Προς το περιεχόμενο

Δώρο Επετείου!!!!!!!!!! Θέλω ιδέες.......


Λίλιαν

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!!!! Σε 2 βδομάδες κλείνω 4 χρόνια με το αγόρι μου και δεν ξέρω τι να του πάρω.....

Τα προηγούμενα χρόνια του έχω πάρει διάφορα δώρα και τώρα έχω στερέψει από ιδέες!!!

Είναι 21 χρονών...Για πείτε καμιά ιδέα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Λιλιαν καλως ηρθες στο ινσομνια.

 

Μην στεναχωρηθεις μικρη μου,αλλα μονο που ρωτας εμας το ολο νημα ειναι fail. Εσυ που αγαπας το αγορι σου ξερεις τι θα του παρεις,αυτο ειναι και πρεπει να ειναι καθαρα προσωπικη επιλογη.

 

 

Μια συμβουλη επειδη ειμαι παλιος εδω.Αν ερθουν διαφοροι βλακες και σου λενε αισχροτητες υπαρχει ενα κουμπακι που γραφει ''ignore''.Χρησιμοποιησε το full.

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο χόμπι... Σπουδάζει, είναι πολύ κοινωνικός και γενικά έχει πολύ τρέλα :-D ...

Ξέρω ότι δεν βοηθάω και πολύ αλλά έτσι είναι τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτά υπάρχουν; Εσύ πόσο ετών είσαι;

 

Κανα ρολόι;

 

Εγω ειμαι 19... του εχω παρει ρολοι...Και ναι μεχρι 100 μπορω να διαθεσω

 

Ένα λουράκι!

 

μπα δεν φοραει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρολόι; Μια καλή κολόνια; Καπνίζει; Να του έπαιρνες κανάν καλό αναπτύρα λαδιού (aka Zippo και λοιπές μάρκες). Όλοι κάτι τέτοιο πάνω κάτω θα σου προτείνουν (κανά ρολόι, κολόνια κ.λπ.), οπότε, μάλλον πρέπει να σκεφτείς μόνη σου τι θα του άρεσε πραγματικά ξερωγώ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εσυ ξερεις τι του αρεσει και τα χομπυ του.Αλλα αφου επιμενεις..

Παρτου cd η βιβλια .Οσα και αν εχει ποτε δεν θα πει οχι σε αλλα.Πεστου να σου δωσει μια λιστα (δεν πιστευω να ειναι απο αυτους που τους αρεσουν οι ...εκπληξεις ? :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι 19... του εχω παρει ρολοι...Και ναι μεχρι 100 μπορω να διαθεσω

 

Ένα μπλουζάκι που μπορείς να το σταμπάρεις με κάτι προσωπικό (όνομα, κανα στίχο από αγαπημενο τραγούδι, κ.τ.λ.).

 

Αν έχετε την δυνατότητα να είστε μόνοι σας (π.χ. φοιτητές μακριά από το σπίτι) χάρισε του μια ρομαντική βραδιά... Ή αν δεν έχετε κάνει sex, χάρισε του αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με 100 ευρώ κανονίζεις ένα φθηνό «τρίο». Σίγουρα δεν θα ξεχάσει ποτέ αυτό το δώρο.

(Το τρίτο άτομο να είναι κοπέλα, οχι μαυρος)

 

Εναλλακτικά και επειδή οι άντρες σκεφτόμαστε πολύ πιο ρηχά, δώσε του τα χρήματα να ψωνίσει οτι θέλει αυτός.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρολόι; Μια καλή κολόνια; Καπνίζει; Να του έπαιρνες κανάν καλό αναπτύρα λαδιού (aka Zippo και λοιπές μάρκες). Όλοι κάτι τέτοιο πάνω κάτω θα σου προτείνουν (κανά ρολόι, κολόνια κ.λπ.), οπότε, μάλλον πρέπει να σκεφτείς μόνη σου τι θα του άρεσε πραγματικά ξερωγώ. ;)

 

 

τα 2 πρωτα τα εχω παρει..και δεν καπνίζει αλλα ευχαριστω...

 

Μονο εσυ ξερεις τι του αρεσει και τα χομπυ του.Αλλα αφου επιμενεις..

Παρτου cd η βιβλια .Οσα και αν εχει ποτε δεν θα πει οχι σε αλλα.Πεστου να σου δωσει μια λιστα (δεν πιστευω να ειναι απο αυτους που τους αρεσουν οι ...εκπληξεις ? :D )

 

 

μπα ουτε βιβλια ουτε cd του αρεσουν....

 

παιχνίδια παίζει? pc/console games?

άντε πες τι δεν θες να ξαναπάρεις μη το κουράζουμε τζάμπα mrgreen.png

 

 

δεν ασχολειται με τετοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...