Προς το περιεχόμενο

FIFA 13


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα του ρίξω μια ματιά, αν και δεν περιμένω πολλά πράγματα. Και τα προηγούμενα κάθε χρόνο "καταπληκτικά" τα έλεγαν, όμως κατά τη γνώμη μου δεν βλέπονταν. Έχω να παίξω PES εδώ και 5 χρόνια. Ίσως η μεγάλη αλλαγή να είναι η φυγή του απατεώνα Τσακατσούκα.

 

Για PC πάντως λένε πως το demo θα βγει γύρω στις 3μμ Ελλάδος.

 

ps: αυτό που μου αρέσει πάντως είναι το σχόλιο στο παραπάνω site: "After playing the demo i must say that pes is getting better. Its not a bad game this year like the previous ones". Γιατί είμαι βέβαιος ότι ακριβώς το ίδιο πράγμα γράφουν κάθε χρόνο;

 

Γιατί πράγματι αυτό γράφουν, κάθε, μα κάθε χρόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αστα να πανε το Pro παρα τις βελτιωσεις του. Μονο σε γραφικα ειναι σχετικα καλυτερο απο το Fifa. Προσπαθουν να δωσου εναν περισσοτερο ρεαλιστικο τονο αλλα αυτο ειναι επιφανειακο και οχι σε βαθος για οποιον εχει ποδοσφαιρικο ματι. Η Μπαλα στις πασσες φευγει σαν μπαλακι του Tennis και οι παιχτες παλι υστερουν σε ποδοσφαρικο animation. Στα ενα δυο ο παιχτης που δινε ιτην πρωτη πασα φευγει μπροστα σα σεληνιασμενος με τρεξιμο α λα κογιοτ road runner..

 

Fifa και παλι Fifa. Απο εναν παλιο Φανατικο του Pro. Δεν πειθεις Konami οσο και οι επικοινωνιακοι μηχανισμοι να λενε τα αντιθετα για να αποπροσανατολισουν τον κοσμο. αν δεν κατσεις να δουλεψεις σε αλλη βαση και ουσια το παιχνιδι, το Fifa απλα θα συνεχισει να κυριαρχει επειδη το αξιζει. για οσσους τουαλχιστον γουσταρουν να βγαζει "βαρβατη Ποδοσφαιριλα " το παιχνιδι που επιλεγουν και οχι επιφανειακες επικαλυψεις και ωραιοποιησεις για 15χρονα. Χωρις αυτο να σημαινει φυσικα οτι το Fifa δεν θελει βελτιωση σε αυτη τη βαση. για να λεμε τα συκα συκα. τουλαχιστον ομως ηδη εχει κανει πολλα ουσιαστικα βηματα κ εχει βρει τη φορμουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

 

FIFA boss David Rutter has said the team behind the series plans to make the user interface less like a button masher in future iterations, starting with FIFA 13.
Επεξ/σία από mchls
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αστα να πανε το Pro παρα τις βελτιωσεις του. Μονο σε γραφικα ειναι σχετικα καλυτερο απο το Fifa. Προσπαθουν να δωσου εναν περισσοτερο ρεαλιστικο τονο αλλα αυτο ειναι επιφανειακο και οχι σε βαθος για οποιον εχει ποδοσφαιρικο ματι. Η Μπαλα στις πασσες φευγει σαν μπαλακι του Tennis και οι παιχτες παλι υστερουν σε ποδοσφαρικο animation. Στα ενα δυο ο παιχτης που δινε ιτην πρωτη πασα φευγει μπροστα σα σεληνιασμενος με τρεξιμο α λα κογιοτ road runner..

 

Fifa και παλι Fifa. Απο εναν παλιο Φανατικο του Pro. Δεν πειθεις Konami οσο και οι επικοινωνιακοι μηχανισμοι να λενε τα αντιθετα για να αποπροσανατολισουν τον κοσμο. αν δεν κατσεις να δουλεψεις σε αλλη βαση και ουσια το παιχνιδι, το Fifa απλα θα συνεχισει να κυριαρχει επειδη το αξιζει. για οσσους τουαλχιστον γουσταρουν να βγαζει "βαρβατη Ποδοσφαιριλα " το παιχνιδι που επιλεγουν και οχι επιφανειακες επικαλυψεις και ωραιοποιησεις για 15χρονα. Χωρις αυτο να σημαινει φυσικα οτι το Fifa δεν θελει βελτιωση σε αυτη τη βαση. για να λεμε τα συκα συκα. τουλαχιστον ομως ηδη εχει κανει πολλα ουσιαστικα βηματα κ εχει βρει τη φορμουλα.

 

Καλά εντάξει σιγά την "βαρβάτη ποδοσφαιρίλα" που βγάζει το Fifa. Που πρέπει να κάνεις τάμα για να κάνει κίνηση ο συμπαίκτης σου. Ναι μεν είναι καλύτερο το FIFA αλλά δεν είναι και για Όσκαρ. Έχει χίλια δυο προβλήματα.

Επεξ/σία από Bourdoulas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον Bourdoula. Δυστυχώς αν και φέτος έχουμε τα περσινά αίσχη (δηλ. ένα Fifa σαφώς καλύτερο του Προ αλλά και πάλι αρκετά προβληματικό) θα ακολουθήσω την ίδια τακτική. Δεν θα παίζω κανένα από τα δύο και θα διασώσω την ψυχική μου υγεία (όση έχει απομείνει...)

 

Από το demo του PES13 πάντως μπορώ να πω ότι δεν εντυπωσιάστηκα. Μου φάνηκε σαν μια ενδιαφέρουσα πρόταση αλλά πιστεύω ότι συνολικά χρίζει μεγάλης βελτίωσης. Τις λεπτομέρειες δεν θα τις αναλύσω εδώ.

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι φέτος δεν έχει preorder, πρώτα θα δω και μετά θα αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Fifa13 έχει ανακοινωθεί για τέλη Σεπτέμβρη, οπότε αν ακολουθηθεί η παράδοση πολλών ετών θα πρέπει να περιμένουμε το demo γύρω στα μέσα εκείνου του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το Fifa13 έχει ανακοινωθεί για τέλη Σεπτέμβρη, οπότε αν ακολουθηθεί η παράδοση πολλών ετών θα πρέπει να περιμένουμε το demo γύρω στα μέσα εκείνου του μήνα.

 

11 Σεπτεμβρίου βγαίνει το DEMO και στις 27 το παιχνίδι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε επίσης να σώσετε και να χρησιμοποιείτε την αγαπημένη σας ενδεκάδα και τακτικές κατευθείαν σε κάθε online ματς.

 

διαβαστηκε εδω: http://www.metrogreece.gr/ArticleDetails/tabid/82/ArticleID/189637/Default.aspx

 

Μακαρι να εχουν καποια αλλαγη και στον τομεα τακλιν, πολυ τσεκουρι ρε παιδι μου στο 12 και σηκωνονται αμεσως! (αλλο ενα μη ρεαλιστικο στοιχειο του παιχνιδιου κατα τη γνωμη μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν εχω παιξει online παιχνιδι ποδοσφαιρου. Επισης εχω να ασχοληθω με pro εδω και 4 χροναι και με το fifa απο το 2000! Σκεφτομαι φετος να ασχοληθω ξανα και μαλιστα και με το Online κομματι. Θα αγορασω το Fifa 2013. Το θεμα ειναι εαν ειναι καλυτερα στο pc ή στο ps3. Τι πιστευετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν εχω παιξει online παιχνιδι ποδοσφαιρου. Επισης εχω να ασχοληθω με pro εδω και 4 χροναι και με το fifa απο το 2000! Σκεφτομαι φετος να ασχοληθω ξανα και μαλιστα και με το Online κομματι. Θα αγορασω το Fifa 2013. Το θεμα ειναι εαν ειναι καλυτερα στο pc ή στο ps3. Τι πιστευετε;

 

Φαντάζομαι ρωτάς για το online, γιατί γραφικά δεν συγκρίνονται. Εγώ στο PS3 έπαιζα απροβλημάτιστα χωρίς lag. Στο παρόν thread διάβασα πολλά για προβλήματα στο online των pc's. Κατά την άποψή μου είναι καλύτερα στο PS3 αλλά θα είναι πιο σωστό να ακούσεις και την άποψη κάποιου που το δοκίμασε και στα δύο μηχανήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις οτι απο γραφικα ειναι καλυτερα στο pc, ετσι;

 

Λογικα θα εχει και Updates στο pc, οπως και διαφορα mods για επιπλεον ομαδες.

 

Τα γραφικά πάντα νομίζω ότι είναι καλύτερα στο pc. Updates όμως έχει κανονικά και στο PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...