Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε, το Origin είναι σαν το Steam. Χρειάζεται οπωσδήποτε δημιουργία account. Εννοείται φυσικά πως δεν χρειάζεται να είσαι μονίμως συνδεδεμένος στο Internet για να παίξεις το παιχνίδι.

 

@xtrmsnpr Η ημερομηνία κυκλοφορίας για Ευρώπη νομίζω πως είναι η 28/9. Οι δε τιμές κλασικά είναι στα ύψη, πρώτη φορά βλέπω Fifa/PC στο Amazon στα 45 ευρώ. Πάνω από 30-33 δεν έκανε ποτέ. Προσωπικά περιμένω να το αγοράσω γύρω στα 20-25 ευρώ από τα κλασικά μαγαζιά που πουλάνε cd keys (αυτή τη στιγμή είναι στα 30).

 

Μια άλλη βελτίωση που παρατήρησα αφορά στη γρήγορη εκτέλεση φάουλ. Πριν 1-2 χρόνια είχαμε την προσθήκη της γρήγορης εκτέλεσης έμμεσου φάουλ στο κέντρο, αλλά μόνο αν η μπάλα τύχαινε να βρεθεί κοντά στον παίκτη μας. Τώρα αν η μπάλα κυλήσει μακριά, είτε κάποιος που βρίσκεται κοντά στον παίκτη τού δίνει αμέσως την μπάλα ώστε να εκτελέσει το φάουλ, είτε αυτό εκτελείται από πιο πίσω (δηλ. από εντελώς διαφορετική θέση). Μικρή αλλαγή αλλά αν μη τι άλλο βοηθάει λίγο στο ρυθμό του αγώνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και σε εμένα οι τιμές φέτος μου φαίνονται ότι βρίσκονται στα ύψη. Θα περιμένω να το βρω φτηνότερα, γιατί το να δώσω 40+ δεν είναι επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτο.Παλι δεν εχει φαουλ.Πλακα μας κανουν εκει στην ΕΑ.Θα τα βαλουν ως DLC?Επισης η ΑΙ ειναι για γελια και παλι ειδικα εξω απο την περιοχη οπου κανουν ασυναρτησιες και ντριμπλαρουν συνεχως σαν ψυχωτικοι.Οι ομαδες βεβαιως παιζουν και παλι ολες το ιδιο.

Στα θετικα η βελτιωμενη φυσικη της μπαλας και η βελτιωση της στιβαροτητας των παικτων.Επειδη ειναι εξαιρετικα απιθανο να βελτιωθει η ΑΙ στο τελικο προιον το παιχνιδι μαλλον ουτε καν θα μπω στον κοπο να το πειρατεψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απιστευτο.Παλι δεν εχει φαουλ.Πλακα μας κανουν εκει στην ΕΑ.Θα τα βαλουν ως DLC?Επισης η ΑΙ ειναι για γελια και παλι ειδικα εξω απο την περιοχη οπου κανουν ασυναρτησιες και ντριμπλαρουν συνεχως σαν ψυχωτικοι.Οι ομαδες βεβαιως παιζουν και παλι ολες το ιδιο.

Στα θετικα η βελτιωμενη φυσικη της μπαλας και η βελτιωση της στιβαροτητας των παικτων.Επειδη ειναι εξαιρετικα απιθανο να βελτιωθει η ΑΙ στο τελικο προιον το παιχνιδι μαλλον ουτε καν θα μπω στον κοπο να το πειρατεψω.

 

Η ΑΙ πάντα ήταν το αδύνατο σημείο του Fifa, όμως φαντάζομαι τον περισσότερο κόσμο δεν τον ενδιαφέρει ιδιαίτερα καθώς παίζει κυρίως online (προσωπικά παίζω αποκλειστικά σε αυτό το mode).

 

Είναι αλήθεια πάντως πως στο συγκεκριμένο θέμα δεν υπάρχουν πολλές αλλαγές. Νομίζω πως η ΑΙ κάνει περισσότερα λάθη από πέρσι (μιλάμε τώρα για τα "φυσιολογικά" επίπεδα δυσκολίας, όχι για Legendary και σία) αλλά και πάλι ο τρόπος ανάπτυξης είναι μέσες-άκρες ίδιος. Άπειρες πάσες από όλες τις ομάδες, ελάχιστα έως καθόλου μακρινά σουτ, μηδενικές διαγώνιες γιόμες κλπ.

 

Τουλάχιστον σαν συνολική εικόνα μού έχει αφήσει καλή γεύση με θετικές προοπτικές για το online. Αρκεί να μην έχει πάλι τα περσινά προβλήματα με firewall, αποσυνδέσεις κλπ. Δυστυχώς δεν μπορώ να πω το ίδιο για το Pro, καθώς το πρώτο demo του δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, το βαρέθηκα πολύ γρήγορα. Κάπου άκουσα ότι σκοπεύουν να βγάλουν και δεύτερο demo, οπότε ίσως του ρίξω μια ματιά ακόμα (χωρίς να έχω μεγάλες προσδοκίες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@xtrmsnpr Η ημερομηνία κυκλοφορίας για Ευρώπη νομίζω πως είναι η 28/9. Οι δε τιμές κλασικά είναι στα ύψη, πρώτη φορά βλέπω Fifa/PC στο Amazon στα 45 ευρώ. Πάνω από 30-33 δεν έκανε ποτέ. Προσωπικά περιμένω να το αγοράσω γύρω στα 20-25 ευρώ από τα κλασικά μαγαζιά που πουλάνε cd keys (αυτή τη στιγμή είναι στα 30).

 

άντε ωραιά!Ε ναι,και γω αυτό θα περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να ενημερώσω ότι το κολπάκι με το rna αρχείο δουλεύει και στο 13. Στο λινκ από κάτω μπορείτε να κατεβάσετε το αρχείο και να έχετε δεκάλεπτα ημίχρονα και τέρμα δυσκολίας επίπεδο.

 

http://www.gamefront.../files/20772460

 

EDIT: άκυρο τελικά... τωρα που το ξαναέλεγχξα, δεν φαινεται να αλλάζει κάτι με το αρχείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6% μεσω Οrigin, καλα παμε! :mrgreen: παντως ειδα στο youtube videakia με gameplay και μου φανηκε πανω κατω ιδιο με το 12...για να δουμε τι θα δουμε.

wtf man? τι σύνδεση έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μέν εύκολο δε.!!! Μου άρεσε πάντως δεν έπαιξα world class i legend.

 

Ωραίες ρεαλιστικές αποκρούσεις αμυντικών σε σούτ παρατήρησα. Δεν υπήρχε τόσο έντονα παλιότερα.

 

Πολύ καλή δράση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...