Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για ξεκίνημα στη δημιουργία ιστοσελίδας


ggaviotakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Predatorkill είπε

Αρα ειπες να αυτοδιαφημιστεις; Να πω οτι εισαι κανας νεος εδω μεσα, να παει στην ευχη. Αλλα το να ξεθαβεις ενα θεμα οκταετιας για να ποσταρεις το site σου με προσχημα τη βοηθεια ακουγεται καπως, ε;

 

Επεξ/σία από iignatios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ειμαι προγραμματιστής και θεωρώ βλακεια να προτεινετε σε άτομα να μαθουν πραγματα που θελει απίστευτο χρονο και ίσως και ταλέντο. Ανεκαθεν ειχα διαφωνιες με τους καθηγητες μου που προσπαθουσαν να μου μαθουν κώδικα οταν αυτο που χρειαζονται οι επιχειρησεις ειναι σε χρόνο μηδεν αμεσο αποτέλεσμα. Για αυτό υπάρχουν οι εφαρμογές. Στην δουλεια μου χρησιμοποιουμε μόνο εφαρμογές γιατί ο ανταγωνισμός ειναι σκληρός και δεν υπάρχει η πολυτέλεια του χρόνου.

Στην συγκεκριμενη ερώτηση του νεαρού η απάντηση ειναι μη χάνεις χρόνο με αυτά που σε πρότειναν εκτός εαν θέλεις να γίνεις επαγγελματίας. Ψαξε να δεις τι ειναι wordpress και μετά κατεβασε μια ετοιμη εφαρμογή οπως (elementor, divi, avada etc) και σε χρόνο μηδεν θα φτιαξεις πανεμορφη ιστοσελιδα. Υπαρχουν tutorial στο youtube πως να τα χρησιμοποιεις. https://www.youtube.com/watch?v=wlxqO2GPn3U

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/7/2020 στις 9:21 ΠΜ, Predatorkill είπε

Μετα απο 8 χρονια σιγουρα θα εχει ακομα αποριες ο ανθρωπος. Μικρο domain διαλεξες, απορω πως το θυμαται κανεις.

ας βαλω και εγω το δικο μου τοτε

http://llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch.international

μικρό είναι, ξέχασε να βάλει το πατρώνυμο 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2020 στις 4:57 ΠΜ, geo9419 είπε

Ψαξε να δεις τι ειναι wordpress και μετά κατεβασε μια ετοιμη εφαρμογή οπως (elementor, divi, avada etc) και σε χρόνο μηδεν θα φτιαξεις πανεμορφη ιστοσελιδα.

Dude... get real

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...