Προς το περιεχόμενο

MMarkt: Μηχανη Espresso EN 125 L PIXIE+Aeroccino στα 99E


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν απο ότι κατάλαβα είναι σε τί θα τύχεις. Εγώ όπως έγραψα το πρωι που αγορασα τους ρώτησα και ήταν κατηγορηματικοί για το κουπόνι. Μετά αφού γύρισα σπίτι πήρα τηλέφωνο στην 24ωρη εξηπηρέτηση όπου και εκεί πάλι τα ίδια. Απόφάσισα επειδή ήταν τελευταία μέρα να κάνω την τηλεφωνική εγγραφή στο club δήνωντας στην κοπέλα τον κωδικό στο αυτοκόλητο της καφετιέρας. Τώρα από ότι καταλαβαίνω δεν μπορεί να γίνει κάτι με την έκπτωση στη παραγγελία, εκτός και εαν η προσφορά με το κουπόνι είναι ανεξάρτητη με την εγγραφή. Μπερδεύτηκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν απο ότι κατάλαβα είναι σε τί θα τύχεις. Εγώ όπως έγραψα το πρωι που αγορασα τους ρώτησα και ήταν κατηγορηματικοί για το κουπόνι. Μετά αφού γύρισα σπίτι πήρα τηλέφωνο στην 24ωρη εξηπηρέτηση όπου και εκεί πάλι τα ίδια. Απόφάσισα επειδή ήταν τελευταία μέρα να κάνω την τηλεφωνική εγγραφή στο club δήνωντας στην κοπέλα τον κωδικό στο αυτοκόλητο της καφετιέρας. Τώρα από ότι καταλαβαίνω δεν μπορεί να γίνει κάτι με την έκπτωση στη παραγγελία, εκτός και εαν η προσφορά με το κουπόνι είναι ανεξάρτητη με την εγγραφή. Μπερδεύτηκα...

 

μεχρι 14/4 μπορεις να πας σε οποιο καταστημα θες της nespresso και να εχεις την προσφορα αρκει η αποδειξη αγορας να ειναι μεχρι 31/3.Επιβεβαιωσα και τηλεφωνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι 14/4 μπορεις να πας σε οποιο καταστημα θες της nespresso και να εχεις την προσφορα αρκει η αποδειξη αγορας να ειναι μεχρι 31/3.Επιβεβαιωσα και τηλεφωνικα.

 

Παρόλο που χθες γράφτηκα μέλος στο Nespresso Club τηλεφωνικά? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που χθες γράφτηκα μέλος στο Nespresso Club τηλεφωνικά? Ευχαριστώ.

 

 

Δεν γνωριζω την διαδικασια τηλεφωνικα.Εγω θα παω απο εκει επειδη στο ψυχικο ειναι διπλα στην δουλεια μου και με βολευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που χθες γράφτηκα μέλος στο Nespresso Club τηλεφωνικά? Ευχαριστώ.

 

Φιλε, καπου τα μπερδεψες τα πραγματα μαζι τους χωρις λογο.

Διαβασες τα παραπανω?!

 

Αν δεν πας σε καταστημα κ μιλησεις τηλεφωνικα, πρωτα τους λες οτι σε συστησε το μελος ταδε κ θελεις το κουπονι των 70 ευρω.

Το ποτε εγινε/θα γινει η δικη σου εγγραφη δεν εχει σχεση για να παρεις το "κουπονι".

Το κουπονι ισχυει να εξαργυρωθει εως 14 Απρ.

Το κουπονι απαιτει κωδ παλιου μελους που καλα σε συστηνει καθως και δικη σου αγορα με ημερομ εως 31/Μαρ.

 

Επειδη εδωσες ηδη τον σειριακο αριθμο κ εκανες εγγραφη, θεωρητικα εχασες το δικαιωμα του κουπονιου. (Ξερω, μπορει να επεσες σε "τυπικο" υπαλληλο στο τηλ που μπορει να σου ειπε οτι κ καλα ισχυει μονο για αγορα απο το site τους η κατι αλλο αντιστοιχο με τα ψιλα γραμματα κ καπου κολλησε το θεμα).

 

Επειδη ομως την προωθητικη ενεργεια στην τελικη την κανουν για να προσελκυσουν νεους πελατες για τις καψουλες τους κ τωρα εισαι νεος πελατης κ εσυ, σου προτεινω το εξης:

 

Παρε ΑΜΕΣΑ τηλ κ ζητα το κουπονι! Διεκδικησε το!

Γι'αυτους δωρο ειναι anyway, με τον καταλληλο τροπο δεν εχουν λογο να το αρνηθουν.

 

Πες πχ οτι σε συστησα εγω κ στο τηλ πριν καπου μπερδευτηκατε προχτες κ δεν κανονισατε για το κουπονι των 70, ενω αλλιως σου τα ειχα πει εγω που σε συστησα. Αφου εδωσες ηδη τα στοιχεια σου, πεστους να συμπληρωσουν κ το παλιο μελος κ να κανεις την παραγγελια για τα 70. Αν αρνηθουν ή πεσεις παλι σε τυπικο υπαλληλο, ζητα το δικιο σου, διαμαρτυρησου, πες οτι αλλιως σου τα πε ο φιλος σου που σε συστησε κ αυτη δεν ειναι καλη αρχη για νεο πελατη, ή οτι νιωθεις οτι σε ξεγελασαν κ τι θα γινει για να διορθωθει αυτο κλπ κλπ, καταλαβαινεις τι θελω να πω, ε?!

Πεστους να διαγραψουν τα στοιχεια της εγγραφης (οπωσδηποτε το serial number) κ οτι θα πας σε καταστημα nespresso να κανεις νεα εγγραφη κ να βρεις το δικιο σου... δεν ξερω αν γινεται αλλα τελος παντων, οτιδηποτε χρειαστει για να γινει το επιθυμητο.

Ζητα την εξυπηρετηση πελατων κ μολις σου πει οτι μιλας με την εξυπηρετηση πελατων πες οτι θελεις την αλλη, την πραγματικη εξυπηρετηση, την σωστη, ζητα καποιον προισταμενο, ζητα τον προεδρο, χρησιμοποιησε επιμονη κ ολιγον χιουμορ ετσι για να καταλαβουν οτι δεν το αφηνεις το θεμα.

 

Το δικαιουσαι, το προσφερουν για τα νεα μελη. Θα το παρεις.

Ειμαι στην διαθεση σου να βοηθησω (στειλε μου pm τηλ για να ξερω στοιχεια) κ θα τους παρω εγω να τους "κανονισω" :devil:

 

Αν δεν ληξει αισιως το θεμα ετσι, κανονιζουμε με ραντεβου να παμε μαζι στο καταστημα στο Κολωνακι κ θα κανω εγω την σκηνη που χρειαζεται για να ληξει το θεμα σε χρονο dt.

Δεν μου αρεσει να γινομαι "σκυλος" αλλα αμα με "πνιγει" το δικιο, μεταμορφωνομαι.

Χωρις χυδαιοτητες στα λογια αλλα με παραπανω ενταση στην φωνη, για να ακουν οι "καθως πρεπει" πελατες της περιοχης και θα δεις ζωγραφισμενη στα προσωπα των -εξαιρετικων πραγματικα- υπαλληλων, ολη την θετικη διαθεση να ληξει ταχυτατα το θεμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις λιγο πιο πανω αναφερει οτι αν εχεις αποδειξη αγορας μεχρι 31/3 ισχυει κανονικα αρκει να πας σε καταστημα nespresso μεχρι 14/4 με αποδειξη αγορας (να ειναι μεχρι 31/3) ,μελος που σε προτινει (να ειναι καλα ο χρηστης nek4d)και τον σειριακο της μηχανης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβασεις λιγο πιο πανω αναφερει οτι αν εχεις αποδειξη αγορας μεχρι 31/3 ισχυει κανονικα αρκει να πας σε καταστημα nespresso μεχρι 14/4 με αποδειξη αγορας (να ειναι μεχρι 31/3) ,μελος που σε προτινει (να ειναι καλα ο χρηστης nek4d)και τον σειριακο της μηχανης

 

 

Δεν το διατυπωσα σωστα, εννοουσα που δεν προλαβαμε την αγορα της μηχανης. Δεν ειχα προσεξει την προσφορα... αν αγορασω σε μια επομενη εκπτωση δηλαδη, αν υπαρχει πχ. κουπονι 50 ευρω , ή καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το διατυπωσα σωστα, εννοουσα που δεν προλαβαμε την αγορα της μηχανης. Δεν ειχα προσεξει την προσφορα... αν αγορασω σε μια επομενη εκπτωση δηλαδη, αν υπαρχει πχ. κουπονι 50 ευρω , ή καθολου.

 

 

Η προσφορα εχει να κανει με την nespesso και το δωρο που δινει στα νεα μελη για την εγγραφη τους.Εγω πηγα σημερα στο κολωνακι ,εκανα την εγραφη στο club και τσιμπισα και 16 κουτια καψουλες.

 

Η προσφορα που κανει στα νεα μελη η nespresso δεν εχει να κανει με την προσφορα αγορας της καφετιερας.Απλα συνεπεσαν ολα μαζι και η συγκεκριμενη προσφορα ηταν too good to be true.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είστε καλά παιδιά για της πληροφορίες, την τσίμπησα και εγώ το Σαββάτο και χτες πήρα και το κουπόνι των 70 ευρώ από το κατάστημα της nespresso στην Θεσσαλονίκη και γέμισα μια σακούλα καφέδες . Τρελό value for money η αγορά ....

 

Για όποιον ενδιαφέρεται στο Amazon έχει ωραία και φθηνά (αναλογικά με της nespresso) stand για τις κάψουλες . Εγώ παράγγειλα αυτό Tavola Swiss Capstore Vista Coffee Capsule Stand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...