Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia SOLA (VS) 250€


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

koularasss

Δεν το θεωρώ πολυτέλεια μου χάλασε το κινητό και θέλω να πάρω νέο και θέλω κάτι καλό που θα το κρατήσω 4-5 χρόνια.

 

Το προηγούμενο να φανταστείς ήταν το Ν95.

να κρατήσει κάποιος ένα smartphone 4-5 χρόνια το θεωρώ κατόρθωμα.

πήγαινε για sole, αν το δεις από κοντά είναι πανέμορφο κινήτακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κρατήσει κάποιος ένα smartphone 4-5 χρόνια το θεωρώ κατόρθωμα.

πήγαινε για sole, αν το δεις από κοντά είναι πανέμορφο κινήτακι

Το λες και καλά ότι θα το βαρεθεί ή θα του χαλάσει-θα είναι παλιό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ φιλέ σου προτείνω να πάρεις το alcatel ot-995 στα 220 ευρώ κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο από sola(μην το απορρίψεις λόγω μάρκας δε στο πρώτα) το έχω πάρει και ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ φιλέ σου προτείνω να πάρεις το alcatel ot-995 στα 220 ευρώ κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο από sola(μην το απορρίψεις λόγω μάρκας δε στο πρώτα) το έχω πάρει και ξέρω.

Εχεις πιασει στα χερια σου καθολου το Sola, και μας αναφερεις οτι ειναι καλυτερο, και οτι το ξερεις?

Ενημερωσε μας δε, θα παρει IcS το alcatel ή πολλα ζηταω?

 

Δε γινεται να συγκρινεις ενα καινουριο διπυρηνο της Sony οπως το Sole με το alcatel.

Ακομα και με το Neo V μπορω να σε αντικρουσω με επιχειρηματα για το ποιο αξιζει περισσοτερο.

 

Περιμενω επιχειρηματολογια, για ποιο λογο ειναι καλυτερο απο το Sole, και μετα απο το Neo V εστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το έχω πιάσει και είπα "κατά την γνώμη μου"

Toτε, δε μπορεις να γραφεις στο προηγουμενο ποστ σου, οτι ειναι σιγουρα καλυτερο απο το Sole, απο τη στιγμη που δε γνωριζεις. Εμ πηρες αμπαριζα ολα τα ποστς και γραφεις το ιδιο πραγμα, εμ δεν εχεις ιδεα.

Εκει εξω υπαρχουν ατομα, τα οποια ρωτανε εδω μεσα, πού θα επενδυσουν τα ωραια τους λεφτακια, σε ποια συσκευη, δε γινεται να μην το λαμβανεις αυτο υποψη, σεβασου αυτα τα ατομα και δειξε μια καποια φερεγγυοτητα.

 

Ελεος πια , με αυτη την ελαφροτητα στην αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ότι το sole είχε ανακοινωθεί ότι θα πάρει την ics αλλα δε θυμάμαι ποτε. Ξέρετε αν έχει βγει;

 

Η συσκευή νομίζω ότι τα σπάει για τα λεφτά της και το μόνο που θέλω να δώ είναι αν θα παίζει καλα με την ics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ότι το sole είχε ανακοινωθεί ότι θα πάρει την ics αλλα δε θυμάμαι ποτε. Ξέρετε αν έχει βγει;

 

Η συσκευή νομίζω ότι τα σπάει για τα λεφτά της και το μόνο που θέλω να δώ είναι αν θα παίζει καλα με την ics.

Δεν τιθεται τετοιο θεμα για την IcS , γιατι εδω την πηραν μοντελα της Sony πολυ παλια, παλαιοτερα ακομα και απο το Neo V και με χαμηλοτερα specs, το Sole θα ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το Χperia U για μένα είναι καλύτερο, μπορεί να μην παίρνει microSD αλλά παίρνει USB OTG και είσαι κομπλέ ενώ το Sola δεν έχει 2η κάμερα που σημαίνει ξεχάστε τη βιντεοκληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Toτε' date=' δε μπορεις να γραφεις στο προηγουμενο ποστ σου, οτι ειναι σιγουρα καλυτερο απο το Sole, απο τη στιγμη που δε γνωριζεις. Εμ πηρες αμπαριζα ολα τα ποστς και γραφεις το ιδιο πραγμα, εμ δεν εχεις ιδεα.

Εκει εξω υπαρχουν ατομα, τα οποια ρωτανε εδω μεσα, πού θα επενδυσουν τα ωραια τους λεφτακια, σε ποια συσκευη, δε γινεται να μην το λαμβανεις αυτο υποψη, σεβασου αυτα τα ατομα και δειξε μια καποια φερεγγυοτητα.

 

Ελεος πια , με αυτη την ελαφροτητα στην αποψη.[/quote']

 

Εγώ προτείνω αυτο που μου αρέσει τα σονυ παραδέχομαι οτι ειναι πολύ καλά κινιτα αλλά εγώ δεν τα κιταω καθόλου γιατί δεν μου αρέσει το σχήμα τους

Επεξ/σία από Ippokratis7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπες λίγο στο eshop και κανε την σύγκριση. Ίδια τιμη και το Xperia U φαίνεται πολυ καλύτερο απο πλευράς οθόνης σίγουρα και νομίζω και στον ήχο παει επίσης καλύτερα. Μάλλον στο U θα έλληνα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερώτημα είναι xperia SOLE ή XPERIA U ? Μάρεσαν και τα δύο αλλά δεν ξέρω τι να επιλέξω. Κλείνω στο sole λόγω 3.7 οθόνης

Αν σε ενδιαφερουν οι βιντεοκλησεις πχ skype τοτε U αν θελεις περισσοτερο χωρο χωρις "πατεντες το Sole.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερώτημα είναι xperia SOLE ή XPERIA U ? Μάρεσαν και τα δύο αλλά δεν ξέρω τι να επιλέξω. Κλείνω στο sole λόγω 3.7 οθόνης

 

και τα 2 είναι από τα καλύτερα κινητά της αγοράς σε αυτά τα λεφτά. το xperia u φαίνεται πως νικάει λίγο στην οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...