Προς το περιεχόμενο

God of War: Ascension [PS3]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το GOW3 ειχε τα καλυτερα γραφικα απο παιχνιδια που εχουν βγει για το PS3 μεχρι σημερα φανταστειτε τι θα ειναι το καινουριο :-)

 

Για να καταλαβω ομως το καινουριο GOW δεν θα εχει καμια σχεση με την ιστορια της τριλογιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για να καταλαβω ομως το καινουριο GOW δεν θα εχει καμια σχεση με την ιστορια της τριλογιας?

Λογικά δεν θα 'χει σχεση μιας και δεν είναι VI(4o) ^_^

Δες και εδώ.

 

To God of War: Ascension δείχνει πώς ξεκίνησαν όλα και σας επιτρέπει να ανακαλύψετε τις ρίζες του Kratos, καθώς κάνει τα πρώτα του βήματα στο θρυλικό του ταξίδι για ελευθερία και εκδίκηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΩΣΤΕ KRATOS ΣΤΟΝ ΛΑΟ !!!!

 

Νομίζω είναι γνωστό, το είχε βγάλει και το amazon για 31 Δεκεμβρίου 2013, αλλά αφαιρέθηκε πάλι.

 

godwarascension.jpg

 

Αυτο το 60 δολλαρια προπαραγγελια τι σημαινει; Οτι θα βγει με μεγαλυτερη τιμη; ΕΛΕΟΣ

Θα το αγορασω απο ΠΣΝ τοτε :confused: :confused: :confused:

:rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΩΣΤΕ KRATOS ΣΤΟΝ ΛΑΟ !!!!

 

 

 

Αυτο το 60 δολλαρια προπαραγγελια τι σημαινει; Οτι θα βγει με μεγαλυτερη τιμη; ΕΛΕΟΣ

Θα το αγορασω απο ΠΣΝ τοτε :confused: :confused: :confused:

:rolleyes: :rolleyes:

 

Όχι η προπαραγγελίες συνήθως έχουν τις ίδιες τιμές με τα παιχνίδια. Αλλά τα ps3 exclusives έχουν συνήθως κανένα 70άρι... Πάρτο από το psn τότε... :rolleyes: :rolleyes:

 

 

Αν το GOW3 ειχε τα καλυτερα γραφικα απο παιχνιδια που εχουν βγει για το PS3 μεχρι σημερα φανταστειτε τι θα ειναι το καινουριο :-)

 

Για να καταλαβω ομως το καινουριο GOW δεν θα εχει καμια σχεση με την ιστορια της τριλογιας?

 

Νομίζω πως το U3 έχει τα καλύτερα γραφικά του ps3 χωρίς να το έχω παίξει βέβαια. Το gow 3 θα πω πως έχει τα καλύτερα εφέ που έχω δει σε παιχνίδι :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει θα παιξει μαλλον μπαλα αν κρινουμε απ το γεγονος οτι και το 3 ειχε εμφανιστει Φεβ-Μαρ 2010

για το 31 Δεκ ουτε εγω το πολυπιστευω που λεγανε στην αρχη. Παει μακρια η βαλιτσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

hmm useless info of the day:

 

η τύπισσα που λέει το "God of War: Ascension" στο trailor είναι η Hetty του NCIS LA :P

 

http://www.imdb.com/name/nm0001373/

 

wow συμμετείχε και στα προηγούμενα God of War ως narrator :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...