Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δες από το κινητό σου αν είναι ενεργοποιημένο το λάπτοπ στις συσκευές σου (ρυθμίσεις -> επιφάνεια εργασίας & τάμπλετ) και αν δεν είναι, ενεργοποίησε το μέσω του κινητού. Αν δεν φταίει αυτό, πιθανώς με ένα uninstall - install να στρώσει, αλλά θα χαθούν τα μηνύματα από το λάπτοπ.

Ειχα βαιμπερ απο το κινητο και απο το λαπτοπ ταυτοχρονο για καποιο χρονικο διαστημα..καποια στιγμη χαλασε το κινητο μου και εμεινα να χρησημοποιω το βαιμπερ μονο απο το λαπτοπ...Απλως ξαφνικα μια μερα μπηκα στο βαιμερ και ενω μπορω να κανω τα παντα (μεχρι και να δημηουργησω ομαδικες) δεν μπορω να στειλω ή να μου στειλουν μηνυματα και θελω μεχρι να παρω καινουργιο κινητο, να εχω βαιμπερ....και επισης σε καμια περιπτωση δεν θελω να χαθουν τα μηνυματα και τα αρχεια μου απο εκει. Ελεγα μηπως ξαφνικα συναιβει σε κανεναν τιποτα παρομμοι και αν βρηκε τροπο να το αντιμετωπισει απλως...ευχαριστω παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, μετά από κάποιο μπέρδεμα στο τηλέφωνό μου έκανα επαναφορά από το τελευταίο backup και όλα ok, αλλά έχασα πολλά μηνύματα λόγω του ότι αυτό το backup ήταν από 5 Ιουνίου. Στο pc όλα τα μηνύματα υπάρχουν κανονικά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να μεταφερθούν αυτά από το pc στο android ?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να δουλέψει το viber σωστά, πατάς το κουμπί των πρόσφατων εφαρμογών, τραβάς την εφαρμογή του viber προς τα κάτω και μετά πατάς επάνω στο λουκέτο. Αν το έκανες επιτυχώς, στις πρόσφατες εφαρμογές σου θα εμφανίζεται το viber με ένα λουκέτο πάνω δεξιά

thanks  :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασε κιόλας μια βδομάδα;  :-D

 

λιγοτερο απο βδομαδα, οντως:

 

Viber Messenger v7.1.0.6

 

:P

 

εντωμεταξυ των windows εχει μεινει πολυ πισω, σημερα βγηκε 6.8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγοτερο απο βδομαδα, οντως:

 

Viber Messenger v7.1.0.6

 

:P

 

εντωμεταξυ των windows εχει μεινει πολυ πισω, σημερα βγηκε 6.8

Το iOS τελικά, έκανε update στις 25/6, στην 7.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια να κανω και γω μια ερωτηση σχετικα με viber, σε galaxy note 4 δεν μου εχει το εικονιδιο GIF τι παιζει? Ενω μου στελνουν και τα βλεπω κανονικα εγω πως το ενεργοποιω?

Εχω περασμενο την τελευταια εκδοση viber

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η παρακάτω σύνδεση θεωρείται λογική εφόσον η τελευταία σύνδεση σε pc που έκανα ήταν στις 23 του μηνός σε windows 7;

post-279242-0-24951300-1499020764_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δεν είναι αν θα ανανεωθεί αλλά το ότι έχω να μπω από pc από τις 23 του μηνός και στην Ελλάδα. όχι στις 30 από usa που σημαίνει ότι κάποιος έχει μπει κανονικά μέσα. αλλά πως; δεν πρέπει να γίνει μέσω του κινητού; δλδ στον αριθμό μου θα ερχότανε ένα μνμ ή θα είχα μία κλήση. κάτι τέτοιο δεν έχω. τι γίνεται ρε παιδιά;;;;; έχει ξανασυμβεί σε κάποιον κάτι παρόμοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασα το viber στο ταμπλετ και εβαλα τον αριθμο τηλεφωνου μου ομως μου λεει οτι ο αριθμος χρησιμοποιειται σε αλλη συσκευη και να σκαναρω το κωδικο qr. Οντως τον αριθμο τον ειχα στο παλιο μου κινητο, το οποιο τωρα δεν ειναι σε λειτουργησιμη κατασταση. Πως μπορω να ενεργοποιησω το viber με τον αριθμο μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα συσκευή και αφού εγκατέστησα το viber στο νέό τηλέφωνο μου βγάζει αυτό το μνμ στο ταμπλετ. Ξέρει κανείς πως διορθώνεται ή να του κάνω εγκατάσταση ξανά στο ταμπλετ?

post-411486-0-55400100-1499601838_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...