Προς το περιεχόμενο

Φθηνό Σετάκι Keyboard/Mouse απο e-shop (7,90€)


Dopethr0ne

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσο και "καλο" να μην ειναι, σε αυτα τα χρηματα ειναι μια χαρα για οποιον θελει να βολευτει και χρειαζεται το σετακι αυτην τη περιοδο. Εγω πηρα ενα για το κεταβαστηρι μου που ειχε ενα σαπιο της microsoft που του ελειπε το tab grin.png

 

http://www.e-shop.gr...ER.571719&sid=1 <<--- Link

*απλα ελπιζω να παραλαβουν 3/4 που λενε και να μην κανει κανα 15ημερο να ερθει

PER.571719.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά είναι πολύ καλή περίπτωση θα το έπαιρνα αλλά θέλω να πάρω ασύρματο ..πάντως βλέπω έχει και ελληνικούς χαρακτήρες και usb , κουράγιο για την αναμονή μάλλον θα κάνει 15μέρες αλλά οκ άμα δεν το έχετε ανάγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά την προσφορά.

 

PS/2

 

USB

εμενα πολυ πιο πολυ μαρεσει αυτο του e-shop

πιο ομορφο και με περισσοετερες λειτουργιες:

 

για το keyboard:

105 κουμπιά (πλήρους μεγέθους) + 12 hotkeys

Εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός

12 hotkeys για www, email, αγαπημένα, αναζήτηση, sleep, my computer, κομπιουτεράκι, media, αναπαραγωγή / παύση, mute, volume up / down (wheel)

Καλώδιο 1.5m με βύσμα USb

 

και για το mouse:

ποντίκι με ροδέλα mini 5 κουμπιών

Οπτικός αισθητήρας στα 800 dpi

Καλώδιο 1.5m με σύνδεση USB

 

επισης αυτο που παραθετεις ειναι απο καπως ακυρο καταστημα συγκριτικα με το eshop και δεν γραφει και τις πληρεις προδιαγραφες..δηλαδη ποσο πιο κατω απο τα 7,90 θα πρεπε να ηταν για να θεωρηθει προσφορα? μην ξεχνας οτι εχει και μια αρχικη τιμη ~20ε.

 

επισης για προιοντα τετοιας τιμιακης ταξεως εχει σημασια το 2-3 ευρω πιο κατω. αν ηταν της ταξεως το 500 ευρω τοτε φυσικα και δεν θα ειχε νοημα. εν το μεταξυ δεν ειμαι καθολου σιγουρος πως τα μεταφορικα που θα χρεωσουν για την αποστολη του Genius ειναι μονο 1,50 euro

 

edit: εκανα εναν λογαριασμο για πλακα να δω τι γινεται με τα μεταφορικα, επισυναπτω τα αποτελεσματα

post-194711-0-68413200-1333274992_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου καλέ που κατακρίνεις την προσφορά , έχεις σκεφτεί ότι δεν είναι όλοι εδώ μέσα από Αθήνα το e-shop έχει παντού καταστήματα και όλο και κάποιος που μένει επαρχεία θα πάρει κάτι φθηνό να κάνει την δουλειά του εκεί δεν υπάρχει η ίδια δυνατότητα να επιλέξεις μαγαζιά από 30 καταστήματα (π.χ. πλαίσιο , e-shop κ.α.)

Άσε που αυτό που προτείνεις ακόμα και εγώ που μένω Αθήνα πρέπει να το βάλω παραγγελία για το σπίτι γιατί είναι πολύ μακριά το κατάστημα ( μπορεί εσένα να είναι δίπλα από το σπίτι σου αλλά εγώ για να πάω να το πάρω θα δώσω άλλα 5-10Ε ΒΕΝΖΊΝΗ ανάλογα με τι θα πάω, πράγμα που δεν το βλέπω καθόλου καλή προσφορά γιατί το σετάκι θα μου πάει όσο ένα ασύρματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αυτά τα 5-10 ευρώ βενζίνη που υπολογίζεις πάνω από την τιμή της προσφοράς του eShop δε θα τα δώσεις όταν θα πας να πάρεις το ασύρματο;

 

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αυτά τα 5-10 ευρώ βενζίνη που υπολογίζεις πάνω από την τιμή της προσφοράς του eShop δε θα τα δώσεις όταν θα πας να πάρεις το ασύρματο;

 

:rolleyes:

μαλλον εννοει οτι αν το ασυρματο το παρει απο καταστημα που εχει παραρτηματα παντου οπως το e-shop θα γλυτωσει τα μεταφορικα. δηλ. απο το να πληρωνε τα μεταφορικα (βενζινες κτλ), θα ταν προτιμοτερο να επαιρνε ενα καλυτερο σετ (στην περιπτωση μας, wireless ^_^ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβός εννοώ! tonia_ant και χαίρομαι που διατυπώθηκε από άλλο άτομο και όχι από έμενα .

Εγώ δεν κατέκρινα το προϊόν που έστειλε και το άλλο παιδί αλλά δεν ξέρω γιατί κατηγορούμε ακόμα

(μήπως είστε βενζινάδες και νομίζεται ότι σας κάνω εμπάργκο- δυσφήμηση)

Για ρίξε και μια μάτια στο ασύρματο που έχει ό κώστος-electroworld της logiteth φίλτατε συμφορουμίτη

tonia_ant κοντά στα 20Ε το μόνο κακό που νομίζω ότι έχει είναι ότι δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο.

Αμα δεν το βρεις θα σου στείλω λινκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα σήμερα και φαίνεται πάρα πολύ καλό,

τουλάχιστον το πληκτρολόγιο που δοκίμασα παίρνει 10/10!

 

συμφωνω και εγω, και το scroll bar που εχει πανω αριστερα το keyboard ολα τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...