Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κ αυτό που λέει στις ρυθμίσεις->ιδιωτικό απόρρητο-> προβολή της φωτογραφίας σας κ στην περιγραφή λέει ότι οι χρήστες που δεν ανήκουν στις επαφές σας θα μπορούν να δουν τις φωτογραφίες σας κ επιλέγεις.....δεν ξέρει κανείς τι είναι?

Ναι, αυτο που λεει κανει. Ακομα και να το ξε-τσεκαρεις, τα ατομα που ειναι στις επαφες σου θα δουν τη φωτο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Κ αυτό που λέει στις ρυθμίσεις->ιδιωτικό απόρρητο-> προβολή της φωτογραφίας σας κ στην περιγραφή λέει ότι οι χρήστες που δεν ανήκουν στις επαφές σας θα μπορούν να δουν τις φωτογραφίες σας κ επιλέγεις.....δεν ξέρει κανείς τι είναι?

Ναι, αυτο που λεει κανει. Ακομα και να το ξε-τσεκαρεις, τα ατομα που ειναι στις επαφες σου θα δουν τη φωτο σου
Οπότε αν το ξετσεκάρεις κ σβήσεις κ επαφή είσαι οκ φαντάζομαι?!!!....άρα βρεθηκε η λύση :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε αν το ξετσεκάρεις κ σβήσεις κ επαφή είσαι οκ φαντάζομαι?!!!....άρα βρεθηκε η λύση :)

Υποθετω οχι απλα να σβησεις την επαφη απο το viber, αλλα κ απο τον τηλεφωνικο σου καταλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Οπότε αν το ξετσεκάρεις κ σβήσεις κ επαφή είσαι οκ φαντάζομαι?!!!....άρα βρεθηκε η λύση :)

Υποθετω οχι απλα να σβησεις την επαφη απο το viber, αλλα κ απο τον τηλεφωνικο σου καταλογο
Ωραία! :) Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου!!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία! :) Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου!!!!!

 

Δεν ειναι ετσι, αμα σβησεις τον αριθμο απο τις επαφες σου, δεν θα τον βλεπεις ΕΣΥ στο Viber σου. Αν αυτος εχει αποθηκευμενο το τηλεφωνο σου θα σε βλεπει κανονικα. Προσφατα εμενα με πηρε τηλεφωνο καποιος που ειχα να μιλησω μαζι του 7 χρονια επειδη μολις ειχε παρει smartphone, ειχε βαλει viber και ειδε την φωτογραφια μο στις επαφες του, με θυμηθηκε και με πηρε τηλεφωνο. Εγω δεν ειχα ποτε αποθηκευμενο το τηλεφωνο του στο smartphone μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το αλλο σκεφτομουνα τις προαλλες: το viber εχει block; πες οτι μιλας με καποιον/καποια και... "χορτασες",

λες "οκ, δεν θα παρω αλλο", τι κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ωραία! :) Ευχαριστώ για τις πληροφορίες σου!!!!!

 

Δεν ειναι ετσι, αμα σβησεις τον αριθμο απο τις επαφες σου, δεν θα τον βλεπεις ΕΣΥ στο Viber σου. Αν αυτος εχει αποθηκευμενο το τηλεφωνο σου θα σε βλεπει κανονικα. Προσφατα εμενα με πηρε τηλεφωνο καποιος που ειχα να μιλησω μαζι του 7 χρονια επειδη μολις ειχε παρει smartphone, ειχε βαλει viber και ειδε την φωτογραφια μο στις επαφες του, με θυμηθηκε και με πηρε τηλεφωνο. Εγω δεν ειχα ποτε αποθηκευμενο το τηλεφωνο του στο smartphone μου.

Ότι βλέπουν πως έχεις viber κ όσοι δεν έχεις αλλά σε έχουν αυτοί το ξέρω...τη φωτογραφία δεν είμαι σίγουρη όμως! Μήπως στις ρυθμίσεις στο απόρρητο που είπαμε πιο πάνω έχεις να τη βλέπουν κ όσοι δεν έχεις?...εεεε 7 χρόνια μετά είναι πολλά :P (just kidding)

<p>εγω το αλλο σκεφτομουνα τις προαλλες: το viber εχει block; πες οτι μιλας με καποιον/καποια και... "χορτασες",</p>

<p>λες "οκ, δεν θα παρω αλλο", τι κανεις;</p>

 

Έχει μπλοκ κ απ'όσο ξέρω ο άλλος βλέπει την καταστασή σου, τη φωτο σου κτλ αλλά αν σου στείλει δε σου έρχεται κ δεν του γράφει ποτέ παράδοση..κάτι τέτοιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ποσο γτπ εισαι ρε viber, μπορει ο καθε ασχετος να παιρνει τηλ οπου βρει; 

 

πριν λιγο δεχτηκα κανα 2 κολλητες κλησεις απο... ισπανια, φυσικα την 1η δεν την απαντησα, στην 2η πατησα απορριψη,

το skype εχει δυνατοτητα να μην δεχεσαι κλησεις/μηνυματα απο ατομα που δεν ειναι στις επαφες σου,

το viber γιατι τοσο χυμειο; θα τους στειλω και μηνυμα οπου θα φανε κραξιμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά καλησπέρα, θέλω να κάνω αναβάθμιση ένα iphone 4s αλλά δεν θέλω να χάσω τις συνομιλίες και τα φωνητικά μηνύματα που έχω ανταλλάξει με το viber.

Ξέρω για την επιλογή backup που έχει αλλά δεν τα κάνει backup όλα.

Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω μετά το φορμάτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...