Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδια, ειδα το κραξιμο για τις επαφες και κοιταξα το δικο μου αλλα εμενα δεν εχει αλλαξει.

Τσέκαρε τα Updates σου. Δε θα έχει περαστεί το καινούριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά ρε παιδιά, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα, πόσες επαφές έχετε πια;! Υπάρχει και το search για τους πολύ κοινωνικούς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, ειδα το κραξιμο για τις επαφες και κοιταξα το δικο μου αλλα εμενα δεν εχει αλλαξει.

 

 

Τσέκαρε τα Updates σου. Δε θα έχει περαστεί το καινούριο.

 

Ναι, εκανα σημερα το update και ειδα την διαφορά αλλα, ρε παιδια, δεν ειναι και τοσο τεραστια η διαφορα για να δικαιολογει ολη αυτη την γκρινια. Εφοσον φαινεται ποια επαφη εχει viber και ποια οχι, δεν βλεπω μεγαλο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά χρησιμοποιώ την εφαρμογή κάνα χρόνο τώρα. Εχω μέσα επαφές πχ ειχα εναν τυπο που ειχα πουλησει το κινητο μου πριν 4 χρονια και τον βλέπα μέσα στο viber... Αυτος δεν παιζει να με εχει... Και αλλα πολλα τετοια επισης...

 

1. Αν κανω μπλοκ κάποια άτομα η το κινητο τουςστο viber μπορούν να το δουν;

2. Υπαρχει τροπος να μπλοκαρω ολους οσους με εχουν στις επαφες τους αλλα εγω δεν τους εχω;

3. Εστω οτι μπλοκαρω καποιους θα με εχουν στις επαφες viber η στις υπολοιπες που ειναι οσοι δεν εχουν viber;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε mylo αυτό ρωτάω! Θα εξακολουθούν να με βλέπουν μέσα όσους έχω block; Επίσης αυτοί θα βλέπουν και την κατάσταση μου; πχ Συνδέθηκε πριν 4 ώρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα το τεσταρω με φίλο και θα σε πω.

 

Edit: λοιπον το δοκιμασα. Μπλοκαρα τον φιλο μου και παρολα αυτα με εμφανιζε κανονικα στον φιλο μου. Οταν επιχειρησε να στειλει μηνυμα, ναι.μεν εστειλε αλλα δεν το πηρα ποτε ουτε τον εβγαλε πως παραδοθηκε. Αυτα

Επεξ/σία από mylo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου ισχυει. Το εκανα και εγω στο κινητο του αδερφου μου δοκιμαστικα και οντως οπως τα λες... Μλκια να συνεχιζει να σε βγαζει στις επαφες του αλλου ενω τον εχεις μπλοκαρει...

Επισης βλεπουν κανονικα και την κατασταση μου. Μονο μνμτα δεν μπορουν να στειλουν και δειχνουν οτι ερχονται αλλα ποτε δεν τα λαμβανεις.

 

Σε ευχαριστώ οπως και να χει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...