Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia SOLA (VS) 250€


c0prse_grinder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Του εχω βαλει καμια 30-40 εφαρμογες καποιες ειναι στην sd αλλα καμια φορα τρεχω μαζι ylutube,insomnia app,firefox,chrome και κανα παιχνιδι οταν κανω scroll στο μενου υπαρχουν καποια σπασιματα μεχρι να κλεισω κανα προηραμμα.

 

Την ics βαλτην μη φοβασαι δινει πολλα εξτρα στο κινητο.

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

koularasss

Ήθελα να ακούσω από κάποιον από πρώτη άποψη πως λειτουργεί γιατί διάβαζα στο internet πως έχει πολλά προβλήματα το κινητό δεν είναι λειτουργικό ακόμα και χωρίς εφαρμογές και με αποθάρρυναν αρκετά από το να την περάσω. Τώρα όμως όταν με το καλό γίνει διαθέσιμη και για το δικό μου θα την περάσω. Ειδικά για το glove mode το οποίο περιμένω πως και πως να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του εχω βαλει καμια 30-40 εφαρμογες καποιες ειναι στην sd αλλα καμια φορα τρεχω μαζι ylutube' date='insomnia app,firefox,chrome και κανα παιχνιδι οταν κανω scroll στο μενου υπαρχουν καποια σπασιματα μεχρι να κλεισω κανα προηραμμα.

 

Την ics βαλτην μη φοβασαι δινει πολλα εξτρα στο κινητο.

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App[/quote']

 

Αφού έχεις τον φοξ τι τον θες τον chrome;;;;;

 

Swyped from my SII using Insomnia App, κλέβοντας wifi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σελιδες που δεν εχουν mobile edition κολανε στον φοξ για αυτο εχω τον αλλο ο οποιος εχει χαλια πληκτρολογιο.

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

 

Βασικα μια λειτουργια του πληκτρολογιου που δεν ξερω πως απενεργοποιειται κ μου τη σπαει.

 

Αποστολή από το Sony Xperia Sole με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις το sgs2 εγω το sole υπαρχει μια καποια διαφορα,σε ενα σαιτ μου κολλησε ο φοξ και ηθελε επανεκινηση το κινιτο,γενικο lag ειχε παθει και καλυτερα τις βαριες με chrome,και opera εβαλα :P γιατι λενε πως σε 3g καταναλωνει τα λιγοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσυ εχεις το sgs2 εγω το sole υπαρχει μια καποια διαφορα' date='σε ενα σαιτ μου κολλησε ο φοξ και ηθελε επανεκινηση το κινιτο,γενικο lag ειχε παθει και καλυτερα τις βαριες με chrome,και opera εβαλα :P γιατι λενε πως σε 3g καταναλωνει τα λιγοτερα.[/quote']

 

Μήπως έχεις και τίποτα άλλο ανοιχτό και σε κάνει αυτή την δουλειά;όπερα δούλευα στο blade όταν ήμουν στρατό για να μην τρώω τα ΜΒ όχι ότι είναι καλύτερος

 

Swyped from my SII using Insomnia App, κλέβοντας wifi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...