Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βικυ, τι εννοεις οτι δεν βλεπεις την κατασταση συνδεσης;

 

Επειδη δεν μου εχει τυχει, δεν καταλαβα τι εννοεις. Δεν βγαζει πχ τελευταια συνδεση πριν 1 ωρα, αλλά; τι λέει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σωστά Dali το κάνω κι εγώ αυτό και όμως δε το σκέφτηκα.

Ναι Mary αυτό εννοώ. Δεν γράφει τίποτα απλά όλα είναι μωβ.

Άσχετο παιδιά αλλά κάτι που μου κάνει εντύπωση. Έτυχε ν είναι κάποιος σε σύνδεση 18:07 και μετά να είναι μεσημέρι και μετά μια μέρα πριν πως γίνεται; Είναι κόλλημα στο διαδίκτυο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια χρειαζομαι την πολύτιμη βοηθεια σας.

Με εχει μπλοκαρει καποια φιλη πριν λιγες μερες. Χαθηκε η φωτο και δεν εμφανιζε την συνδεση της.

Ξάφνικα σήμερα εμφανίστηκε η νεα της φωτογραφια και η κατασταση σύνδεσης.

Δεν την είχα σβύσει ποτέ απο τις επαφές μου ακόμα και μετά το μπλοκαρισμα.

Να υποθέσω οτι με ξεμπλόκαρε ή οτι άλλαξε συσκευή ή απενεργοποίησε το λογαριασμό και χάθηκε το μπλοκαρισμά που μου είχε κανει?

Αν ομως είχε αλλαξει συσκευή ή ενεργοποίησε παλι το λογαριασμό της δεν θα επρεπε να μου ερχόταν ειδοποίηση΄οτι συμμετεχει στο viber ως νεα?

 

σας ευχαριστώ πολύ

Επεξ/σία από LADYR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια χρειαζομαι την πολύτιμη βοηθεια σας.

Με εχει μπλοκαρει καποια φιλη πριν λιγες μερες. Χαθηκε η φωτο και δεν εμφανιζε την συνδεση της.

Ξάφνικα σήμερα εμφανίστηκε η νεα της φωτογραφια και η κατασταση σύνδεσης.

Δεν την είχα σβύσει ποτέ απο τις επαφές μου ακόμα και μετά το μπλοκαρισμα.

Να υποθέσω οτι με ξεμπλόκαρε ή οτι άλλαξε συσκευή ή απενεργοποίησε το λογαριασμό και χάθηκε το μπλοκαρισμά που μου είχε κανει?

Αν ομως είχε αλλαξει συσκευή ή ενεργοποίησε παλι το λογαριασμό της δεν θα επρεπε να μου ερχόταν ειδοποίηση΄οτι συμμετεχει στο viber ως νεα?

 

σας ευχαριστώ πολύ

 

Είναι σίγουρο ότι σε μπλόκαρε; Μπορεί να πείραξε τίποτα ρυθμίσεις και μετά να τις άλλαξε. Αν δεις στις ρυθμίσεις υπάρχουν οι επιλογές απορρήτου που μπορεί κάποιος να τις προσαρμόσει όπως θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εξαφασιστηκε η φωτο κ η κατασταση συνδεσης δεν σημαινει οτι ημουν μπλοκαρισμενη? Πως μπορω να καταλαβω αν ειναι ξεμπλοκαρισμα απο την ιδια ή αν εγινε λογω ενεργοποιησης λογαρισμου/αλλαγης συσκευης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μπλοκάρισμα δεν χάνεται ων η φωτογραφία μόνο η κατάσταση σύνδεσης. Μπορεί να είχε απενεργοποιήσει το λογαριασμό

Πάντως αν αλλάξεις κινητό σίγουρα χάνονται τα μπλοκάρισμα τα για τους αριθμούς. Τώρα για το viber δεν γνωρίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εξαφασιστηκε η φωτο κ η κατασταση συνδεσης δεν σημαινει οτι ημουν μπλοκαρισμενη? Πως μπορω να καταλαβω αν ειναι ξεμπλοκαρισμα απο την ιδια ή αν εγινε λογω ενεργοποιησης λογαρισμου/αλλαγης συσκευης?

Όχι. Όταν σε μπλοκάρουν συνεχίζεις να βλέπεις την φωτογραφία προφίλ αλλά δεν βλέπεις την κατάσταση σύνδεσης. Και όταν στείλεις ένα μήνυμα φαίνεται σαν να μην έχει σταλεί. Εκτός και αν σβησει εντελώς τον αριθμό σου από τον κατάλογο της. Τότε δεν θα βλέπεις την φωτογραφία αν έχει ενεργή την ρυθμιση να μη βλέπουν την φωτογραφία άτομα που δεν ανήκουν στις επαφές της.

 

Μπορεί η κοπέλα απλά να έβγαλε την φωτογραφία της και να έβγαλε και την κατάσταση σύνδεσης να μη φαίνεται.

 

 

 

Αν είχε κάνει απενεργοποιηση και ξανά ενεργοποίηση στον λογαριασμό της θα σου ερχόταν ειδοποίηση.

 

Το πιθανότερο είναι να έβγαλε την φωτογραφία και να έκρυψε την κατάσταση σύνδεσης. Στείλε ένα μήνυμα και ρώτα την.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω προβλήματα με το viber δεν ενεργοποιείται. Δεν μου έρχεται σε μήνυμα ο κωδικός κ προσπάθησα με κλήση κ έγραψε ότι είναι λάθος. Τώρα τι μπορώ να κάνω γνωρίζει κάποιος; Υπάρχει περίπτωση ναπλοκαρε επειδή το απενεργιποιησα 3 φορές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι μπλοκαρει κιολας αν το χρησιμοποιησεις καπου 3 φορες, κι εγω το ειχα παθει,

στην συνεχεια πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους ή/και να περιμενεις ενα 24ωρο να ξεμπλοκαριστεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανενας προβλημα με την εφαρμογη σε android 5?

Εγινε ενημερωση της εφαρμογης στο ταμπλετ του πατερα μου και εκτοτε δεν ανοιγει και κρασαρει... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...