Προς το περιεχόμενο

Canon Ixus 120 IS


nickelodeon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι το δεύτερο νομίζω θέμα με καλή τιμή από Σαραφίδη σήμερα. Ίσως να παίζουν και άλλες καλές τιμές από αυτόν. Έχει κανείς γνώση για το κατάστημα; και αν κάποιος την παραγγείλει ας επιβεβαιώσει την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το δεύτερο νομίζω θέμα με καλή τιμή από Σαραφίδη σήμερα. Ίσως να παίζουν και άλλες καλές τιμές από αυτόν. Έχει κανείς γνώση για το κατάστημα; και αν κάποιος την παραγγείλει ας επιβεβαιώσει την τιμή.

 

έκανα παραγγελία από Αθήνα 9 ευρώ μεταφορικά συνολικά 103 ευρώ

Τίποτα το περίεργο στην (auto) επικοινωνία τους μέχρι τώρα.

Περιμένω να παραλάβω και σας λέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις καλαμαριάς το Σαραφίδη έχει μία σφραγισμένη ακόμη και 1 εκθεσιακή και να πω και την ιστορία πως πήρα και εγώ να μη φάει κανείς άλλος παπά πως δεν έχει κομάτια.

 

Το πρωί μπήκα στο site και βλέπω Megastor Καλαμαριάς άμεσα διαθέσιμο. Εεε λέω στη κοπέλα μου, που θα περνούσε από εκεί, πάνε πάρε (η άμεσα ενδιαφερόμενη μιας και λάτρεψε την ixus 70 της) . Μη τα πολυλογό πήγε και της είπε ένας τυπάς άντρας (ΛΑΜΟΓΙΟ ΤΡΕΛΟ) δεν έχει ούτε μία. ΕΕΕ τι να κάνει έφυγε.

 

Αλλά από δω μέσα έχω μάθει για αυτές τις "καλαμιές" (ναι αναγραμματισμός) και πήρα τηλέφωνο μετά από 1 ώρα. Μία ευγενέστατη κυρία είδε στο σύστημα και μου λέει έχω 3 κομάτια 2 κλειστά 1 εκθεσιακό. Λέω σε 10 είμαι εκεί να τη τσιμπίσω. Πήγα στο μαγαζί, πήγα στο ταμείο-τηλεφωνικό τμήμα, βρήκα την κυρία που με πήγε άμεσα στις φωτογραφικές μηχανές για να μου τη δώσει.

 

Τι στιγμή που πάει να ανοίξει το ντουλάπι να μου τη δώσει εμφανίζεται ένας τυπάς (γκριζομάλης πωλητής ΛΑΜΟΓΙΟ) από το πλάι και μας κοιτάει. Του λέει η κυρία ρε τάδε έλα να με βοηθήσεις να ανοίξω το ντουλάπι πως ανοίγει αυτή η κλειδαριά? (ήταν λίγο περίεργη γύριζε-ξεκλείδωνε) Και η απάντηση του - ΕΕΕΕ δεν μπορώ έχω πελάτη! και τη κοπάνησε. ΤΟΤΕ ΤΙ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΩΡΗ ΛΙΜΟ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΛΑΤΗ??!?!?!?!?.

 

Εεε τη βγάλαμε αγχώθηκε λίγο αυτή γιατί η τιμή είχε μεγάλη διαφορά (αυτόκόλητο πάνω της 329€ χαχαχα) και επειδή στο site λέει εξαντλημένη ενώ στο μαγαζί άμεσα διαθέσιμη. Ρώτησε και τη διπλανή της αν είναι όλα ΟΚ, και μου τη δώσαν. Μόλις έφευγα παίρνω τηλέφωνο τη κοπέλα μου και τη ρωτάω ο νεαρός πωλητής ή ο άλλος με άσπρα μαλλιά είναι $%#^@^@#. Μου λέει -Ένας γκριζομάλης ήταν.

 

Τα συμπεράσματα δικά σας. Και μετά κλαίγονται πως δεν έχουν δουλειές. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ.

 

Α και Υ.Γ.

1000 ευχαριστώ nickelodeon

 

Ζητάω συγνώμη για κάποιους χαρακτηρισμούς αλλά ορισμένοι τους αξίζουν τόοοοοοοσοοοοοο πολύ που δεν κρατιέμαι.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα τηλεφωνάκι στα κεντρικά ΑΓΡΙΟ ΚΡΑΞΙΜΟ και αν υπάρχει δικαιοσύνη στον κόσμο το λαμόγιο πάει ταμείο ανεργίας και κάποιο άλλος ποιο σωστός και ποιο τίμιος πωλητής παίρνει την θέση του.

Είναι που είναι λίγες οι δουλειές ας μην τις χαρίζουμε σε λαμόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξτε μια ματια και σε αυτη http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00342UTOI/ref=oh_o00_s00_i00_details

Στα 100 ευρω νομιζω οτι ειναι καλη προσφορουλα για μια καλη φωτογραφικη..Εγω παντως τσιμπησα μια..

Παρτε και ενα review http://www.photographyblog.com/reviews/fujifilm_finepix_f80exr_review/conclusion/

Σιγουρα υπάρχουν και καλυτερες..Αλλά σε αυτη την τιμή..δε νομίζω..Μάλλον θα πρεπει να δωσεις πάνω απο 160-170 ευρω για να παρεις λιγο καλυτερη μηχανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξτε μια ματια και σε αυτη http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00342UTOI/ref=oh_o00_s00_i00_details

Στα 100 ευρω νομιζω οτι ειναι καλη προσφορουλα για μια καλη φωτογραφικη..Εγω παντως τσιμπησα μια..

Παρτε και ενα review http://www.photographyblog.com/reviews/fujifilm_finepix_f80exr_review/conclusion/

Σιγουρα υπάρχουν και καλυτερες..Αλλά σε αυτη την τιμή..δε νομίζω..Μάλλον θα πρεπει να δωσεις πάνω απο 160-170 ευρω για να παρεις λιγο καλυτερη μηχανη

 

Ναι οντως σε πολυ καλή τιμή!! Πως σου φαινεται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες την παρηγγειλα που επεσε και η τιμη..

Διαβασα αρκετα review και ολοι ελεγαν αρκετα καλα πραγματακια..Αριστα χαρακτηριστικά-δυνατοτητες και φωτογραφίες πάνω απο το μεσο ορο..Εχει εναν περιεργο φακο exr Και οταν το χρησιμοποιεις σωστα οι φωτογραφιες μπορουν να γινουν ακομα καλυτερες..

Παντως ,με 10Χ ζουμ,12 mpixel ,720p video, καλο φακο στα 100 ευρώ είναι καλη αγορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...