Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας, πριν δυο μήνες με είχε μπλοκάρει μια επαφή και σταμάτησε να φαίνεται η ένδειξη on line κτλ. Απο χθες όμως εμφανίζεται κανονικά αν είναι σε σύνδεση ή όχι και πότε ήταν η τελευταία σύνδεση. Επειδή δε θέλω να στείλω μηνυμα για να δω αν με εχει ξεμπλοκάρει επειδη το θελει, ηθελα να ρωτησω κάτι. Αν μπλοκαριστει  μια επαφή στο viber, απενεργοποιηθεί ο λογαριασμό και ξαναενεργοποιηθει, το μπλοκ της επαφής ισχύει? ή σε περιπτωση που αλλάξει συσκευη κινητου και διαγραψει την εφαρμογη απο τη μια συσκευη και την εγκαταστησει απο την αρχη στην άλλη, οι ρυθμισεις μπλοκαρισματος ισχυουν ή ξεκινανε παλι απο την αρχη και θα πρεπει εκ νεου να μπλοκαρει καποιος καποια επαφη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!! Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: Έχω κάνει backup τις συνομιλίες στο viber και το δουλεύω σε υπολογιστή και κινητό. Το θέμα είναι ότι πήρα καινούρια συσκευή.. Αν ενεργοποιήσω στην καινούρια συσκευή το viber θα μου χαθού όλες οι συνομιλίες από το παλιό κινητο και τον υπολογιστή; Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, στον υπολογιστη θα σβηστουν μονο αν τις σβησεις εσυ απο εκει. Κι εγω εχω το Viber στον υπολογιστη μου για να εχω αρχειο με τα μηνυματα, και, κινητο εχω αλλαξει πανω απο 3 φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, στον υπολογιστη θα σβηστουν μονο αν τις σβησεις εσυ απο εκει. Κι εγω εχω το Viber στον υπολογιστη μου για να εχω αρχειο με τα μηνυματα, και, κινητο εχω αλλαξει πανω απο 3 φορες.

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωώ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Έχει βρει κάποιος καποιο τρόπο να μην στέλνει το Viber ειδοποίηση σε όλες της επαφές μας οταν για οποιονδήποτε λόγο το ξανακάνουμε εγκατάσταση?

Σε καθε νεα εγκατάσταση στέλνει μήνυμα σε ολους: "ο ταδε είναι στο Viber"

Και απο οτι μου έχουν πει ειναι πολυ εκνευριστικό..

Ξερει κάποιος πως μπορούμε να το παρακάμψουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλα για εναν περίεργο τροπο δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση το titanium. Μου βγαζει error 504. Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?

Η έστω καποιο πρόγραμμα παρόμοιο με το titanium? Οποία και αν βρήκα κάνουν buck up μονο την εφαρμογή και οχι τα δεδομένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλα για εναν περίεργο τροπο δεν μπορώ να κάνω εγκατάσταση το titanium. Μου βγαζει error 504. Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?

Η έστω καποιο πρόγραμμα παρόμοιο με το titanium? Οποία και αν βρήκα κάνουν buck up μονο την εφαρμογή και οχι τα δεδομένα..

 

Δες εδώ γι αυτό το πρόβλημα. https://forums.oneplus.net/threads/not-able-to-install-titanium-backup-root-error-code-504-not-installed.239189/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελευταία φορά που ήσουν συνδεδεμένος στο viber. Εχω προσέξει ότι αν πχ το κλείσω στις 12 με δείχνει κανα 10λεπτο ακόμα σε σύνδεση. Οπότε απο την ώρα που σου λέει ότι κάποια επαφή σου ήταν σε σύνδεση, υπολόγισε ότι το έκλεισε λίγο νωρίτερα.

 

Και για τον Kliper που ρώτησε στις αρχές του μήνα για το μπλοκάρισμα. Επειδή προχθές άλλαξα κινητό, όποιον είχα μπλοκαρισμένο στην προηγούμενη συσκευή, έπρεπε στην καινούργια να τον ξανα μπλοκάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα .Καποιος μου ειπε οτι μου εστειλε κατι χαρτια σκανιαρισμενα ή φωτογραφημενα  προφανως σε viber αλλα δεν εχω ιδεα πως τα βλεπουμε μιας και δεν το χρησιμοποιω σχεδον καθολου . Βλεπω την κλιση που μου εκανε αλλα τιποτα αλλο .

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου τα έστειλε. Θα τα είχες δει. Σαν να σου στέλνει μια φωτογραφία στο Messenger στο Facebook π.χ. Έχεις συνομιλία στο Viber από αυτό τον αριθμό; Η κλήση δεν έχει σχέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου τα έστειλε. Θα τα είχες δει. Σαν να σου στέλνει μια φωτογραφία στο Messenger στο Facebook π.χ. Έχεις συνομιλία στο Viber από αυτό τον αριθμό; Η κλήση δεν έχει σχέση.

 

Ευχαριστω.Κι εγω ετσι νομιζω και του ειπα να τα στειλει με email .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...