για την καφετιερα (απο Κωτσο) δηλαδη η δωροεπιταγη των 70 ευρω τοτε το ψηνω να... "ταξιδεψω" και αυριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι να ισχυσει αυτο που γραφτηκε και στο αλλο θεμα για την καφετιερα (απο Κωτσο) δηλαδη η δωροεπιταγη των 70 ευρω τοτε το ψηνω να... "ταξιδεψω" και αυριο!

 

Tι δωροεπιταγη ειναι αυτη?

 

Κάποια επιπλέον πληροφορία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά μπορεί κάποιος να πει αν χρειάζεται κωδικό απο παλιό μέλος και γενικά ποια είναι η διαδικασία.

Δηλαδή πάω την αγοράζω και μετά ??? Χρειάζεται ένα κουπόνι ?? Που το βρίσκουμε??

Αν τελικά χρειάζεται κωδικό απο κάποιο μέλος υπάρχει κάποιος που μπορεί να στείλει έναν κωδικό με Pm ???

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις την πήρα και θα ήθελα να ενημερώσω τους συμφορουμίτες ότι στα ΜΜ του Αμαρουσίου είχε αρκετές ακόμα και σε πράσινο (λαχανί) αλλά και σε γαλάζιο χρώμα!!

 

Εντυπώσεις για τον καφέ που βγάζει δεν έχουμε προς το παρών, αλλά σαν κατασκευή μου φάνηκε αρκετά καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Μόλις γύρισα από ΜΜ Μαρούσι, είχε αρκετά κομμάτια στην είσοδο (πρέπει να είχε 2 πενηντάδες σε δύο παλέτες) και είχε και άλλη μία τουλάχιστον παλέτα στον δρόμο προς τα ταμεία. Οπότε όποιος είχε ενδοιασμούς αν θα βρει και πόσα κομμάτια, ΙΣΩΣ αξίζει μια βόλτα, αν είναι κοντά.

 

Χρωματάκια Lime-λεμονί προς πράσινο

Αζούρο - μπλέ μεταλικό

Ασημι

 

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που συνεισέφεραν στο τόπικ και όσους θα "κεράσουν " κωδικούς για το club προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ την πήρα χτες το βράδυ - περίπου την ώρα που έκλειναν - από MM Συγγρού. Η προσφορά είναι για σήμερα αλλά τις είχαν στήσει και τις έδιναν από χτες. Έιχε πάντως αρκετές σε όλα τα χρώματα. Μια στίβα στην είσοδο και αρκετές ακόμα στον κάτω όροφο δίπλα στις σκάλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ μία. Νομίζω το Lime είναι το πιο όμορφο χρώμα. Στην Αργυρούπολη είχε αρκετές. Ρωτησα για κουπόνι και δεν έδιναν. Εαν είναι κανένας που έχει διαθέσιμο κουπόνι και δεν το χρειάζεται αν θέλει μου στέλνει p.m. Ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε το άλλο θέμα...

 

Το κουπόνι το παίρνετε από Nespresso Club. Πάτε από εκεί με την απόδειξη αγοράς (μέχρι σήμερα) και τον κωδικό της μηχανής που είναι πάνω στην συσκευασία, και συμπληρώνετε το κουπόνι στο Nespresso Club (Θεσσαλονίκη τουλάχιστον έτσι γίνεται).

 

Χρειάζεστε όμως και τα στοιχεία ενός παλιού μέλους. Οπότε όποιος θέλει ας μου στείλει pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να διευκολυνω οσους πηραν/παρουν σημερα απο MM την ήδη πολυ καλη προσφορα, πηγαινετε σε ενα καταστημα nespresso (η επικοινωνειτε τηλ να σας στειλουν το κουπονι) εχοντας μαζι το παραστατικο αγορας την μηχανης (ή φωτοτυπια για ταχυτητα) και τον σειριακο αριθμο της μηχανης που θα βρειτε σε αυτοκολλητο στην κουτα με ασημενιο χρωμα (κοψτε το με ενα κοπιδακι αν προτιματε κ το ξεκολλατε επιτοπου).

 

Θα σας ζητησουν να γραψετε στο κουπονι κωδικο μελους που σας συστησε. Δεν υπαρχει περιορισμος συστασεων, οποτε ελευθερα οσοι θελουν δινουν τον παρακατω!

 

Κωδ. 526594

ονομα (αν κ δεν χρειαζεται) Πρεκας Νεκταριος

 

(δεν με πειραζει που τα δημοσιευω εδω)

 

Αφου συμπληρωσετε/ουν τα στοιχεια σας, παιρνετε επιτοπου οτι θελετε αξιας 70 ευρω, ειτε καφεδες ειτε αξεσουαρ κλπ (εχουν κατι φανταστικα φλυτζανακια, θηκες κλπ). Μην παρετε λιγοτερα απο 70, βαλτε κατι παραπανω για να επωφεληθειτε τα 70.

 

Αν δεν πατε σε μαγαζι, εχετε περιθωριο εως 15 Απρ για την διαδικασία, αρκει παντα το παραστατικο αγορας να ειναι έως σημερα 31/Μαρ. Παντως στα μαγαζια η εξυπηρετηση ειναι υψηλου επιπεδου, σας βοηθουν ευχαριστως σε όλα τα χαρτια.

 

Καλοριζικα λοιπον κ στην υγειά σας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μια ωρα στην Πυλαια ειχε ακομα παρα πολλες (αν και απο νωρις πηγαν αρκετοι να παρουν).

Παρα πολλα τεμαχια, καμια σχεση με την περιπτωση του xbox οπου "θεωρητικα" η μειωση στην τιμη ηταν μικροτερη απο οτι τωρα! Kαι φυσικα πρωτα δοκιμασαμε, καναμε και την βολτα μας και μετα πηραμε!

Ευχαριστω πολυ τα μελη ninos30 και nek4d για την πολυτιμη βοηθεια τους με το nespresso club!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα και εγω απο mmark ρεντη και εχει παρα πολλες ,ρωτησα και την κοπελα εκει και μου ειπε οτι εχει υποθει και εδω για τα 70 ευρω σε καψουλες.Ουσιαστηκα η μηχανη βγαινει τσαμπα και σου πληρωνουν και το φραπογαλο.

 

Ευχαριστω και ολα τα παιδια για τις πολυτιμες οδηγιες για το κουπονι ,αλλιως δεν θα ειχα ιδεα για τον καφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζοντας ενα σχολιο στο αλλο θεμα, να πω οτι στο nespresso club Θεσσαλονικης οχι απλα δεν ζητησαν λεπτομερειες του μελους που με συστησε, αλλα ουτε καν το ονοματεπωνυμο του (μονο ο κωδικος μελους εφτανε - no questions asked).

Οπως ειπωθηκε και αλλου, υποδειγματικη εξυπηρετηση/συμπεριφορα (+ κερασαν καφε-σοκολατακια-μπισκοτακια κλπ) και αφησαν υποσχεσεις και για υποδειγματικο service (αν τυχον χρειαστει), ενω εφυγα με 12 πακετα καφε (120καψ.) συν ενα σετ φλυτζανια πορσελανης (καταβαλοντας το τιμημα του κυρίου... "τζαμπα" = 1,40 ευρω)!

 

Προσωπικα αν ξαναβρεθω στο κεντρο εχοντας παραλληλα αναγκη για νεες καψουλες σιγουρα θα περασω απο το καταστημα (αντι απλα να τις παραγγειλω online).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...