Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μ αρεσει που δικαιολογεις την καθε προταση σου για να μην στην πεσουν τα fifatrolls..καταντησαμε να μην μπορουμε να αναφερουμε καποιο αρνητικο γιατι καραδοκουν τα trolls!

 

 

xaxaxaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 347
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eχω προχωρησει με τις αλλαγες του Matt με προσθηκες και το παιχνιδι πλεον ειναι ο ορισμος του sim.

Με τον editor λοιπον στα global functions:

 

Attack : 1

Defensive Line: 75

Pressing : 90

Compactness : 75

 

Με αυτες τις αλλαγες πλεον η cpu κραταει μπαλα, εχουν μετριαστει οι καθετες μπαλιες και μοιραζει το παιχνιδι χωρις να επηρεαζονται οι τακτικες της καθε ομαδας.Επισης το defensive line στο 75 ειναι σουπερ ρυθμιση και κανει απιστευτα ρεαλιστικο το παιχνιδι καθως οι WB-FB πλεον συμπεριφερονται οπως στην πραγματικοτητα.Πρεπει να το δειτε και δεν θα πιστευετε στα ματια σας.

Το παιχνιδι ειναι απιστευτο κολλημα φετος.Ακομα και το BAL ειναι καταπληκτικο σε Top Player.Δεν εχω συναντησει κανενα απο τα προβληματα που ανεφερε ο nzeppos οχι μονο εγω αλλα και οπως βλεπω οι περισσοτεροι στο διαδικτυο εκθειαζουν και BAL και ML.ΓΙα OS δεν συζηταμε.Εκει πλεον ειναι φανερη η αλλαγη της στασης ολων απεναντι στο PES.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι αλλο αν ξεκινησω Master League ή BAL και μετα απο καποιο διαστημα περασω καινουργια patch π.χ Pes Edit 2.0..ή με τα update της KONAMI θα φορτωνονται τα save ή οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια 2 βοηθειες θελω:

1)να ανεβασει καποιος το ελληνικο κειμενο (μενου) -τον σχολιασμο τον εχω ηδη-

2)unlocker για αυτα που υπαρχουν στο shop (+ max gp)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... παιζοντας με τα arrow keys στο πληκτρολογιο υστερεις ως προς το left thumbstick ενος gamepad πχ του sixaxis.

360 μοιρες εχεις μονο οταν παιζεις με τον μοχλο σωστα?

Παιζοντας (εγω) με keyboard κοντρα σε φιλο με gamepad (δεν παιζει με μοχλους) μου ντριπλαρει ευκολα 2 και 3 παιχτες χωρις να κανει ομως προσποιησεις και τσαλιμια...Μηπως αγνοω καποιο κουμπι χρησιμο για ντριπλες? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω προχωρησει με τις αλλαγες του Matt με προσθηκες και το παιχνιδι πλεον ειναι ο ορισμος του sim.

Με τον editor λοιπον στα global functions:

 

Attack : 1

Defensive Line: 75

Pressing : 90

Compactness : 75

 

Με αυτες τις αλλαγες πλεον η cpu κραταει μπαλα, εχουν μετριαστει οι καθετες μπαλιες και μοιραζει το παιχνιδι χωρις να επηρεαζονται οι τακτικες της καθε ομαδας.Επισης το defensive line στο 75 ειναι σουπερ ρυθμιση και κανει απιστευτα ρεαλιστικο το παιχνιδι καθως οι WB-FB πλεον συμπεριφερονται οπως στην πραγματικοτητα.Πρεπει να το δειτε και δεν θα πιστευετε στα ματια σας.

Το παιχνιδι ειναι απιστευτο κολλημα φετος.Ακομα και το BAL ειναι καταπληκτικο σε Top Player.Δεν εχω συναντησει κανενα απο τα προβληματα που ανεφερε ο nzeppos οχι μονο εγω αλλα και οπως βλεπω οι περισσοτεροι στο διαδικτυο εκθειαζουν και BAL και ML.ΓΙα OS δεν συζηταμε.Εκει πλεον ειναι φανερη η αλλαγη της στασης ολων απεναντι στο PES.

 

 

δοκιμασα και εγω τον editor αλλα ενω τις μεταγαφες τισ κανει save οταν αλλαζω τις ρυθμισεις στο global function tab κανω apply και save, δεν γινονται save , μενουν ολα τα νουμερα στο 10,, τι κανω λαθος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To χρηση παραλειψης καρε το εχετε τικαρισμενο ή οχι; Με τικαρισμενο κανει κατι κολληματα ενω με χωρις οχι...(ειμαι με I5 2500Κ+7870)...Επισης τις επιλογες στο LOD τις εχω στο τερμα δεξια 0,01)...Τελος εχει βγει καινουργιο Gameplay Tools και Camera Settings για οποιον θελει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για καλυτερο gameplay και γραφικα τι patch χρησιμοποιειτε οι περισσοτεροι? π.χ pesedit και καποια απο τα addons του jenkey θα ειμαι ενταξει?

 

ο matt που ανεφερε ενας φιλος παραπανω? θυμαμαι τα προηγουμενα gameplay patchaκια του yair ηταν φοβερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...