Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με την όσφρηση μου.......


spadi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εδω και κανα χρόνο περίπου έχω ένα πρόβλημα με την όσφρηση μου.....σχεδόν δεν μυριζω τίποτα....ούτε το ψάρι...ούτε καν τα σκατα στη χεστρα για να σου δώσω να καταλάβεις :) ......ενώ έχω παρατηρήσει ότι η όσφρηση μου χειροτερευσε απο τότε που μετακόμισα προς κέντρο Αθήνας....

Οποιος είχε παρόμοιο πρόβλημα ας μου πει τι έκανε και αν έχουμε κανα γιατρο ακόμα καλύτερα...

 

Ευχαριστω προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στραβό διάφραγμα, μύτη βουλωμένη?

που k που τα έχω αυτά...

αν πάλι δεν έχεις βουλωμένη μύτη έστω μερικώς, σίγουρα είναι σοβαρό, θες γιατρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήγαινε σε ένα ΩΡΛ ρε φίλε. Τι ρωτάς τώρα ;

 

Αφού κάνεις τις ενέργειες που πρέπει και δεν δεις αποτέλεσμα μπορείς να απευθυνθείς σε κάποιους άγνωστους τεχνολογικού φόρουμ για ιατρικές συμβουλές..:rolleyes:

 

 

Μπορεί να είναι πολλά, από αλλεργίες , καταστροφή των σχετικών κυττάρων από χρήση αποσυμφορητικών , χίλια δυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φίλε αφου σου λέω απο τότε που πήγα κέντρο το έπαθα και κάθε φορα που παω για διακοπές και φεύγω απο την πόλη καλυτερευει....εσυ τι λες να έχω? καρκίνο στη μύτη.....εγω ρώτησα εδω αν υπάρχει κάποιος που μπορει να με δώσει καμια συμβουλή..... Γιατρο θα παω αλλά καλο είναι να μου πει κάποιος που τ εχει περάσει την γνώμη του......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα κάνεις πολύ τσιγάρο έχει επίπτωση στην όσφρηση & μαζί με το καυσαέριο το επιδείνωσε; Μήπως έχει λιώσει η μύτη σου από τις πολλές μυτιές κόκας; Μάλλον ΩΡΛ θα έλεγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...