Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει κανενας προβλημα με την εφαρμογη σε android 5?

Εγινε ενημερωση της εφαρμογης στο ταμπλετ του πατερα μου και εκτοτε δεν ανοιγει και κρασαρει... :mellow:

Δοκίμασε απεγκατασταση και ξανά εγκατάσταση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας. Θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζετε το εξής. Με είχε μπλοκάρει κάποιος κ ενώ με ξεμπλοκαρε μπροστά μου μάλιστα κ μπορώ ν του στείλω κ να μου στείλει κανονικά δεν μπορώ να δω τη φωτογραφία που έχει βάλει. Ξέρετε το λόγο παρακαλώ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν. Βρήκα τι συμβαίνει. Τον είχα αποθηκευμένο ήδη εγω στις επαφές μου. Τον διέγραψα κ τον αποθήκευσα στο viber κ βλέπω τη φωτογραφία.

Καλημέρα σας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

υπάρχει πιθανότητα να επαναφέρω καπώς συνομιλία με ενα "φίλο" που την έσβησε. Θέλω να δω τι είχαμε πει πει πριν κανένα μήνα και δεν υπάρχουν πλεον να μυνήματα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει πιθανότητα να επαναφέρω καπώς συνομιλία με ενα "φίλο" που την έσβησε. Θέλω να δω τι είχαμε πει πει πριν κανένα μήνα και δεν υπάρχουν πλεον να μυνήματα μας.

 

Τι εννοείς πως δεν υπάρχουν τα μηνύματά σας; Την έσβησε από το δικό του κινητό και σβήστηκαν και από το δικό σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει πιθανότητα να επαναφέρω καπώς συνομιλία με ενα "φίλο" που την έσβησε. Θέλω να δω τι είχαμε πει πει πριν κανένα μήνα και δεν υπάρχουν πλεον να μυνήματα μας.

Δεν γίνεται αυτό.

Αυτο ακριβως!

Απο το κινητο του μπορει να σβησει τη συνομιλια, απο το δικο σου, οχι. Εκτος αν εχει φυσικη προσβαση και το εκανε ο ιδιος.

 

Κρατουσες αντιγραφο ασφαλειας μηπως; Μπορεις να την επαναφερεις ακομα και αν καταλαθος την εσβησες. Αν κρατουσες, και αν δεν εχεις ξαναπαρει αντιγραφο αυτο το μηνα που μεσολαβησε, μπορεις να το επαναφερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτό ακριβώς ....δεν υπάρχουν οι συνομιλίες πλέον.

Μήπως εννοείς ότι κάνεις scroll προς τα πάνω και κάποια στιγμή σταματάει; Αν ναι, κάνε pull προς τα κάτω και θα σου φορτώσει και τις παλαιότερες συνομιλίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οταν έχεις αποκλείσει καποιον και κανεις απεγκατασταση του viber και ξανα εγκατάσταση ειτε στο ίδιο τηκεφωνο ειτε σε αλλο, ειτε εγκατασταση μετα απο καιρι, ο αποκλεισμός αυτος συνεχίζει να υπάρχει η αναιρειται;

Ο αποκλεισμός δηλαδη γινεται τοπικα στις ρυθμησεις της εφαρμογής η στο λογαριασμό του του σερβερ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Νοκια 6,οταν είναι συνδεδεμένο το Bluetooth hands free και με καλέσουν στο viber, δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης από το ηχείο του κινητού, ακούγεται μόνο από τα ακουστικά. Ξέρει κανείς γιατί; υπάρχει τρόπος να αλλάξει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας

Σε μια από τις επαφές μου στο viber ,εμφανίζεται εδώ και πολλές ημέρες , στην κατάσταση σύνδεσης, "προβολή πριν λίγο". Αυτό σταθερά όλες τις ώρες.

Τί μπορεί να συμβαίνει; Είναι μια ειδική ρύθμιση που έκανε αυτή η επαφή μου;

Μήπως είναι ένδειξη ότι με έχει μπλοκάρει;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας

Σε μια από τις επαφές μου στο viber ,εμφανίζεται εδώ και πολλές ημέρες , στην κατάσταση σύνδεσης, "προβολή πριν λίγο". Αυτό σταθερά όλες τις ώρες.

Τί μπορεί να συμβαίνει; Είναι μια ειδική ρύθμιση που έκανε αυτή η επαφή μου;

Μήπως είναι ένδειξη ότι με έχει μπλοκάρει;

Ευχαριστώ!

 

Όχι δεν σε εχει μπλοκαρει.Απλα είναι συνδεμενη/νος στο ιντερνετ από το κινητο του/της και το βγαζει σαν προβολη η εφαρμογή.

Οταν έχεις αποκλείσει καποιον και κανεις απεγκατασταση του viber και ξανα εγκατάσταση ειτε στο ίδιο τηκεφωνο ειτε σε αλλο, ειτε εγκατασταση μετα απο καιρι, ο αποκλεισμός αυτος συνεχίζει να υπάρχει η αναιρειται;

Ο αποκλεισμός δηλαδη γινεται τοπικα στις ρυθμησεις της εφαρμογής η στο λογαριασμό του του σερβερ;;

 

Νομιζω ότι  ανερειτε και πρεπει να τον ξαναμπλοκαρεις εξαρχής.Δηλαδη γινετε μονο μεσο των  τοπικων ρυθμισεων της εφαρμογης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...