Προς το περιεχόμενο

God of War: Ascension [PS3]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειδα λιγοτερο απο 1 λεπτα του βιντεο και αυτο οχι στην αρχη του αλλα λιγο στην μεση για να δω τι λεει το παιχνιδι, εμενα μου θυμιζει GOW3 τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο.

Και δεν χαίρεσαι? Για μένα το gow 3 ήταν μάκραν το καλύτερο από όλα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

White PlayStation 3 Coming to UK in God of War: Ascension Bundle
All four variants of PS3 Super Slim are now confirmed for the UK.

Sony has announced that the special white edition of the PS3 Super Slim will be available in the UK as part of a God of War: Ascension bundle.

The 500GB white console will be available from March 15 and will come as part of a set including a God of War: Ascension controller, a Steelbook cover for the game, soundtrack CD, MultiPlayer Double XP Unlock, an exclusive PS3 dynamic theme and PS3 avatar.


God-of-War-beauty-shot.jpg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

White PlayStation 3 Coming to UK in God of War: Ascension Bundle

All four variants of PS3 Super Slim are now confirmed for the UK.

 

 

God-of-War-beauty-shot.jpg

Αυτό μάλιστα! αν και η άσπρη κονσόλα δεν μου κολλάει με το υπόλοιπο πακέτο. Καλύτερα να ήταν χρυσή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχετε ψάξει να το βρείτε pre-order σε καλή τιμούλα????

 

Το zavvi το έχει πιο φθηνά από play..... άλλο url για να δούμε έχετε να προτείνεται???

(εκτός από play, zavvi, thehut)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικα απο το 2ο Demo του GOWA απλα δεν υπαρχουν

Δε ξερω πως θα ειναι τελικα το παιχνιδι, (ενταξει ειμαι και εγω προκατειλημενος με τα γραφικα του GOW3 που ειχα παθει πλακα οταν το πρωτοεπαιξα) αλλα σημερα επαθα πραγματικα ταρακουλο. Και δεν ειναι φοβερα γραφικα shaded αλλα με φωτισμους

Φανταστειτε τι θα φτιαξουν τετοια studios στο ΠΣ4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

unboxing της συλλεκτικης...αντριλααα...το statue φοβερο!



φοβερο το ντεμο με τον εκατοχειρον!!

για preorder πανω κατω ιδιες ειναι οι τιμες...αν και το ψηνω καλυτερα να το παρω απο εδω ελλαδα...φοβαμαι μην φαω χι απεξω και δεν εχει ελληνικο μενου.

http://www.gamecrawler.co.uk/compare/god-of-war-ascension-ps3/B00844PDCO
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοο δεν ξερω αλλα τωρα τελευταια ειμαι πολυ σε φαση GOW, με ψηνει να ξαναξεκινησω το GOW3 και οσο βλεπω την συλλεκτικη του GOWA μου τρεχουν τα σαλια.

Οσο δεν το περιμενα ολη την χρονια τωρα ξαφνικα μου κολλησε το μυαλο.

Δυστηχως δεν νομιζω να αποκτησω την συλλεκτικη του μιας και περιμενω ειδη την survivor του Tomb Raider για το pc και περιμενω και καποια αλλα παιχνιδακια σε φοβερη τιμη απο μια αγγελια.

Φυσικα αν εβρισκα τα χρηματα θα την εκανα σιγουρα preorder, το μονο σιγουρο ειναι οτι λογικα μεχρι το καλοκαιρι (μην πω και πιο πριν) το παιχνιδι σιγουρα θα το τσιμπησω.

Εχω απορια να δω τον Κρατις να μιλαει ελληνικα (εχει βγει κανα demo στο psn?).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ντεμο μιλαει ελαχιστα στην αρχη ο κρατος κ η φωνη του ειναι πολυ μπασα...και η αφηγητρια ειναι παρα πολυ καλη σαν την φωνη της ηθοποιου Μαρκορα!
αμα βρει κανεις bundle το συλλεκτικο χειριστηριο με την special edition ας το ποσταρει εδω.

ειναι ακριβη παντως η συλλεκτικη 100 ευρουλακια...αλλα για τους συλλεκτες νομιζω αξιζει.
οσοι εχουνε playstation plus δινει δωρεαν το πρωτο god of war σε hd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ντεμο μιλαει ελαχιστα στην αρχη ο κρατος κ η φωνη του ειναι πολυ μπασα...και η αφηγητρια ειναι παρα πολυ καλη σαν την φωνη της ηθοποιου Μαρκορα!

αμα βρει κανεις bundle το συλλεκτικο χειριστηριο με την special edition ας το ποσταρει εδω.

 

ειναι ακριβη παντως η συλλεκτικη 100 ευρουλακια...αλλα για τους συλλεκτες νομιζω αξιζει.

οσοι εχουνε playstation plus δινει δωρεαν το πρωτο god of war σε hd.

Δεν θα την ελεγα και ιδιαιτερα ακριβη, νταξει δεν δινει πολλα περιεχομενα αλλα δινει μια ικανοποιητικη φιγουρα, την θεωρω πολυ πιο τιμια τιμη σε σχεση με την τιμη που ειχε η συλλεκτικη του gow3 και απλα ειχε ενα "σεντουκι" σκετο πλαστικουρα.Εχουμε δει και αλλες τιμες σε συλλεκτικες που ουτε κατα διανεια δεν αξιζαν τα λεφτα τους (πχ μια απο τις πιο προσφατες του resi6, ενα απλο χαρτοκουτι με κατι σχεδιακια και βαραγε 100+ ευρω).

Η ιδανικη τιμη για την συλλεκτικη του gowa πιστευω ειναι εκει στα 85-95ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, οταν οι άλλες οι συλλεκτικές κοστίζουν ~150, αυτή στα 100 είναι "πολύ καλά".

Φυσικά σε γενικές γραμμές οι τιμές των παιχνιδιών δεν είναι φυσιολογιές (70€ για ένα KZ3 πχ lunch day, και όχι μόνο), είναι εξωφρενικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...