Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρω ότι έχω φάει μπλοκ από επαφή στο viber, και ξέρω και πότε ακριβώς το έφαγα. Για αρκετές ώρες μου εμφανίζει την επαφή online και έβλεπα κανονικά τα στοιχεία και την φωτογραφία. Την επόμενη μέρα που κοίταξα, δεν έβλεπα ούτε αν ήταν online και, είχε σβηστεί και η φωτογραφία προφίλ που είχε. Απλά έβλεπα ότι έχει viber η συγκεκριμένη επαφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,έχω μια απορία κ ήθελα να ρωτήσω,μήπως ξέρει κανένας τί μπορεί να συμβαίνει. Σε μια επαφή μου,που εχθές συνδέθηκε νωρίς το πρωί,την έδειχνε όλη μέρα σε σύνδεση. Κάποια στιγμή το βράδυ δείχνει τελευταία σύνδεση δέκα λεπτά πριν. Σήμερα το πρωί λοιπόν στη συγκεκριμένη επαφή,βλέπω τελευταία σύνδεση εχθές στις 9 το πρωι. Πως γίνεται αυτό;Δηλαδή εχθές το βράδυ σε σύνδεση,μου δείχνει κ τί ώρα αποσυνδέθηκε κ σήμερα δείχνει πως έχε να μπει μια μέρα. Σας ευχαριστώ προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια καλησπερα τι γινεται με το viber εκανα 3 μερες να συνδεθω στο κινητο και τωρα δεν με βαζει εδω και δυο μερες στο λαπ τοπ εχω στειλει 10 tickets και τπτ μετα απο πολυ μεγαλη προσπαθεια εχτες με συνδεσε το κινητο!!!Τωρα στο λαπ τοπ δεν μπαινει με τπτ στελνουν ολο λαθος κωδικους μου βγαζει συνεχεια ευχαριστω αν ξερει καποιος κατι ας ποσταρει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρόβλημα με το viber δεν στέλνει κωδικό και αν τον στείλει γράφει εσφαλμενος κωδικός. Τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ο ιδιο προβλημα εδω και πολλες μερες μου στελνουν κωδικο απο κατι αργεντινες γερμανιες κατι περιεργα μερη και τον πληκτρολογω και μου λεει εσφαλμενος κωδικος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες καλησπέρα. Κατ'αρχάς έκανα σε κάποιο σχόλιο αναφορά κατά λάθος. Συγγνώμη.

 

Στο θέμα μου τώρα. Έχω μπλοκαριστεί από χρήστη στο viber. Φώτο δεν μπορώ να δω και ούτε αν είναι σε σύνδεση. Το θέμα είναι ότι πριν λίγο καιρό μου ήρθε ενημέρωση στο viber ότι ο συγκεκριμένος χρήστης συμμετέχει στο viber. Και ρωτάω λοιπόν. Πως γίνεται αφού με έχει μπλοκάρει να μου ήρθε ενημέρωση ότι συμμετέχει; Λογικά θα κατέβασε ξανά την εφαρμογή. Μόλις είδα την ενημέρωση ( δεν την ειδα αμέσως) μπήκα να δω αλλά ήμουν μπλοκαρισμένος. Σκέφτηκα μήπως με ξεμπλόκαρε και λίγο και με μπλόκαρε πάλι.

 

Έχετε καμιά ιδεά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου εχει ερθει αρκετες φορες ειδοποιηση απο το ιδιο ατομο καθε φορα που το εκανε απεγκατασταση και παλι εγκατασταση ή καθε φορα που το περναγε σε αλλο τηλεφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους,

Αυτό είναι επίσημος αντιπρόσωπος της Viber

 

If anyone has more questions, please feel free to ask.

σας ευχαριστώ,

Viber.

Eμφανιση φωτογραφίας σε προφίλ επαφής

Eμφανιση φωτογραφίας σε προφίλ επαφής

Για ποιό λόγο δεν εμφανίζεται στις επαφες μου, ή φωτογραφία χρήστη ενω εμφανιζεται στο δικο του προφιλ αν και εμφανιζόταν τις προηγουμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου εχει ερθει αρκετες φορες ειδοποιηση απο το ιδιο ατομο καθε φορα που το εκανε απεγκατασταση και παλι εγκατασταση ή καθε φορα που το περναγε σε αλλο τηλεφωνο

Μπορεί να είμαι και εγώ αυτό το άτομο :-D. Γι'αυτό ρωτάω επειδή έχω ζαλισει τους φίλους μου κάθε μέρα που άλλαζα ρομ να τους έρχεται ειδοποίηση ότι χρησιμοποιώ το viber

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα!!! Δεν θέλω οι φωτογραφίες του viber να αποθηκευονται στο τηλέφωνο, πως θα ανενεργόποίησω αυτή τη λειτουργία? Έχω Android συσκευή!

 

Δεν μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! Έχω μια πολύ σημαντική ερώτηση σχετικά με το viber διοτι σήμερα παρά λιγο να μου κοστίσει έναν χωρισμό. Λοιπον... Συνοπτικά, πήγα κάπου που δεν έπρεπε να το μαθει η κοπέλα μου, της έστειλα μηνυμα στο viber και ξαφνικά ήξερε ακριβως που ειμαι!!! 

1) Πως έγινε αυτο; Είχα οντως ανοιχτο το gps γιατι το πρωί το ειχα χρησιμοποιησει για να παω καπου και μετά ξεχασα να το κλεισω (το κλεινω παντα γιατι καιει μπαταρια)... Αλλά τι δουλεία είχε το viber να με δωσει; Ψαχνω στις ρυθμισεις του και δεν βρηκα κατι σχετικά με τοποθεσια. Ανοιξα πάλι το gps και έστειλα δοκιμαστικα μηνυματα στην μανα μου για να δω αν τις γραφει κατι σχετικά με το που ειμαι αλλά δεν γράφει απολύτως τίποτα... Και έτσι περναω στην 2η ερωτηση....

2) Πώς η δικιά μου είδε που ειμαι; Εννοω έπρεπε να πατησει κατι ή απλά της το έστειλε το viber στο πιάτο;

3) Πως γίνεται να μην γινει παλι αυτο; Δεν βρηκα κάποια ρυθμιση στο viber σχετικά με τοποθεσια. Αν έχω το gps κλειστό είναι δυνατον να ξαναγινει αυτο; 

 

Έχω ενα samsung s4 το οποιο αγορασα πριν καμια εβδομάδα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων παιδες για τις απαντησεις σας! Όποιος ξέρει κάτι θα του ειμαι υπόχρεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...