Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απίστευτη κατάντια που το Kinect κατάντησε να χρησιμοποιείται σαν ένα απλό mic. Όλα αυτά γίνονται άνετα με ένα απλό μικρόφωνο αλλά όλοι ξέρουμε γιατί αυτά τα τάχα μου 'features' θα είναι μόνο στο Kinect. EA never ceases to amaze me :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μας δουλεύουν; Τι είναι αυτά;

 

Λέει ο άλλος σουτ και σουτάρει ο παίκτης; Λολ. Σε λίγο θα λέει "νίκη" και θα παίρνει τον αγώνα από την σέντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας διορθώσουν πρώτα τα περίπου 2 εκατομμύρια προβλήματα* που είχε το Fifa12 και ας αφήσουν αυτά τα καραγκιοζιλίκια για άλλη χρονιά.

 

*προβληματικό demo, εγκατάσταση παιχνιδιού, αναγνώριση gamepads, αναβαθμίσεις μέσω Origin, firewall status, κρασαρίσματα στην αρένα, αποσυνδέσεις άνευ αιτίας, θλιβερό impact engine, αστεία φάουλ, αλλοπρόσαλλη ψυχολογία παικτών, ομάδες-cheat (Ανζί, Σπαρτάκ Μ. κλπ), αδυναμία εύρεσης αντιπάλων και περίπου 1.999.988 αίσχη ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν δεδομενο οτι η ΕΑ θα επαναπαυτει και θα αρχισει εκ νεου να κοροιδευει τους πελατες της.Τη στιγμη μαλιστα που η ΚΟΝΑΜΙ βελτιωνει διαρκως το δικο της προιον (εκτος του animation βεβαια που θα βελτιωθει του χρονου με τη νεα μηχανη).

Οσο για τις φωνητικες εντολες τι να πω.Στο pc χρονια τωρα υπαρχει προγραμμα που τρεχει παραλληλα με το παιχνιδι και κανεις voice customization ο,τι θελεις.Απλα η ΕΑ απευθυνεται σε ηλιθιους νομιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν δεδομενο οτι η ΕΑ θα επαναπαυτει και θα αρχισει εκ νεου να κοροιδευει τους πελατες της.Τη στιγμη μαλιστα που η ΚΟΝΑΜΙ βελτιωνει διαρκως το δικο της προιον (εκτος του animation βεβαια που θα βελτιωθει του χρονου με τη νεα μηχανη).

Οσο για τις φωνητικες εντολες τι να πω.Στο pc χρονια τωρα υπαρχει προγραμμα που τρεχει παραλληλα με το παιχνιδι και κανεις voice customization ο,τι θελεις.Απλα η ΕΑ απευθυνεται σε ηλιθιους νομιζει.

 

 

Σοβαρα υπαρχει τετοιο προγραμα? πως το λενε θυμασαι? και παιζει και σε Pirate version?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται.Υπαρχουν αρκετα.Τσεκαρε το VoiceBuddy.

 

Πολυ ενδιαφερον...και απο οτι θυμαμαι ακομα και στο αυθεντικο μπορεις να περασεις το ελληνικο πατς σωστα? Πρεπει να πω οτι εχω μπερδευτει τωρα...

 

Το ειχα περυσι στο ps3 to fifa κανενα προβλημα δεν ειχα και το ονλαιν τελειο αλλα απο οτι διαβαζω εδω στο pc εχει ΠΟΛΛΑ προβληματα...απο την αλλη βεβαια εχεις voice buddy patch και γενικα πολλα και διαφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντοτε μου αρέσουν τα συμπεράσματα χωρίς να έχει βγει καν demo.

Ευτυχώς σήμερα βγαίνει του PES13 ώστε να πάρουμε μια άποψη τουλάχιστον και να αρχίσει ο "εποικοδομητικός" διάλογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντοτε μου αρέσουν τα συμπεράσματα χωρίς να έχει βγει καν demo.

Ευτυχώς σήμερα βγαίνει του PES13 ώστε να πάρουμε μια άποψη τουλάχιστον και να αρχίσει ο "εποικοδομητικός" διάλογος.

 

To demo του PES13 βγηκε και απλα ειναι καταπληκτικο.Εφυγε ο Seabass και ξαφνικα βγαλανε παιχνιδαρα.Περισσοτερα στο αναλογο thread σε λιγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To demo του PES13 βγηκε και απλα ειναι καταπληκτικο.Εφυγε ο Seabass και ξαφνικα βγαλανε παιχνιδαρα.Περισσοτερα στο αναλογο thread σε λιγο.

Για που βγήκε και δεν το βλέπω ; :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του ρίξω μια ματιά, αν και δεν περιμένω πολλά πράγματα. Και τα προηγούμενα κάθε χρόνο "καταπληκτικά" τα έλεγαν, όμως κατά τη γνώμη μου δεν βλέπονταν. Έχω να παίξω PES εδώ και 5 χρόνια. Ίσως η μεγάλη αλλαγή να είναι η φυγή του απατεώνα Τσακατσούκα.

 

Για PC πάντως λένε πως το demo θα βγει γύρω στις 3μμ Ελλάδος.

 

ps: αυτό που μου αρέσει πάντως είναι το σχόλιο στο παραπάνω site: "After playing the demo i must say that pes is getting better. Its not a bad game this year like the previous ones". Γιατί είμαι βέβαιος ότι ακριβώς το ίδιο πράγμα γράφουν κάθε χρόνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του ρίξω μια ματιά, αν και δεν περιμένω πολλά πράγματα. Και τα προηγούμενα κάθε χρόνο "καταπληκτικά" τα έλεγαν, όμως κατά τη γνώμη μου δεν βλέπονταν. Έχω να παίξω PES εδώ και 5 χρόνια. Ίσως η μεγάλη αλλαγή να είναι η φυγή του απατεώνα Τσακατσούκα.

 

Για PC πάντως λένε πως το demo θα βγει γύρω στις 3μμ Ελλάδος.

 

ps: αυτό που μου αρέσει πάντως είναι το σχόλιο στο παραπάνω site: "After playing the demo i must say that pes is getting better. Its not a bad game this year like the previous ones". Γιατί είμαι βέβαιος ότι ακριβώς το ίδιο πράγμα γράφουν κάθε χρόνο;

 

To εχω ηδη το demo για pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...