Προς το περιεχόμενο

God of War: Ascension [PS3]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δοκιμασες Bd miror, internal, απο τα options μονα τους η σε συνδυασμο;

Ας πουμε εμενα το to TR παιζει με BDmirror+internal απο τα options του παιχνιδιου μεσα απο ΜΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δοκιμασα αλλα δεν.. όπως και με  το God of war.. μου βγαζει το λογοτυπο των Duplex και μετα με πεταει πισω στο XMB χωρις κανενα Error 

(το γραψα και στο Ps3 Hacking)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες έκανε μόνο το unzip τι να λέμε τώρα χαχαχα. το δοκιμάζω και εγώ σε λίγο και άυριο θα πω εντυπώσεις, έχω ακούσει καλά λόγια για τον τεχνικό του τομέα αλλα πολλοί λένε οτι το παιχνίδι είναι ΑΑ title, μάλλον οι απαιτήσεις των media και των gamers έχουν ανέβει στο τέλος της γενιάς και όλοι θέλουν το κάτι παραπάνω. 

 

πραγματικά απορώ με τα gt6-gtav που θα βγουν σε ps3(και xbox)και δεν τα κρατήσαν για την επόμενη γενιά (μα οι πωλήσεις...,ε σιγά θα πουλούσαν κονσόλες τα συγκεκριμένα games και θα είχαν πόδια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα κολλαει μια χαρα η μεταγλωτιση κ ειναι ικανοποιητικη καλα αμα μιλουσαν και αρχαια θα κλαναμε πανω μας..χαχαχα..
με κοβω και μενα για την special edition...ξερουμε αν με την special παιρνουμε ολα τα μελλοντικα dlc?

μολις βρηκα το skin leonidas...δινει ασχημα πονο η μου φενεται??μονο το gamestop το δινει!!!!!!!!!!!!!
κατι μου λεει θα βγαλουνε απειρα skins απο Ελληνικη Μυθολογια....αν και ειμαι κατα των dlc...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι το βάλανε κάτω απο 9 το παιχνίδι, είναι κλασικό god of war, με καλούτσικο σύστημα μάχης,απίστευτα τοπία,ωραίες μάχες και καλή ιστορία. είμαι 4 ώρες στο παιχνίδι half way through δεν μου άρεσε η ιστορία όσο του 3 που σκότωνες τους θεούς αλλα πάλι καλή είναι, ααα και ίσως το παρακάνανε κάπως με τα Puzzle,δώσε τέρατα να σφάξω god of war είναι όχι γρίφο ανα γρίφο σε 10 συνεχόμενα δωμάτια χωρίς εχθρό ...

 

btw το παίζω στα ελληνικά, πολύ παιδική η μεταγλώτιση, η φωνή του κράτος είναι μια χαρά,αλλα ίσως έχουμε κάνει link τις φωνές αυτές με κινούμενα σχέδια.μάρεσε πάντως αυτή η προσπάθεια μακάρι να το ξαναδούμε, σε παιχνίδι όπως το god of war το παίζω στα Ελληνικά,π.χ ένα Uncharted δεν θα το έπαιζα με τπτ στα ελληνικά.α και κάτι άλλο ,δώσε ρε επιλογή να έχει Ελληνικό voice και αγγλικά γράμματα στα μενού και στο game γενικά,το ίδιο πρόβλημα έχω και στο league of legends μαρέσουν οι ελληνικές voice αλλα όταν βλέπω Ελληνικά μακρινάρια στα μενού με περίεργες λέξεις τρελένομαι (άσε που εκεί αλλάζουν και ονόματα στους champions και τους πάνε στην σειρά διαφορετική και τους ψάχνεις...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την μεταγλωτιση παντως του PES ειναι χιλιες φορες καλυτερη του GOWAS. Οσους δεν σας παιζει σε εσωτερικο και θελετε να γλιτωσετε και χωρο το παιχνιδι τρεχει και σε εξωτερικο σβηνοντας 2 αρχεια και τροποποιοντας το ARCHIVES με εναν text manager.

Το παιχνιδι παντως δεν ειναι και κατι εξαιρετικο, καλουτσικο απλα με εντυπωσιακο  gfx scale. Τιποτα παραπανω. Θελει φρεσκαρισμα η σειρα και να προσπαθησαν να την εμπλουτισουν με στοιχεια οπως στο Darksiders. Ετσι οπως ειναι τωρα μαλλον απευθυνεται σε πιτσιρικαρια. Προσωπικα βαριεμαι πλεον να βαραω τα κουμπια αβερτα διχως σκεψη και το σταματησα περιπου στην μεση. Ασε που το Dualshock 3 ειναι για τα πανηγυρια και υπαρχει σοβαρος κινδυνος για τα χερια ειδικα σε τετοιου ειδους παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Συμφωνω fearwhatnow.Κουρασε η σειρα.

Παραμενει καλο παιχνιδι,αλλα φτανει το ιδιο στυλ.Θελουμε κατι καινουριο.

 

Μονο για την μεταγλωττιση διαφωνω που μου αρεσει αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω fearwhatnow.Κουρασε η σειρα.

Παραμενει καλο παιχνιδι,αλλα φτανει το ιδιο στυλ.Θελουμε κατι καινουριο.

 

Μονο για την μεταγλωττιση διαφωνω που μου αρεσει αρκετα.

 

Τηρουμενων των αναλογιων ειναι καλη. Δηλαδη παιζει ανετα καποιος στα ελληνικα χωρις να γελαει με τους ηθοποιους. Αν και ετσι οπως ειναι το παιχνιδι βαρετο δεν θα με χαλουσε να ξεκαρδιζομουν με το dubbing που και που. Ειναι αξιοπρεπεστατη η προσπαθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι το βάλανε κάτω απο 9 το παιχνίδι, είναι κλασικό god of war, με καλούτσικο σύστημα μάχης,απίστευτα τοπία,ωραίες μάχες και καλή ιστορία. είμαι 4 ώρες στο παιχνίδι half way through δεν μου άρεσε η ιστορία όσο του 3 που σκότωνες τους θεούς αλλα πάλι καλή είναι, ααα και ίσως το παρακάνανε κάπως με τα Puzzle,δώσε τέρατα να σφάξω god of war είναι όχι γρίφο ανα γρίφο σε 10 συνεχόμενα δωμάτια χωρίς εχθρό ...

 

btw το παίζω στα ελληνικά, πολύ παιδική η μεταγλώτιση, η φωνή του κράτος είναι μια χαρά,αλλα ίσως έχουμε κάνει link τις φωνές αυτές με κινούμενα σχέδια.μάρεσε πάντως αυτή η προσπάθεια μακάρι να το ξαναδούμε, σε παιχνίδι όπως το god of war το παίζω στα Ελληνικά,π.χ ένα Uncharted δεν θα το έπαιζα με τπτ στα ελληνικά.α και κάτι άλλο ,δώσε ρε επιλογή να έχει Ελληνικό voice και αγγλικά γράμματα στα μενού και στο game γενικά,το ίδιο πρόβλημα έχω και στο league of legends μαρέσουν οι ελληνικές voice αλλα όταν βλέπω Ελληνικά μακρινάρια στα μενού με περίεργες λέξεις τρελένομαι (άσε που εκεί αλλάζουν και ονόματα στους champions και τους πάνε στην σειρά διαφορετική και τους ψάχνεις...)

Φίλε spoiler! Λες τι γίνεται στο god of war 3!

 

Ποια έκδοση έχεις και έχει και ελληνική γλώσσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω fearwhatnow.Κουρασε η σειρα.

Παραμενει καλο παιχνιδι,αλλα φτανει το ιδιο στυλ.Θελουμε κατι καινουριο.

 

Μονο για την μεταγλωττιση διαφωνω που μου αρεσει αρκετα.

 

Κάντο πιο open world,δώσε μεγαλύτερη ποικιλία εχθρών,δώσε ορισμένα rpg στοιχεία,ανανέωσε/πρωτοτύπησε/ στο σύστημα μάχης για να "κρατήσεις" και να προσφέρεις κάτι καινούριο στον core gamer,δώσε ένα story με τον αδερφό του Deimos ή δεν ξέρω κατά πόσο εφικτό θα ήταν να "έμπλεκε" ο Kratos με την αιγυπτιακή μυθολογία για παράδειγμα που είναι άκρως εντυπωσιακή.

Όπως και αν έχει στην σειρά μετά απο 6 GOW είναι εμφανές πλέον ότι επήλθε κορεσμός και πραγματικά δεν ξέρω αν ή πως μπορούν να την "ανανεώσουν"....η αλήθεια πάντως είναι ότι και το story έχει (παρα)εξαντληθεί!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε spoiler! Λες τι γίνεται στο god of war 3!

 

Ποια έκδοση έχεις και έχει και ελληνική γλώσσα?

σιγα το spoiler ρε συ σε όλα τα god of wars θεούς σκοτώνεις χαχαχα. την Duplex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ το καινουριο στο νεο god ειναι το multiplayer και εκει θα κριθει...στο main campaign τι αλλο να κανουν .... δεν ειναι μονο το god, ειναι και οι κλωνοι του, γενικα το ειδος εχει κορεστει...και δεν ισχυει μονο για τα action...σπανια συνανταμε καλες νεες ιδες στις μερες μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...