Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά δεν βγήκε και σε ps vita το παιχνίδι; Αν όχι, γιατί;

οχι φιλε τελικα η KONAMI ειχε αποφασησει να μην το βγαλει για το Vita το ποδοσφαιρακι της.τον λογο δεν τον γνωριζω, το ειχαν πει απο τον Ιουυνιο που ηταν η παρουσιαση της E3, μην σκας θα βγει το fifa13 για το vita. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι γίνεται με τις κεφαλιές στο pro??? Πάταω κάτι λάθος??? Όλες πάνε ψυλοκρεμαστές και έξω, και αν καμία πάει ψυλοκρεμαστή και αδύναμη προς τα μέσα ο τερματοφύλακας πηδαει και την διώνχει κόρνερ αντι να την πιάσει (για να δικαιολόγησει το παιχνίδι ότι γίνονται ευκαιρίες με κεφαλιές....). Βέβαια και οι αντίπαλοι τετοιες κεφαλιές πιάνουν οπότε λάθος δεν ξέρω αν παίζει να κάνω, π.χ στο timing που πατάς το κουμπί. Μια καρφωτή κεφαλιά δεν έχω δει, αν και θα έπρεπε γιατί κάποιες σέντρες που βγήκαν ήταν καλές.

Το fifa έχει πολύ καλύτερα animation σέντρας και κεφαλιάς. Όμως εκεί μπαίνουν πολλές κεφαλιές το οποίο θεωρώ επίσης αρνητικό..... βγάλε άκρη τώρα ........ Άσχετα απο το fifa πάντως το pes θα έπρεπε να είναι λίγο καλύτερο σε αυτό τον τομέα.

Και κάτι ακόμα ..... δεν αντέχω ... θα το πω, παίζοντας pes 2013 (έχω να παίξω απο το 2011), όλη την ώρα μου έρχεται η φράση για τους τερματοφύλακες, "καλά??, σκάτα έχουν στα χέρια τους???!!!!" Δηλαδή αν έβλεπα στο fifa τέτοιες αποκρούσεις ή μερικά goal που βλέπω εδώ, θα νευρίαζα και θα έλεγα ότι το έπνιξε ο τερματοφύλακας!!

Παρόλα αυτά το παιχνίδι καλό ειναι και playable και διασκέδαση προσφέρει, απλά πρέπει να επισημαίνουμε αδυναμίες όπως τις βλέπει ο καθένας, κάτι που θα κάνουμε και για το fifa!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρεσει που δικαιολογεις την καθε προταση σου για να μην στην πεσουν τα fifatrolls..καταντησαμε να μην μπορουμε να αναφερουμε καποιο αρνητικο γιατι καραδοκουν τα trolls!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρεσει που δικαιολογεις την καθε προταση σου για να μην στην πεσουν τα fifatrolls..καταντησαμε να μην μπορουμε να αναφερουμε καποιο αρνητικο γιατι καραδοκουν τα trolls!

τι να κανει ο ανθρωπος?ετσι οπως εχουμε καταντησει τωρα ειναι να δικαιολογουμε αυτα που λεμε γιατι οπως ειπες καραδοκουν τα fanboys που δεν λενε να καταλαβουνε πιο απο τα 2 ποδοσφαιρακια ειναι καλυτερο επειδη ειναι κολλημενο το μυαλο τους.δεν κοιτανε εκει πιο παιχνιδι μας δινει περισσοτερο θεαμα και ειναι πιο κοντα στην πραγματικοτητα,να κατσουν να κουβεντιασουν ρε παιδακι μου για τα αρνητικα/θετικα και των δυο,κανουν λες και περνουν ποσοστα απο KONAMI και αντιστοιχα EA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά για όποιον βλέπει τα γραφικά του παιχνιδιού θολά, όπως τα έβλεπα και εγώ, ας κατεβάσει αυτο το patchακι. Το έβαλα και αμέσως έδειξε το παιχνίδι τα γραφικά του! Καθάρισε η εικόνα!

http://www.moddingway.com/file/27723.html

Κάποιοι λένε σαν σχόλιο στο patch ότι δεν τους δουλεύει. Εμένα μου δουλεψε, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι το έχω αυθεντικό (μήπως και καλά οι άλλοι το είχαν πάρει απο τον θείο τους :P). Απλά κρατήστε backup τα αρχεία που σας λέει να αντικαταστήσετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αγοράσει το παιχνίδι, αλλά το dvd rw δε το αναγνωρίζει. Οπότε αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, μπορώ να το κατεβάσω απο κάπου και βάζοντας το κλειδί μου να παίξω online ; Με του θείου μόλις συνδεόταν με το internet , έκλεινε το game αμέσως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εχω ξεσυνηθισει - μονο στο regular κερδιζω- στο professional εχω βαλει στοχο τα δοκαρια .....καλα στο TOP Player kai sto super star ας μη γραψω καλυτερα...η ΑΙ ολα μεσα :-( καλα τι σπαστικο να φευγεις σε αιφνιδιασμο και να σε προλαβαινει ο αντιπαλος, παντα ομως!!!!.. :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά για όποιον βλέπει τα γραφικά του παιχνιδιού θολά, όπως τα έβλεπα και εγώ, ας κατεβάσει αυτο το patchακι. Το έβαλα και αμέσως έδειξε το παιχνίδι τα γραφικά του! Καθάρισε η εικόνα!

http://www.moddingwa...file/27723.html

Κάποιοι λένε σαν σχόλιο στο patch ότι δεν τους δουλεύει. Εμένα μου δουλεψε, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι το έχω αυθεντικό (μήπως και καλά οι άλλοι το είχαν πάρει απο τον θείο τους :P). Απλά κρατήστε backup τα αρχεία που σας λέει να αντικαταστήσετε.

 

Ωραίος! Άλλο παιχνίδι έγινε! Τέλεια εικόνα τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Άλλο παιχνίδι έγινε! Τέλεια εικόνα τώρα!

 

απο τον θείο το έχεις το παιχνίδι. Ρωτάω για να δω αν θα μου δουλέψει ,γιατί απο τον θείο το χω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον θείο το έχεις το παιχνίδι. Ρωτάω για να δω αν θα μου δουλέψει ,γιατί απο τον θείο το χω εγω

 

Ναι. Το ίδιο πράγμα είχε γίνει και πέρσι αν θυμάμαι καλά, είχαν βγάλει ανάλογο πατσάκι για την θολούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φιλος Matt απο OS εκανε 3 αλλαγες μεσω του PES editor που κανουν ακομα καλυτερο το παιχνιδι:

 

1. Pressing (All Teams) to 100

2. Compactness (All Teams) to 100 ( = Wide )

3. Attack (All Players) to value of "0"

 

Εδω ο editor: http://www.fifacz.com/editor.aspx

 

Ειναι ξεκαθαρο οτι η ΑΙ με τις αλλαγες αυτες πιεζει καλυτερα και επισης δεν το παρακανει με τις καθετες μπαλιες.Σαφως καλυτερα τα πραγματα και στο build up της ΑΙ.Εδω οι διαφορες:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TK5yPJ2BqEY&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...