Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber

Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 799
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Αρρωστια εχει γινει! Τα μισα ζευγαρια τσακωνονται για το αν κοιμουνται ή πατσουρεύουν στο viber.  

Νομίζω ότι είναι πολύ πιο απλό και εύκολο το να γράφει διαβάστηκε από το να ψάχνεις αν έγινε μπλε ή μοβ το τικ

Συμφωνώ. Είναι πολύ πιο δυσδιακριτα από ότι το "παραδόθηκε" και "προβλήθηκε". Αλλάξανε και τα φόντα. Χάλια το κάνανε.

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, tzimasr είπε

Δεν βλέπω που λέει πουθενα πως κρύβεις τους συμμετέχοντες

Υπάρχει περίπτωση να τους κρύβει επειδή είναι χιλιάδες, αλλιώς δεν γνωρίζω.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα το κάνουν να δουλεύει σε δύο κινητά ταυτόχρονα όπως το Messenger, αμάν πια. Μπορείς σε tablet, μπορείς σε υπολογιστή αλλά το δεύτερο κινητό είναι πρόβλημα. 

Εκνευριστικό επίσης αυτό που μου έχει κάνει μερικές φορές, σε καινούργια εγκατάσταση κάνει πρώτα backup και μετά πάει να κάνει restore ενώ μου τα έχει σβήσει όλα. Δεν ξέρω πως το κατάφερε. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα σας... εδώ και καιρό αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.. έχω στο viber 23g δεδομένα χρήστη και δεν μπορώ να βρω από που να τα αδειάσω... Galery ... άδειασμα συνομιλιών (μαζί με φωτογραφίες κλπ.) αλλά παραμένουν.. καμία ιδέα? Συσκευή  Xiaomi Mi 6

ps θα προτιμούσα να σβήσω επιλεγμένα πράγματα και Οχι όλη την εφαρμογή πχ και να ξεμπερδέυω...

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

να ρωτησω την ομήγυρη! οι βιντεοκλησεις σας πραγματοποιουνται κανονικα χωρις προβληματα και κοψίματα;;

το ρωταω γιατι ενω εχω 50 γραμμη (αλλα με το 2,4 ασυρματο, μετρημένο στο κινητο 16 up, 4 down) οταν κανω βιντεοκληση εχει τοσες διακοπες που δεν μπορει να πραγματοποιηθει τελικα. αμα απενεργοποιησω το wifi και το γυρισω στα δεδομενα του κινητου παιζει σφαιρα!! εχει κανεις καμια ιδεα γιατι γινεται αυτο;;

το πω οτι το κινητο ειναι περσινο μοντελο με 6gb ram οπου δεν ειναι εκει το προβλημα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.