Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι από ένα Site γνωριμιών αλλά επειδή εκεί το 99% είναι Fake,δεν πιστεύω τίποτα.

Μου έστειλε φωτό,μέτρια την λες,αλλά ένα καφεδάκι θα έβγαινες μαζί της.

Αλλά θέλει λέει λίγο χρόνο για να μου δώσει το κινητό της και με ρώτησε αν έχω Viber.

Την είπα καλύτερα να μιλάμε μέσω Email,αλλά ενώ με ρωτάει κάποια πραγματα για μένα,δεν την βλέπω ιδιαιτέρως ομιλητική.

Μέχρι το βράδυ θα έχει ξακαθασριστεί αν είναι Fake ή όχι.

Της είπα καθαρά αν θέλει να σταματήσουμε να επικοινωνούμε,καθώς την βλέπω πολύ λακωνική....

γυναικες και τεχνολογια = πεταμενα λεφτα :P :lol:

 

σιγα μην καταλαβε οτι ανταλλαζοντας viber θα εχεις το τηλεφωνο της,

μην κανεις κανα αστειο και το χρησιμοποιησεις γιατι θα παρεξηγηθει, αχχααχχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, εδώ κ κάποιες ώρες στο viber που έχω στο iPad οι επαφές βγαίνουν δίχως όνομα μόνο με τον αριθμό κ όταν συνομιλήσω με κάποιος ή μου βγάζει ότι να ναι όνομα ή βάζει δικό του. Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ευχαριστώ!

Το πρόβλημμα ίσως είναι στις αποθηκευμενες επαφές της συσκευή σου... Τσέκαρε δηλαδή αν οι επαφές σου έχουν σβηστεί ή υπηρξε κάποιο πρόβλημα με το συγχρονισμό...  Αλλιώς, δεν έχεις δωσει τα δικαιώματα στην εφαρμογή να έχει πρόσβαση στις επαφές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σοβαρο προβλημα με μια επαφη. Ενω στελνω μνμ δεν φαινεται να παραδιδονται ποτέ ενώ η ιδια μου στελνει κανονικα. Δλδ με ρωταει κατι, της απαντω, το μνμ δεν φαινεται να παραδιδεται και παρεξηγειται κιολας γιατι νομιζει οτι την γράφω στα τετοια μου.

 

Το προβλημα συμβαινει εδω και 2-3 μερες όταν καταλαθος της προωθησα μια επαφη και εσβησα μετα απο λιγο το μνμ για να μην το δει. Παιζει να ειναι κανενα γνωστο προβλημα ή μ@λα$ζεται το viber;

 

Με άλλες επαφες δεν εχω θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω εγκατεστημένη στο κινητό και σε 3 υπολογιστές με τον ίδιο αριθμό. Έχω το εξής πρόβλημα. Η ένταση του ήχου είναι πολύ χαμηλή στις φωνητικές κλήσεις και στις βιντεοκλήσεις. Συμβαίνει και σε εσάς;

 

Με τα skype και Line κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να ενεργοποιησω viber σε κινητο, και να το δουλευω ομως στην πραξη απο tablet?

Δηλαδη, μετα τις αρχικες διαδικασιες, να το βγαλω εντελως το viber απο το κινητο.

Γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να ενεργοποιησω viber σε κινητο, και να το δουλευω ομως στην πραξη απο tablet?

Δηλαδη, μετα τις αρχικες διαδικασιες, να το βγαλω εντελως το viber απο το κινητο.

Γινεται;

Δοκίμασέ το. Έχω κάνει το ανάλογο με υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποριες για αναπάντητη σε  Viber

 

για σας παιδιά, σήμερα βλέποντας τις διαφορες κλήσης στο Viber  είδα ότι είχα 5 αναπάντητες η τελευταία στις 28 ιουλιου "προσφατη σχετικά, όταν όμως πατάω για να δω το νούμερο η να πάρω πίσω στην κλίση να δω ποιος είναι δεν γίνετε τίποτα, τι μπορεί να συνβαίνει? με έχει μπλοκάρει ?

όταν με έκανε κλίση στο viper είχε απόκρυψη? τι λέτε εσείς?

να ανεβάσω και μια φωτό για το δείτε και εσείς.

πια μπορεί να είναι η εξήγηση???

.

στο πράσινο κύκλο !

post-406419-0-53836500-1470763585_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...