Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αθλιο ξανα το παιχνιδι, τοσα χρονια η iq οσο παει γινεται και χειροτερη

 

Απο ολα τα χρονια φετος εχει την καλυτερη ΑΙ (και οχι IQ..).Πες μου σε ποιο αλλο pes υπηρχε καλυτερη ΑΙ.(Μην μου πεις στο 6 διοτι αν το βαλεις τωρα θα τραβας τα μαλλια σου).Και αθλιο δεν ειναι.Εκτος αν το συγκρινεις με το NBA 2k13..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο ολα τα χρονια φετος εχει την καλυτερη ΑΙ (και οχι IQ..).

:) Μλκ της στιγμης!! :-D :-D

 

Πολλες φορες τυχαινει ο συμπαικτης μου να κανει αντιθετη κινηση απο αυτη που θελω,

ειδικα κατι απλα 1-2 φετος δεν τα πετυχαινω με τπτ :mad: :mad:

Μην αρχισω να γραφω για και για τις απλες πασες...

Επεξ/σία από devil-ji
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά παιχνίδι... μόνο οι διαιτητές είναι για τα μπάζα... απλό μαρκάρισμα από μπροστά και δίνουν κίτρινη...

να δικαιολογήσω το φάουλ... αλλά οι κάρτες μοιράζονται σα τα στραγάλια πλέον...

κατέληξα να παίζω με ένα φίλο, και να περνάω το 80% του χρόνου κάνοντας βόλτες περιμένοντας πότε θα πάρει κάρτα ο αντίπαλος... μετά το 60 που έχει μείνει συνήθως με 9 παίκτες και άλλους 4-5 κιτρινισμένους να ξεκινάω να επιτίθεμαι... Μέχρι εκείνο το σημείο έπαιρνα τη μπάλα και έκοβα βόλτες στο χώρο του κέντρου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, μιας και το ανέφερες... με ποιό τρόπο μαρκάρεις? Ας πούμε, φέτος μετά το tutorial, το παιχνίδι προτείνει να κρατάς πατημένο το Χ και μόλις θελήσεις να κλέψεις, να το διπλοπατάς. Υπάρχει καλύτερος τρόπος γιατί κάνει τον παίκτη που μαρκάρει απελπιστικά αργό. Ρωτάω γιατί μπορεί να παίζω προ από το 5, αλλά να έχω θεμελιώδη κενά στον βέλτιστο τρόπο χειρισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από πάντα παίζω πολύ αποτελεσματική άμυνα κλείνοντας χώρους σωστά με την χρήση του super cancel (R1+R2), όταν θέλω να κλέψω πατάω το Χ, όχι συνέχεια πατημένο όπως παλιά, και όταν θέλω να κρατήσω χώρο κρατάω πατημένο το R2+X και την κατάλληλη στιγμή αφήνω το X για να ορμήσει στον αντίπαλο. Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Community mode μπηκε πριν λιγες μερες με το νεο patch το οποιο επισης βελτιωνει ακομη περισσοτερο την ΑΙ.

 

Μπήκε αλλά μόνο για χρήση μέσω nternet εκτός αν γίνεται και offline και θα ήθελα να μου πεις πως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες χρειαζομε λιγο την βηθεια σας.

1η ερωτηση: μιας και δεν υπαρχει community φετος τι μπορω να κανω για να παιξω πρωταθληματακια με τα φιλαρακια (εκτος απο το να παιζω φιλικα και να γραφω ποντους και νικες στο χαρτι)?

2η ερωτηση: χθες μπηκα να παιξω προ13 μετα απο καμια εβδομαδα, βγηκε νεο patch (στο παραπανω ποστ διαβασα οτι προστεθηκε με αυτο το community) αλλα δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπαινει.παω κανονικα το βρισκω μεσα απο τις πληροφοριες στο αρχικο μενου του προ παταω να κανει ληψη κανει 3-4 λεπτα και κανει αυτοματα εγκατασταση, μολις κανει εγκατασταση με ρωταει αν θελω να αντικαταστησει τα δεδομενα μου και παταω ναι αλλα τιποτα, το προσπαθησα 2 φορες και τζιφος.ξερει κανεις τι γινετε?αν το εβρισκα πχ απο το site της wehellas και το κατευαζα σε ξεχωριστο αρχειο και το εκανα εγκατασταση λετε να επαιζε?

 

EDIT:λοιπον βρηκα απο την σελιδα του wehellas το DLC 2.0 και το patch 1.01 και τα εβαλα, μια χαρα τα ετρεξε, το προβλημα μου ειναι οτι δεν βρισκω την κοινοτητα.βλεπω μια κοινοτητα αλλα λεει online community οποτε και παλι δεν ειναι αυτο που ψαχνω.

Επεξ/σία από kjtzemis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση προς οσους το πηραν απο τον θειο : το vsync στα settings ειναι τικαρισμενο και σβηστο ? (δλδ δεν μπορεις να το ξετικαρεις)

εγω απο μια ματια που ερηξα τωρα ειναι τικαρισμενο αλλα μπορω να το ξετικαρω.

εγω το εχω αυθεντικο το παιχνιδι ομως δεν ξερω αν εχει διαφορα απο αυτο του θειου στο θεμα που σε ενδιαφερει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από πάντα παίζω πολύ αποτελεσματική άμυνα κλείνοντας χώρους σωστά με την χρήση του super cancel (R1+R2), όταν θέλω να κλέψω πατάω το Χ, όχι συνέχεια πατημένο όπως παλιά, και όταν θέλω να κρατήσω χώρο κρατάω πατημένο το R2+X και την κατάλληλη στιγμή αφήνω το X για να ορμήσει στον αντίπαλο. Αυτά...

 

Μηπως εννοεις R1+X? το R1 δεν ειναι το τρεξιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω να κανω μια αλλη ερωτηση ? τωρα ειδα την τιμη 22.5 και ψηνομαι να παρατησω του θειου...αλλα το μονο που με ενδιαφερει ειναι να βρω ενα πακετο με ολες τις εμφανησεις και αλλα πρωταθληματα... ξερει κανεις να προτεινει καποιο καλο εστω και με λινκ ειτε εδω ειτε σε πμ...δεν θα προτιμουσα wehellas και ο λογος ειναι οι τοσα χρονια που το κατεβαζα δεν επαιζα ποτε με ελληνικες ομαδες τυπου οφη vs κερκυρα..

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...