Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περισσοτερο προβλημα ειναι παρα απορια,αλλα για να μην ανοιγω νεο θεμα...

Μου χαρισαν προσφατα ενα lg g4c και το προβλημα ειναι πως δεν βλεπω ποτε πληκτρολογει ο συνομιλητης απαντηση.

Καμια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισσοτερο προβλημα ειναι παρα απορια,αλλα για να μην ανοιγω νεο θεμα...

Μου χαρισαν προσφατα ενα lg g4c και το προβλημα ειναι πως δεν βλεπω ποτε πληκτρολογει ο συνομιλητης απαντηση.

Καμια ιδεα;

χλωμό να φταίει η συσκευή.

Στο κάνει σε ολους τους χρήστες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ρυθμισεις στο viber ειναι αμφιδρομες.

Π.χ αν εχεις βαλει στις ρυθμισεις σου να μην βλεπουν οι αλλοι αν εισαι Online ή αν πληκτρολογεις μηνυμα, τοτε αντιστοιχα δεν θα βλεπεις ουτε εσυ τα αντιστοιχα δικα τους στατιστικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χλωμό να φταίει η συσκευή.

Στο κάνει σε ολους τους χρήστες?

Το προβλημα το εχω με ολες μου τις επαφες,ναι.

 

Δεν εχω επιλεξει να φαινομαι offline και μπορω να δω τα στατιστικα τους αλλα και εκεινοι τα δικα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα!Αν μπορείτε να με βοηθήσετε..Εγώ έσβησα το viber και το ξανα έκανα εγκατάσταση με αποτέλεσμα τα παλιότερα μηνύματα να έχουν σβηστεί. Περίμενα ότι θα μένουν όπως και στο facebook messenger. Τι μπορώ να κάνω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!Αν μπορείτε να με βοηθήσετε..Εγώ έσβησα το viber και το ξανα έκανα εγκατάσταση με αποτέλεσμα τα παλιότερα μηνύματα να έχουν σβηστεί. Περίμενα ότι θα μένουν όπως και στο facebook messenger. Τι μπορώ να κάνω??

 

Απ'όσο γνωρίζω, τα μηνύματα του Viber αποθηκεύονται τοπικά στη συσκευή και όχι σε κάποιον server της εταιρίας. Αυτό σημαίνει πως αν δεν κράτησες κάποιο backup πριν σβήσεις το Viber, τότε λογικά δε μπορείς να τα επαναφέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ερωτησημου χαλασε η οθονη του κινητου και για ενεργοποιησω το viber στον υπολογιστη θελει να σκαναρω κατι σαν barcode που ομως με τη χαλασμενη οθονη δε το αναγνωριζει...αλλαξα καρτες στο κινητο μιας φιλης αλλα παλι το δικο της viber εμφανιζει....υπαρχει λυση; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ερωτησημου χαλασε η οθονη του κινητου και για ενεργοποιησω το viber στον υπολογιστη θελει να σκαναρω κατι σαν barcode που ομως με τη χαλασμενη οθονη δε το αναγνωριζει...αλλαξα καρτες στο κινητο μιας φιλης αλλα παλι το δικο της viber εμφανιζει....υπαρχει λυση; 

Δεν παιζουν ρολο οι καρτες σιμ που αλλαξες.

Πρεπει να βρης ενα τηλ.και να βαλεις τον δικο σου λογαριασμο viber,να το κατεβασεις απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Θα ηθελα να μου πειτε αν γνωριζεται σχετικα με το viber και το 3G. Οταν και οι δυο ειναι σε 3g και οχι σε wifi και κανουν κανονικη κληση εμφανίζεται ας πουμε τελευταια συνδεση και τα λεπτα που μιλησαν ή κανονικα σε σύνδεση; Και οταν μιλαν στο viber τι εμφανιζεται πανω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απορια κι απο εμενα.αν περασω μια επαφη  και  μου την εμφανιζει και  στο viber ,σημαινει  οτι  εχει και ο αλλος  αποθηκευμενο το νουμερο μου,η δεν εχει  σημασια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια απορια κι απο εμενα.αν περασω μια επαφη και μου την εμφανιζει και στο viber ,σημαινει οτι εχει και ο αλλος αποθηκευμενο το νουμερο μου,η δεν εχει σημασια;

Όχι μόνο ότι έχεις εσύ στις επαφές βλέπεις,τώρα αν σε έχει και αυτός στις επαφές του θα σε βλέπει στο Viber.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σταματησω τo viber, απ τη διαχειριση εφαρμογων και διαγραψω τα δεδομενα που υπαρχουν στο κινητο(προαιρετικα), χωρις απεγκατασταση, θα στελνει ξανα ειδοποιησεις(σαν να το εγκατεστησα) στις επαφες μου την επομενη φορα που θα συνδεθω? 

 

Δηλαδη στην ουσια, δεν το θελω να τρεχει, παρα μονο οταν το χρειαζομαι, αλλα χωρις να ζαλιζω τους αλλους με ειδοποιησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...