Προς το περιεχόμενο

OTE: Μειωμένες έως και 25% οι νέες τιμές του Double Play


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι πολλοί που θέλουν να μείνουν στον ΟΤΕ λόγω εξυπηρέτησης κυρίως.

με τις μειώσεις αυτές συμφέρει.

όσον αφορά τη μείωση είχα τσεκάρει πως για ιντερνετ 24 και τηλέφωνα ήθελαν σχεδόν 100 ευρώ το δίμηνο. τώρα το πήγαν 65 χωρίς κλήσεις προς κινητά.

 

ισχύει όμως μόνο για 6 μήνες και μετά γίνεται πάλι στην παλιά τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ισχύει όμως μόνο για 6 μήνες και μετά γίνεται πάλι στην παλιά τιμή

 

Λάθος, μετά αυξάνεται κατά 5 ευρώ ο μήνας, οπότε γύρω στα 75 το δίμηνο, πες 80 αν έχεις και άλλες κλήσεις, πάλι συμφέρει!

 

Πιο παλιά είχα forthnet internet και ΟΤΕ για κλήσεις.

Για απεριόριστα πλήρωνα 32 το μήνα. τώρα θα πληρώνω μετά τους 6 μηνες 37 το μήνα μαζί όμως και το ιντερνετ.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μιλας για 80 το διμηνο, εμεις μιλαμε για 50! πως συμφερει?

 

Για οσους το βαλουν καπου πηρε το ματι μου οτι στο εξαμηνο, θα μπορει να "ανανεωσεις" την προσφορα και θα εχεις αλλους εξι μηνες καλη τιμη, και μαλλον θα μπορεις να το κανεις συνεχεια, αλλα θα υπογραφεις παντα και για 6 μηνες χωρις προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ μιλας για 80 το διμηνο, εμεις μιλαμε για 50! πως συμφερει?

 

Για οσους το βαλουν καπου πηρε το ματι μου οτι στο εξαμηνο, θα μπορει να "ανανεωσεις" την προσφορα και θα εχεις αλλους εξι μηνες καλη τιμη, και μαλλον θα μπορεις να το κανεις συνεχεια, αλλα θα υπογραφεις παντα και για 6 μηνες χωρις προσφορα...

 

μα με το double play του ΟΤΕ είναι 32 το μήνα για αρχή και μετά τους 6 μήνες 37!

είπα χονδρικά 40 το μήνα χ2 μήνες = 80.

συμφέρει σε σχέση με το να χεις οτε και άλλο πάροχχο μόνο για ιντερνετ.

Σαφώς πιο οικονομικά πακέτα βρίσκεις εκτός ΟΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί να έχεις άλλο πάροχο για τηλέφωνο και άλλον για internet; Πλέον όταν αλλάζουν πάροχο όλοι τον ΟΤΕ τον ξηλώνουν τελείως και πάνε στον εναλλακτικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βγήκε και τρελό βιντεάκι που τα σπάει:

http://www.youtube.com/watch?v=7qfgpO-LKVw

πόσο δίκιο έχει ο τύπος. δε φτάνει που είναι τίγκα στις ανακρίβιες και τα ψέματα η διαφήμιση είναι και τελειώς "ότι ναναι"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω που αυτην την στιγμη ειμαι με τα 45,50 το μηνα δλδ 90ευρω το διμηνο 24αρα μαζι με τα κινητα και θελω να παω σε αυτο:

ΟΤΕ Double Play 24 Απεριόριστα : έως 24 Mbps + Απεριόριστα Σταθερά, €31,80/μήνα προσφορά για τους πρώτους 6 μήνες, €36,80/μήνα τιμή τιμοκαταλόγου(χωρις κινητα 1 ωρα επιπλεων)*

θα ισχυουν για μενα που ειμαι παλιος οι6 μηνες με €31,80/μήνα η θα αρχισω το μηνα με 36,80;

 

ισχύουν κανονικότατα απλά η δέσμευση σου ξαναξεκινάει από την αρχή για 12μηνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και βγήκε και τρελό βιντεάκι που τα σπάει:

http://www.youtube.com/watch?v=7qfgpO-LKVw

πόσο δίκιο έχει ο τύπος. δε φτάνει που είναι τίγκα στις ανακρίβιες και τα ψέματα η διαφήμιση είναι και τελειώς "ότι ναναι"!

 

εδώ έχουν τον μηχανόβιο με τα δερμάτινα να θυμάται το "Ai se eu te pego", τι να λέμε τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

μια ερωτηση γιατι εχω χασει επεισοδια με τις προσφορες.....

 

Αυτο το double play με την 24αρα και τις απεριοριστες για σταθερα ειναι 31.80 το μηνα μαζι με το παγιο της τηλεφωνικης γραμμης?

Ενω το φοιτητικο 24αρας ειναι καπου 16 το μηνα + το παγιο της γραμμης (δηλαδη καμια 30αρα παλι και χωρις τα απεριοριστα), αν ναι ποιος ο λογος υπαρξης του φοιτητικου πλεον?....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση γιατι εχω χασει επεισοδια με τις προσφορες.....

 

Αυτο το double play με την 24αρα και τις απεριοριστες για σταθερα ειναι 31.80 το μηνα μαζι με το παγιο της τηλεφωνικης γραμμης?

Ενω το φοιτητικο 24αρας ειναι καπου 16 το μηνα + το παγιο της γραμμης (δηλαδη καμια 30αρα παλι και χωρις τα απεριοριστα), αν ναι ποιος ο λογος υπαρξης του φοιτητικου πλεον?....

 

Ναι περιλαμβάνει και το πάγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...