Προς το περιεχόμενο

χρειάζομαι κάρτα γραφικών?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα παιδί το είπε πολύ καλά πιο πάνω...

Είναι σαν να παίρνεις ferrari για να πας στο περίπτερο...

Εγώ δεν λέω να πάρεις value for money, δώσε και 2000 αν νομίζεις άτι σου χρειάζεται το μηχάνημα . Αυτό που πρέπει να καταλάβει ο κόσμος είναι ότι όλοι οι σύγχρονοι επεξεργαστές...ΌΛΟΙ όμως , τρέχουν word , vlc , δεν τους ζορίζει το antivirus , παίζουν full hd κτλπ...

Δεν χρειάζεται να έχεις Cpu με 250ευρώ για αυτές τις δουλειές...Έλεος δηλαδή ... σε ένα thread που άνοιξα πριν από λίγες μέρες ένας μου είπε όι με τον 4100 FX το photoshop θα σέρνεται , δεν θα είναι καλό το pc μέσες άκρες , ενώ τα ταυτόχρονα τρέχει μια χαρά και στο παλιό μου λαπτοπ με cd2 ...

Ε αν κάτσω να τον ακούσω αυτόν τον άνθρωπο θα σκάσω 600ευρώ για ένα νορμάλ pc να κάνω την δουλειά μου...

Αν δεν τον ακούσω , την δουλεία μου θα την κάνω με 400 ευρώ (όπως και την έκανα) και τα άλλα 200 θα τα φάω σουβλάκια :)

Φυσικά και πρέπει να ακούμε όλες τις γνώμες , οι οποίες φυσικά και είναι σεβαστές , απλά ώρες ώρες εκνευρίζομαι με αυτό το πράγμα ... ντε και καλά πρέπει να γεμίσουμε τα Ελληνικά νοικοκυριά με Ivy Bridge γιατί έπιασε μεγαλύτερο νούμερο σε bench...

Αυτά από μένα...

Τις καλησπέρες μου από την πόλη των Σερρών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ντε και καλά πρέπει να γεμίσουμε τα Ελληνικά νοικοκυριά με Ivy Bridge γιατί έπιασε μεγαλύτερο νούμερο σε bench...

Αυτά από μένα...

Τις καλησπέρες μου από την πόλη των Σερρών.

 

 

 

Καλησπέρα απο Θεσσαλονίκη. Μέσες άκρες συμφωνώ. Μόνο πάρε υπόψιν σου ότι ivy bridge μπορούν να βγουν και celeron, οπότε γιατί όχι? :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Καλησπέρα απο Θεσσαλονίκη. Μέσες άκρες συμφωνώ. Μόνο πάρε υπόψιν σου ότι ivy bridge μπορούν να βγουν και celeron, οπότε γιατί όχι? :P

 

 

 

Μα ποτε να μην συμφωνησεις ΑΠΟΛΥΤΑ με εναν απο το πρωτο σου ποστ-απαντηση και να μην φερεις εστω και μια ελαχιστη αρνητικη απαντηση..Μα ΠΟΤΕ ομως..

ΧΑΧΑ :rolleyes: :mrgreen: B) :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...