Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια δεν ξερω αν ειναι εδω το θεμα που θελω να ποσταρω.

Πηρα προχθες το παιχνιδι και δεν μπορω να φτιαξω ενα konami id , ελεος δηλαδη.

Παταω στο game στης επιλογες - ρυθμισεις δυκτιου και εκει με εβγαλε πως χρειαζεται ενα konami id αν δεν εχετε πατηστε το ταδε πληκτρο. Καλα μεχρι εκει, μου βγαζει μια σελιδα , βαζω email , ημερομηνια γεννησεως και τοπος greek.

Μετα μου στελνουν email που σε παει στο site της konami για να συμπληρωσω username konami id , password και μια μυστικη απαντηση.

Ε και εκει αρχισανε τα δυσκολα , δεν μπορει να ειμαι τοσο χαζος και να κανω κατι λαθος στην συμπληρωση για το konami id, παντα οταν παταω κατω στο επομενο μου βγαζει στο konami id name -> Αυτό το KONAMI ID δεν είναι διαθέσιμο

Ελεος δηλαδη μου εχει σπασει τα νευρα εδω και δυο μερες plz help.

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω να ειναι αυτο γιατι εβαλα και μεγαλα και δυσκολα , δεν πιστευω αυτα που εβαλα ολα να τα εχουν αλλοι.

Μηπως θελει στο game να κανω πρωτα κατι? Αλλα απο οτι καταλαβα πρωτα τo konami id χρειαζεται να κανεισ πριν κανεις στο game kati.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μετα απο 2 μερες καταφερα να κανω konami id.

Τωρα στις ριθμισεις δυκτιου στο game μου βγαζει

 

ID Συνδεσης ---. εδω βαζω το konami id?

Κωδικος προσβασης Konami Id --- κωδικο του konami id ιποθετο

Κωδικος εγγραφης --- το serial που ειναι πισω στο βιβλιαρακη?

 

Σωστα ? Πρωτι φορα τα κανω και δεν θελω να κανω καποιο λαθος.Γιατι καπου διαβασα κατι για game ID.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα πως κανεις "ενα δυο" πασα ωστε να φτιαξεις επιθεση ? με την προωθημενη δεν παω πουθενα...και κανα καλο κολπο αν ξερετε...σας ευχαριστω!

 

Παιζω με μπαρτσελονα...σε Pc με χειριστηριο playstation απομιμηση της hama http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.566050

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα πως κανεις "ενα δυο" πασα ωστε να φτιαξεις επιθεση ? με την προωθημενη δεν παω πουθενα...και κανα καλο κολπο αν ξερετε...σας ευχαριστω!

 

Παιζω με μπαρτσελονα...σε Pc με χειριστηριο playstation απομιμηση της hama http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.566050

L1+Χ

ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Άρχισα ML με τον παναθηναϊκό και εκεί που είμαι στην δεύτερη εθνική ξαφνικά με το που πάω στην πρώτη μπαίνω και στους ομίλους του europa league. Ότι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας εχω ενα προβλημα με το pes13.Εκει που παιζω ξαφνικα με πεταει και μου βγαζει μηνυμα το αρχειο pes13 σταματησε να λειτουργει.Ξερεις κανεις τι μπορει να φταει και πως μπορω να τ φτιαξω χωρις να χρειαστει ν ξανα κανω εγκατασταση το pro.Τ τελευταιο patch που εβαλα ειναι PESEdit.com 2013 Patch 2.3 μηπως φταιει το patch???οποιος μπορει ας βοη8ησει .Ευχαριστω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γιατι καθε φορα που ξεκιναω το παιχνιδι ειναι σα τη πρωτη φορα; Οι ρυθμισεις δεν αποθηκευονται..

 

Επισης, υπαρχει κουμπι για να προωθειται καποιος παικτης; Ή γινεται τυχαια, οποτε σηκωνει το χερι του;

 

Γιατι οταν κανω 1-2, ο παικτης δε τρεχει μπροστα;

 

Υπαρχει καποιος τροπος για να κερδιζω ευκολα τις κεφαλιες;

 

Τελος, σκεφτομαι να αγορασω αυτο το χειριστηριο : http://www.skroutz.g...mepad-F710.html Ειναι καλο; Αραγε να λειτουργει και στο ps3;

 

Και αυτο καλη περιπτωση : http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=3837

 

Βασικα το θελω και για το ps3, και αυτο λεει οτι εχει και δονηση. Βεβαια ειναι ενσυρματο, αλλα δε με πειραζει.. Το δικο μου για το ps3 εχει χαλασει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιζα ορισμενα παιχνιδια και τα σουτ πηγαιναν στο γαμα του καραγκιοζη. Λεω δε γινεται, κατι θα παιζει με τις ρυθμισεις.. Τελικα εφταιγε το manual shot που ηταν στο ON. Το εβαλα στο off και ολα κομπλε τωρα.. Ξερετε γενικα τι ρυθμισεις πρεπει να βαλω, ωστε να παιζεται καλη μπαλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καινούριο παιχνίδι,πολλά υποσχόμενο! Ας δούμε εδώ τι περιμέναμε και τελικά δεν το είδαμε στο καινούριο PRO,τι δεν μας άρεσε με τα προηγούμενα και τι βρίσκουμε καλύτερο! (Δεν βρήκα κάποιο παρόμοιο post, αν υπάρχει διορθώστε με)

 

Θα κάνω την αρχή με το μεγάλο μου παράπονο χρόνια τώρα! Τα σήματα πολλών ομάδων!! όπως της Arsenal (North London),της Chelsea (East Blue) κλπ.  Δεν μου το έκανε ούτε φέτος το χατίρι η KONAMI !! :P

 

Δεύτερη παρατήρηση ότι στα δοκάρια δεν υπάρχει σχολιασμός! Ξαφνικά εκεί χάνουμε όλοι την περιγραφή του αγώνα!! 

 

Και τέλος να προσθέσω ότι μου αρέσει Το κύριο μενού περισσότερο από κάθε άλλη φορά και βρίσκω πιο εύχρηστες τις ρυθμίσεις!! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια.
οπως ολοι γνωριζετε η konami δεν εχει αδεια για την προβολη ομαδων αγγλιας,και επισης δεν εχει πολλα πρωταθληματα και αθλητες.

ετσι λοιπον αποφασισα να κατεβασω το τελευταιο patch 2.7 το οποιο ειναι το πιο δημοφιλες
και μετα την εγκτασταση το antivirus μου βρηκε οτι μεσα περιεχει τον πολυ επικυνδινο ιο

VirTool:Win32/Obfuscator.RP

και κατευθειας μου το αφαιρεσε.
δεν το βρισκετε απαραδεκτο;

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...