Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά εδω και μερικές μέρες έχουν αρχίσει να μου έρχονται μηνύματα στο viber απο το akazoo τα οποία όμως δεν φαίνονται στο viber pc που έχω, γίνεται να τα μπλοκάρω κάπως?

 

Θα μπεις από το κινητό μέσα στη συνομιλία που έχει το μήνυμα, θα κάνεις swipe από δεξιά και στις επιλογές κάτω έχει να κάνεις αποκλεισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω πρόβλημα με το προφίλ του viber Aλλαζω την εικόνα αλλά οι άλλοι βλέπουν την παλιά πριν 1 μήνα.Εκανα επανεγκατασταση αλλά τίποτα. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

sos έκανα βλακεία

έστειλα σε ομαδικό τσατ κάτι που ήθελα να το στείλω σε προσωπικό μήνυμα

και στο καπάκι πήγα να το διαγράψω και πάτησα delete for myself

τώρα και δεν βλέπω (και δεν θυμάμαι) τι έγραψα και το βλέπουν όλοι οι άλλοι

τι κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το τελευταία σύνδεση έγινε προβλήθηκε πλέον;

Tο προβληθηκε ενα μηνυμα με το τελευταια συνδεση δεν σχετιζονται καθολου μεταξυ τους!! Απλψς πολλες φορες μπορει σε καποιον να λεει οτι εισαι τελευταια συσδεση την ταδε μερα και ωρα, ενω σε αλλον να λεε σε συνδεση οτι εισαι!!

sos έκανα βλακεία

έστειλα σε ομαδικό τσατ κάτι που ήθελα να το στείλω σε προσωπικό μήνυμα

και στο καπάκι πήγα να το διαγράψω και πάτησα delete for myself

τώρα και δεν βλέπω (και δεν θυμάμαι) τι έγραψα και το βλέπουν όλοι οι άλλοι

τι κάνω;

Δεν γινεται να ανακτισεις παντως αυτο το μηνυμα. Ελπιζω να μην ηταν κατι σημαντικο! Αν εγινε προσφατα και δεν εχουν στειλει άλλα μηνυματα μπορεις να γραψεις κατι σαν συγγνωμη ηθελα να το στειλω αλλου αυτο το μηνυμα, αν εχει γινει σχολιασμος μπορεις να ζητησεις απο καποιο αλλο μελος να σου στειλει σκρην την συνομιλια σε εκεινο το σημειο για να δεις τι ειχες γραψει κιολας, ή αν εχει περασει καιρος και δεν το εχει δωσει κανενας σημασια προχωρα και ξεχνα το απλα! ^_^

Έχω πρόβλημα με το προφίλ του viber Aλλαζω την εικόνα αλλά οι άλλοι βλέπουν την παλιά πριν 1 μήνα.Εκανα επανεγκατασταση αλλά τίποτα. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Ευχαριστώ

Καθε φορα που αλλαζεις εικονα προφιλ, μπορεις απλως να κανεις εππανεκινηση της συσκευης σου..Μολις ξαναανοιξει θα εχει αλλαξει αι η φωτογραφια σου για ολους!!! Σε εμενα ετσι γινοτανε. Ελπιζω να βοηθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά παιδιά

 

Εχω windows 8.1 και ενώ το viber δούλευε μια χαρά, ξαφνικά, δεν μπορεί κανείς να με ακούσει μέσα απο video κλήση. Εγώ τους ακούω μια χαρά, όπως και τα emotions με το χαρακτηριστικό ήχο που έχουν. Τι μπορεί να φταίει? To laptop είναι lenovo g50.

Εχει κανείς καμιά ιδέα?

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά παιδιά

 

Εχω windows 8.1 και ενώ το viber δούλευε μια χαρά, ξαφνικά, δεν μπορεί κανείς να με ακούσει μέσα απο video κλήση. Εγώ τους ακούω μια χαρά, όπως και τα emotions με το χαρακτηριστικό ήχο που έχουν. Τι μπορεί να φταίει? To laptop είναι lenovo g50.

Εχει κανείς καμιά ιδέα?

 

ευχαριστώ

μονο σε video κληση δεν σε ακουν η γενικα;αν ειναι γενικα μηπως κανα μικροφωνο ειναι mute;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να κάνω συνομιλία στο viber  και μετά από λιγο ο συνομιλητής μου ακούγεται από το πίσω ηχείο του τηλεφώνου,έχω εγκαταστήσει την τελευταία έκδοση του προγράμματος,τι λέτε είναι bug του προγράμματος;!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sos έκανα βλακεία

έστειλα σε ομαδικό τσατ κάτι που ήθελα να το στείλω σε προσωπικό μήνυμα

και στο καπάκι πήγα να το διαγράψω και πάτησα delete for myself

τώρα και δεν βλέπω (και δεν θυμάμαι) τι έγραψα και το βλέπουν όλοι οι άλλοι

τι κάνω;

Τίποτα δεν γίνεται... Δυστυχώς!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως με το αυτί σου ενεργοποιείς την ανοιχτή ακρόαση που ακούγεται από το ηχείο;

Η αλήθεια είναι ότι το πίεζα γιατί δεν άκουγα καλά αλλά δεν έχω προσέξει υπάρχει μπουτόν για ανοιχτή ακρόαση  εκεί κοντα στο πάνω μέρος της οθόνης την ώρα που μιλάς;και αυτό bug δεν είναι; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα μια νεα συσκευη και θελω να μεταφερω τις συνομιλιες του viber στη νεα μου συσκευη. Εχω ενα προβλημα ομως,διοτι παρολο που παω στις ρυθμισεις του viber, μετα εκει που λεει "αντιγραφο ασφαλειας viber" , επιλεγω το google mail μου για να αποθηκευσει το αντιγραφο απο τις συνομιλιες στο drive του gmail μου, οταν παω να κανω ανακτηση στο νεο κινητο μου (βαζοντας λογαριασμο ξανα το ιδιο email που ειχα και στο αλλο κινητο) δεν μου βρισκει κανενα αντιγραφο ασφαλειας.. Γιατι δεν μου το αναγνωριζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα μια νεα συσκευη και θελω να μεταφερω τις συνομιλιες του viber στη νεα μου συσκευη. Εχω ενα προβλημα ομως,διοτι παρολο που παω στις ρυθμισεις του viber, μετα εκει που λεει "αντιγραφο ασφαλειας viber" , επιλεγω το google mail μου για να αποθηκευσει το αντιγραφο απο τις συνομιλιες στο drive του gmail μου, οταν παω να κανω ανακτηση στο νεο κινητο μου (βαζοντας λογαριασμο ξανα το ιδιο email που ειχα και στο αλλο κινητο) δεν μου βρισκει κανενα αντιγραφο ασφαλειας.. Γιατι δεν μου το αναγνωριζει?

 

Κανεις παιδια καμια απαντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις παιδια καμια απαντηση?

Αν δοκιμαζες να παρεις αντιγραφο σε αλλο λογαριασμο; Πχ dropbox..;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να το κανω αυτο? Μονο απο το email μου βγαζει επιλογη

Μλκ μου. Δεν γινεται. Αν δεις κατω-κατω εχει μια επιλογη, για περισσοτερες ρυθμισεις δες εδω. Πατα το εδω, θα σου βγαλει να προσθεσεις άλλο mail. Δοκιμασε με άλλο, μηπως γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...