Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω να κανω μια αλλη ερωτηση ? τωρα ειδα την τιμη 22.5 και ψηνομαι να παρατησω του θειου...αλλα το μονο που με ενδιαφερει ειναι να βρω ενα πακετο με ολες τις εμφανησεις και αλλα πρωταθληματα... ξερει κανεις να προτεινει καποιο καλο εστω και με λινκ ειτε εδω ειτε σε πμ...δεν θα προτιμουσα wehellas και ο λογος ειναι οι τοσα χρονια που το κατεβαζα δεν επαιζα ποτε με ελληνικες ομαδες τυπου οφη vs κερκυρα..

ευχαριστω

 

http://pes2008editing.blogspot.gr/ εδω θα μπορουσες να βρεις ενα πολυ καλο πατσακι με ολα τα πρωταθληματα καθως και νεα που εχουν προσθεσει οπως π.χ αργεντινης. Επισης οργανωμενο καλα εχει εναν selector με διαφορους switchers ωστε να μπορεις να ενεργοποιεις/απενεργοποιεις τις δυνατοτητες του π.χ αν θες να παιξεις online η οχι,ποια πρωταθληματα η scoreboard να χρησιμοποιεις κ.ο.κ

 

Υ.Γ Βγηκε το νεο gameplay tool v 1.04 του jenkey εδω: http://jenkey1002.blogspot.gr/

 

Υ.Γ 2 Κακως δεν επαιζες με ΟΦΗ παντως καθοτι μεγαλη ομαδα!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://pes2008editing.blogspot.gr/ εδω θα μπορουσες να βρεις ενα πολυ καλο πατσακι με ολα τα πρωταθληματα καθως και νεα που εχουν προσθεσει οπως π.χ αργεντινης. Επισης οργανωμενο καλα εχει εναν selector με διαφορους switchers ωστε να μπορεις να ενεργοποιεις/απενεργοποιεις τις δυνατοτητες του π.χ αν θες να παιξεις online η οχι,ποια πρωταθληματα η scoreboard να χρησιμοποιεις κ.ο.κ

 

Υ.Γ Βγηκε το νεο gameplay tool v 1.04 του jenkey εδω: http://jenkey1002.blogspot.gr/

 

Υ.Γ 2 Κακως δεν επαιζες με ΟΦΗ παντως καθοτι μεγαλη ομαδα!! :-)

 

 

εξηγησε μου τι ειναι το gameplay tool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξηγησε μου τι ειναι το gameplay tool

 

Καταρχας ειναι διαφορετικο απο το πατσακι αλλα συμβατο με αυτο.

 

οτι λεει και η λεξη,εργαλειο για το gameplay του παιχνιδιου.

π.χ υπαρχει δυνατοτητα να αυξησεις τον ηχο της κερκιδας και του enviroment γενικως,μπορεις να κανεις την μπαλα πιο δυνατη,πιο γρηγορη,πιο βαρια και το αντιστροφο,επισης να αποφυγεις τα cheat της ΑΙ που για παραδειγμα ετρωγες γκολ σε καιρια σημεια σε σημαντικες διοργανωσεις,αυξομειωση του animation speed και αλλα πολλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να κανω μια ερωτηση για τους τυπους που ξερουν απο αυτο το παιχνιδι.Παιζουμε 4 ατομα με φιλους στο play3 2vs2 οκ?Πως μπορω να το ρυθμισω ωστε ο συμπεκτης μου να ελεγχει τους 2 επιθετικους και εγω πχ ολους τους υπολοιπους?Εννοω πως αν παει η μπαλα στον επιθετικο δεν θα τον ελεγχω ποτε εγω μονο αυτος,παλια γινοταν θυμαμαι,ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα έθιμο, κάθε φορά που βγαίνει καινούριο προ να ξεκινάω ML με κάποια ομάδα που χαροπαλεύει να μείνει στη κατηγορία, και να την ανεβάζω σταδιακά.

Φέτος λέω να πάρω την ΑΕΚ. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες...κανω κανονικα install το game..μου παιζει μια χαρα...μετα παω να βαλω το official patch v1.01 κ παω να το τρεξω κ μ λεει "To Pro evolution soccer 2013 δεν εχει εγκατασταθει" ... εκανα unistall k install απο την αρχη ολα...αλλα παλι τα ιδια..τι παιζει?συμβαινει κ σε κανεναν αλλο αυτο τ πραγμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις αλλος θεμα στο football life που σε οποια ομαδα και να πας τα ζωαδια συμπαικτες σου οταν πανε απο πλαγια σπανια θα βγαλουν σεντρα? Οτι να ναι και παλι ι ΑΙ μου φαινεται... Και μου φαινοταν τοσο καλο στην αρχη αλλα οσο πιο πολυ παιζω ολο και πιο πολυ το αντιπαθω και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηρα το logitech f310 για το προ κυριος αλλα δεν λειτουργει ο μοχλος.με τα βελακια παιζω κανονικα...τη ρυθμισεις πρεπει να κανω για να κουνω το παιχτη με το μοχλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάτησες το κουμπί που λέει "analog"?

έχω το παλιό logitech και μερικές φορές πρέπει να πατήσω το κουμπάκι που είναι κάτω από το select για να λειτουργήσει ο αναλογικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...