Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

θα ηθελα να ρωτησω μηπως ξερετε εαν μπορω να επαναφέρω το ιστορικό των συνομιλιών μετα απο απεγκατάσταση και εκ νέου εγκατάσταση που έκανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Οταν πατας σε μια επαφη και κατω απο το ονομα της  δεν δειχνει καμια ενδειξη π.χ. αν ειναι  online ή πριν ποση ωρα ηταν online και δειχνει μονο τον αριθμο τηλεφωνου της επαφης (αυτο στο pc) και στο κινητο δειχνει μονο το ονομα, αυτο τι σημαινει; οτι εχει απενεργοποιησει την κοινη χρηση καταστασης συνδεσης; και αν ναι, αυτο γινεται μονο απο κινητο; και αλλαζει αυτοματα και στο pc;(η κατασταση συνδεσης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδιά, έχω κι εγώ μια απορία, πως γίνεται να είναι αναμμένο το wi-fi στο κινητό και να είσαι εκτός σύνδεσης στο viber? να λέει π.χ. ότι ήσουν πριν 2 ώρες μέσα ενώ το wi-fi ήταν αναμμένο όλη την ημέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα για να μην ανοιγω thread..

γινεται αν εχει θεμα το κινητο μας να ενεργοποιηθει σε καποιο αλλο και εμεις απλα να πουμε viber?

παω να κανω ενεργοποιηση το μνμ ποτε δν ερχεται,ζητω για να με παρουν πισω,με παιρνουν και δεν δεχεται τον κωδικο..

βασικα σε αυτο το σημειο μ εγραψε πως ισως να μπλοκαριστικε το acc για 24 ωρες..

 

   αλλα wtf? εχει τυχει σε κανεναν αλλον να μν μπορει να το ενεργοποιησει;

και η πλακα ειναι πως το δοκιμασα στν μανα μου για να ενεργοποιησει και της ηρθε στα μπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας... μου εκλεψαν το λαπτοπ και θα ήθελα να ρωτήσω.. απ την εφαρμογη viber στον υπολογιστή θα μπορέσουν να δουν τα μηνυματα μου; και αν ναι πως μπορώ να τους αποκλείσω απο ενα αλλο υπολογιστή ή απ το κινητό για να μήν μπορέσουν να δουν τα μηνυματα μου...;; 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

το facebook το εκλεισα αλλα το viber είναι που με ενδιαφέρει πιο πολυ....

1)διαγραφεις τις συνομηλιες

2)deactivate το account λογικα θα δουλεψει! Οταν θα παει να ανοιξει το viber θα ζητησει ενεργοποιηση και δεν θα μπορει να την κανει γιατι δεν θα χει τον αριθμο που χρειαζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τις τελευταίες μέρες έχω μεγάλο πρόβλημα με το viber στον υπολογιστή, έχει κανείς άλλος?
ενώ δούλευε κανονικά, άρχισε να μου κάνει νερά
μου βγάζει ένδειξη offline ενώ έχω σύνδεση στο wifi
μου βγάζει ειδοποίηση οτι κάποιος μου έστειλε αλλά όταν πατάω την συνομιλιά το δείχνει μετά απο ένα λεπτό αφού μου έχει ξαναστείλει την ειδοποίηση.
και μετά το άλλο μου πρόβλημα είναι ότι όταν γράφω π.χ. προτάσεις με παύλες η μία κάτω απο την άλλη και το στέλνω, αλλου δείχνει τις παύλες αλλού τα κενά ενώ ο άλλος το βλέπει κανονικά...

πονεμένη ιστορία desktop-smartphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα & Χρόνια Πολλά ,

Εχω δυο λογαριασμούς Viber με 2 διαφορετικά νούμερα κινητών.

Πως μπορώ απο την ίδια συσκευή να κάνω logoff απο τον ένα λογαριασμό & να κάνω login στον άλλο ??

Λογικά δεν πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα να είναι ενεργοι και οι 2 αριθμοί στην ίδια συσκευή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα για να μην ανοιγω thread..

γινεται αν εχει θεμα το κινητο μας να ενεργοποιηθει σε καποιο αλλο και εμεις απλα να πουμε viber?

παω να κανω ενεργοποιηση το μνμ ποτε δν ερχεται,ζητω για να με παρουν πισω,με παιρνουν και δεν δεχεται τον κωδικο..

βασικα σε αυτο το σημειο μ εγραψε πως ισως να μπλοκαριστικε το acc για 24 ωρες..

 

   αλλα wtf? εχει τυχει σε κανεναν αλλον να μν μπορει να το ενεργοποιησει;

και η πλακα ειναι πως το δοκιμασα στν μανα μου για να ενεργοποιησει και της ηρθε στα μπαμ

 

Αν και πάει ένας μήνας από το πόστ σου...Το ίδιο γίνεται εδώ και 3 μέρες στο λάπτοπ της μάνας μου, μετά από φορμάτ. Τι έκανες τελικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νεα ερωτηση: στο δικο μου dual sim έχω ram 2gb, rom 32gb/με διαθέσιμα 26,5gb, εσωτ.αποθηκευτικο χωρο συσκευης 2gb/με διαθέσιμα 292mb, microSD 2gb/με διαθέσιμα 0b και εχω επιλέξει για δισκο εγγραφης τον αποθ.χώρο τηλεφώνου.

ε, λοιπον δεν μπορω να ανοιξω φωτογραφιες που μου στελνουν ή motions. μου βγαζει μηνυμα ελλιπή χώρου.γιατι; ειναι θεμα ρυθμισεων;

 

οταν μπαινω με το USB απο το PC στις μνημες εχει σε φακελο viber ολες τις φωτογραφιες προφιλ όλων των επαφων μου. ετσι πρεπει να γινετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...