Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν σταματησω τo viber, απ τη διαχειριση εφαρμογων και διαγραψω τα δεδομενα που υπαρχουν στο κινητο(προαιρετικα), χωρις απεγκατασταση, θα στελνει ξανα ειδοποιησεις(σαν να το εγκατεστησα) στις επαφες μου την επομενη φορα που θα συνδεθω?

 

Δηλαδη στην ουσια, δεν το θελω να τρεχει, παρα μονο οταν το χρειαζομαι, αλλα χωρις να ζαλιζω τους αλλους με ειδοποιησεις.

Υπάρχει ρύθμιση μέσα στο Viber να το κάνεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εδω και μερικες ημερες τα μηνυατα μεταξυ κινητου και θπολογιστη δεν συχρονιζονται,

π.χ. εχω συζητηση που εχω κανει απο το κινητο που φαινονται στον υπολογιστη μονο τα μηνυματα αυτου που μου εστελνε, οι απαντησεις μου δεν ειναι στον υπολογιστη. Παλαιοτερα τα εδειχνε ολα. Τα χρειαζομαι στον υπολογιστη γιατι το κινητο το κανω φορματ αρκετα συχνα. Ξερει κανεις γιατι γινεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάνα μήνα που έχει πρόβλημα, μου στέλνει κανονικά τον κωδικό και όταν τον δίνω μου λέει είναι λάθος. Με έχουν κάνει Ban;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως γραφεις κανενα χαρακτηρα με ελληνικα αντι με αγγλικά; Απο που να σε κανουν μπαν; απο το viber; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή παίζω πολύ με το λειτουργικό στο κινητό μου το κάνω συχνά factory reset και κάνω επανεγκατάσταση το viber.

 

πως θα γίνει να μη στέλνει κάθε φορά στις επαφές μου μήνυμα οτι μπήκα στο viber ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι λειτουργικό πας να το εγκαταστήσεις; Δεν σου κάνουν κλήση από το Viber για αυτόματη ενεργοποίηση;

Android 5.0.1 δεν τίθεται θέμα με το λειτουργικό κάτι άλλο συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να γίνει αποθήκευση μηνυμάτων από Viber PC?

Όπως ακριβώς απο μια συσκευή android που αποστέλλεται στο e-mail μας το ιστορικό των συνομιλιών σε μορφή CSV γνωρίζουμε αν έχουμε κάτι αντίστοιχο και στο pc μας?

 

Η αν μπορούμε να περάσουμε το ιστορικό των συνομιλιών μας απο το pc σε όποια συσκευή android?   

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Υπαρχει τροπος να εγκαταστησω το viber σε δυο συσκευες με τον ιδιο αριθμο ?

Γιατι οταν ανοιγω την μια, ανοιξω και  την εφαρμογη,μετα αν κλεισω αυτη τη συσκευη και ανοιξω την αλλη,μου ζηταει παλι να βαλω τον κωδικο για να την ενεργοποιησω.Και ολο αυτο γινεται καθε φορα.

Υπαρχει τροπος ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα :)

 

Μετά απο hard reset πρίν απο μερικές μέρες, ήρθε ειδοποίηση του viber για επιστροφή στην εφαρμογή.

Ενώ μπαίνω και την χρησιμοποιώ κανονικά, η ειδοποίηση δεν λέει να φύγει απο τον πίνακα ειδοποιήσεων και όχι μόνο αυτό, μα όταν πάω να την αφαιρέσω χειροκίνητα δεν με αφήνει προειδοποιώντας με πως αν επιμείνω θα αποσταθεροποιηθεί η εφαρμογή!

 

Εγώ επιμένω παρ' όλα αυτά και την σβήνω για να μην χάσω καμιά νέα ειδοποίηση νομίζοντας οτι είναι η ίδια, ενώ και η εφαρμογή συνεχίζει να λειτουργεί κανονικά.

 

Το παράξενο όμως είναι πως μετά απο λίγο ξανά 'ρχεται η ίδια ειδοποίηση και φτού κι απ' την αρχή!

 

Γιατί συμβαίνει αυτό, μπορεί να με βοηθήσει κάποιος;

post-236638-0-49118500-1468516769_thumb.png

post-236638-0-06287200-1468516784_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι το αν θα φαίνομαι on line στους άλλους;

 

(στα ελληνικά-που το γράφει σε 'μένα-είναι "εμφάνιση εικ. κατ. Viber")

 

Edit: Αυτό ήταν φιλαράκι! Λάθος νόμιζα :D

 

Σ' ευχαριστώ, να 'σαι καλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...