Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απεγκατασταση κατευθειαν. αυτο δεν ειναι ποδοσφαιρακι. το παιχνιδι επρεπε να λεγεται αψηφωντας τους νομους της φυσικης!

δεν θα κατσω να ασχοληθω αλλο, η δικαιολογια ειναι: Αφου ειναι pro, τι περιμενες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παίξει κανένας online να μας πεί εντυπώσεις απο τους server της konami φέτος? Το pes 2011 ήταν τραγικό στο online (δεν έχω παίξει online το 12)

 

Απο κεί και πέρα όπως είδα το pes 13 τα αρνητικά είναι

- Θολούρα στα γραφικά (αρκετά κατώτερα απο το fifa κατά την άποψή μου)

- Κάποια περίεργα animation, στο τρέξιμο ή στο πως κολάει η μπάλα κάποιες φορές στα πόδια του παίκτη

- Και η μπάλα ώρες ώρες σαν αερόμπαλα παέι (σε κάποια σουτ και στα κόρνερ π.χ), δεν μου φάνηκε τέλος πάντων τόσο φυσική όσο του fifa.

- Η αίσθηση του γηπέδου είναι η ίδια τόσα χρόνια και πολύ κατώτερη απο το fifa.

 

στα θετικά

- Player ID, π.χ παίρνει την μπάλα ο Ronaldinho και καταλαβαίνω ότι χειρίζομαι τον Ronaldinho, στο fifa είναι λες και υπάρχουν 3-4 κατηγορίες παικτών όλες και όλες και όποιος τρέχει ξεχωρίζει. Θα περιμένω και την τελική έκδοση του fifa να δώ αν έχει βελτιωθεί ουσιαστικά σε αυτό το κομμάτι. Και τα πρόσωπα των παικτών, άσχετα με τον τρόπο που τα φτιάχνουν, μου αρέσουν περισσότερο στο pes.

- Μου άρεσαν τα παιχνίδια που έπαιξα με το computer σε αντίθεση με το fifa που είναι σπαστικά, ή του ύψους ή του βάθους σε δυσκολία και "άψυχα". Για online δεν ξέρω για το pro για αυτό ρωτάω, το fifa πέρυσι σε τελική ανάλυση ήταν "καλό" στο online (πολύ καλύτερο απο το pes)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο αναφορά την διαμάχη για το σταμάτημα του παίκτη, έχω να πω το εξής. Το πρόβλημα δεν είναι ότι κόβει ταχύτητα για να στοπάρει τη μπάλα, εξάλλου αυτό είναι και το σωστό, όπως την πραγματικότητα. Το πρόβλημα είναι ότι ο παίκτης κάνει πολύ απότομη κίνηση στο σταμάτημα και φαίνεται λες και δεν υπακούει ο παίκτης στις εντολές μας. Το animation σε αυτό το συγκεκριμένο τομέα έπρεπε να βελτιωθεί χρόνια τώρα, γιατί βαράει πολύ άσχημα στο μάτι σε κάποιους, συμπεριλαμβανομένου και εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο βελτιωμενο σε σχεση με το περσινο αισχος αλλα και παλι...........

 

Το παιχνιδι πρεπει να το στησουν παλι απο την αρχη.-

 

Μου εκανε παντως εντυπωση το μενου... φοβερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2012 ήταν καλό.και με τους servers δεν είχα κάποιο πρόβλημα αν εξαιρέσουμε πριν από ένα μήνα που για 1 βδομάδα δεν μπορούσα να παίξω παιχνίδι ολόκληρο,

Γενικά από μενού και ομάδες έχει τα ίδια με πέρυσι? κάτι λιγότερο ή περισσότερο?

Απαιτήσεις συστήματος?

Άλλη μια ερώτηση, τώρα που βγήκε το 2013 οι servers στους οποίους παίζουμε πχ το 2012 έχουν κάνα πρόβλημα ή συνεχίζουν κανονικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφόρησαν και τα ελληνικά για όποιον ενδιαφέρεται.

κυκλοφορησε κανα πατσακι που να περιεχει το ελληνικο μενου μεσα ή εννοεις την ελληνικη εκδοση του παιχνιδιου στα καταστηματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το PES 2013. Όταν πάω να παίξω online μου βγάζει παράθυρο που λέει "Pro Evolution Soccer 2013 has stop working. The windows are trying to find a solution. Μετά από αυτό κλείνει το παιχνίδι. Το πρόβλημα είναι δικό μου ή να πάω στα multirama να μου δώσουν άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για του θείου την έκδοση μιλάς?

 

By the way πέρασα στην επόμενη φάση του champions League sto Professional με την Real madrid,

έπαιξα και 2 αγώνες στο World class αλλά έχασα και στους δύο.

Ημουνα αφηρημενος με την tv δίπλα.

Μπορώ να πω οτι το φίφα13 έχει καλύτερα γραφικά φέτος απο το PRO13 και ο χλοοτάπητας φαίνεται καλύτερος στο φιφα.

Το Μόνο που υπερέχει το PES 2013 είναι οτι στην αμυντική λειτουργία κλέβεις την μπάλα και κόβεις τον αντίπαλο με το κουμπί της πάσας και λειτουργεί ποιο κάλα γενικά αυτη η λειτουργία σε σχέση με πέρσι .Κλέβεις κ κόβεις πιο εύκολα πια

 

Πάντα από τον θειο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...