Προς το περιεχόμενο

Δικαστική διαταγή για μπλόκο από τους παρόχους στο παράνομο κατέβασμα αρχείων


laantonios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 260
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν υπάρχει το μέτρο.

1) Θα κόβονται οι συνδέσεις σαν τα λεμόνια

2) Κανείς δεν θα πάρει έπειτα τίποτα νόμιμο από αντίδραση (όλοι θα βλέπουν τις ταινίες από το star)

3) Ο κόσμος θα απεξαρτηθεί από το ίντερνετ και θα αρχίσει να επαναστατεί και να ψάχνεται γενικότερα που δεν το θέλουν τα παγκόσμια κέντρα αποφάσεων

Ναι εχεις απολυτο δικιο ,στον Καναδα,Αμερικη,Γερμανια αυτο εχουν κανει που ισχυει το μπλοκαρισμα απο τους παροχους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νομος που πολλοι εδω μεσα εχετε κανει βιβλο, πρεπει να αμφισβητείται κατα καιρος απο την κοινη λογικη.

Πχ.

Μπαινω σε ενα λεωφορειο, εχω ενα μουφα mp3 player, παλιας γενιας που παιζει μονο mp3.

Ακουω μερικα τραγουδια που κατεβασα απο το ιντερνετ (παρανομα) γιατι το ραδιο ειναι γτπ.

Τα ακουω στο λεωφορείο, τσακ σκαει μυτη ενας μπατσος με τσακωνει και με κλεινει για καποια χρονια φυλακη και με

εξοντώνει οικονομικα με ενα πρόστιμο τρελο.

 

Πχ2.

Διπλα μου στο λεωφορειο ειναι ενας αλλος, που εχει mp3 player τυπου ipod touch με wifi 3g lte και της παναγιας τα ματια.

Επισης, εχει και συνδεση στο ιντερνετ για να σερφαρει. Ακουει λοιπον αυτος τα ιδια τραγουδια με εμενα απο το youtube.

Αυτος ειναι νομιμοτατος, εγω στην φυλακη...

 

Παραλογο, σε μια παραλογη κοινωνια με παραλογους νομους που επικεντρωνονται στην κερδοσκοπια.

Αμφισβητείστε κ κανα νομο που κ που, καλο θα σας κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο νομος που πολλοι εδω μεσα εχετε κανει βιβλο, πρεπει να αμφισβητείται κατα καιρος απο την κοινη λογικη.

Πχ.

Μπαινω σε ενα λεωφορειο, εχω ενα μουφα mp3 player, παλιας γενιας που παιζει μονο mp3.

Ακουω μερικα τραγουδια που κατεβασα απο το ιντερνετ (παρανομα) γιατι το ραδιο ειναι γτπ.

Τα ακουω στο λεωφορείο, τσακ σκαει μυτη ενας μπατσος με τσακωνει και με κλεινει για καποια χρονια φυλακη και με

εξοντώνει οικονομικα με ενα πρόστιμο τρελο.

 

Πχ2.

Διπλα μου στο λεωφορειο ειναι ενας αλλος, που εχει mp3 player τυπου ipod touch με wifi 3g lte και της παναγιας τα ματια.

Επισης, εχει και συνδεση στο ιντερνετ για να σερφαρει. Ακουει λοιπον αυτος τα ιδια τραγουδια με εμενα απο το youtube.

Αυτος ειναι νομιμοτατος, εγω στην φυλακη...

 

Παραλογο, σε μια παραλογη κοινωνια με παραλογους νομους που επικεντρωνονται στην κερδοσκοπια.

Αμφισβητείστε κ κανα νομο που κ που, καλο θα σας κανει...

Φτιαξε εσυ καλυτερη η πες μας ενα παραδειγμα χωρας που λειτουργησε αυτο που λες και εδω ειμαστε να το συζητησουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να προσθεσω ακομα εναν παραλογισμο περι πνευματικων δικαιωματων στο youtube...

Μου στελνει φιλαρακι μου τραγουδι απο youtube για να το ακουσω Γερμανια, και μου πεταει οτι αυτο το τραγουδι παραβιαζει πνευματικα δικαιωματα gema και αλλες τετοιες @@

 

Οποτε κανω copy paste τον τιτλο ξανα στο search του youtube μου βγαζει ενα αλλο βιντεο με το ιδιο τραγουδι και το ακουω κανονικα...

Μπραβο ρε υπερασπιστες της πνευματικης ιδιοκτησίας, μολις καταφερατε να με καθυστερησετε γυρω στα 5 sec και να μου σπασετε τα @@

 

Παραλογο, ε? Ετσι προσταζει ο νομος ομως... καλη φαση, συνεχιστε να ειστε νομιμοι ... και αμα σας πεταξει το ιδιο μνμ καποια στιγμη, μην τυχον και ξανακανετε search για να το ακουσετε απο αλλο λινκ που δεν ειναι κλειδωμενο, ετσι ???

 

Φτιαξε εσυ καλυτερη η πες μας ενα παραδειγμα χωρας που λειτουργησε αυτο που λες και εδω ειμαστε να το συζητησουμε.

 

Δεν χρειαζεται να ξερω την εναλλακτικη για να γνωριζω οτι κατι ειναι σαπιο και βρωμαει .. αυτο το συστημα ειναι παραλογο και οι στοχοι του καθαροι ... κερδος!

Δεν μπορω να σου φτιαξω καλυτερη, αλλα μπορω να σου πω οτι αυτη ειναι σκαρτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να προσθεσω ακομα εναν παραλογισμο περι πνευματικων δικαιωματων στο youtube...

Μου στελνει φιλαρακι μου τραγουδι απο youtube για να το ακουσω Γερμανια, και μου πεταει οτι αυτο το τραγουδι παραβιαζει πνευματικα δικαιωματα gema και αλλες τετοιες @@

 

Οποτε κανω copy paste τον τιτλο ξανα στο search του youtube μου βγαζει ενα αλλο βιντεο με το ιδιο τραγουδι και το ακουω κανονικα...

Μπραβο ρε υπερασπιστες της πνευματικης ιδιοκτησίας, μολις καταφερατε να με καθυστερησετε γυρω στα 5 sec και να μου σπασετε τα @@

 

Παραλογο, ε? Ετσι προσταζει ο νομος ομως... καλη φαση, συνεχιστε να ειστε νομιμοι ... και αμα σας πεταξει το ιδιο μνμ καποια στιγμη, μην τυχον και ξανακανετε search για να το ακουσετε απο αλλο λινκ που δεν ειναι κλειδωμενο, ετσι ???

 

 

 

Δεν χρειαζεται να ξερω την εναλλακτικη για να γνωριζω οτι κατι ειναι σαπιο και βρωμαει .. αυτο το συστημα ειναι παραλογο και οι στοχοι του καθαροι ... κερδος!

Δεν μπορω να σου φτιαξω καλυτερη, αλλα μπορω να σου πω οτι αυτη ειναι σκαρτη...

 

Προφανως και η ζωη σου μεχρι στιγμης εξαρταται απο το αν θα ακουσεις η οχι το τραγουδι που σου εστειλε το φιλαρακι σου. Οφειλω να σε ενημερωσω οτι το ιντερνετ ειναι ενα εργαλειο σε αυτη τη ζωη και δεν ειναι η ιδια η ζωη. Το οτι δε θα επιτραπει σε καποιον να ακουσει το καθε προστατευμενο κομματι απο το youtube, χεστηκε η φοραδα, αν νομιζεις οτι ολοι ψαχνουμε λινκς και εναλλακτικες για να προσπερασουμε το youtube...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...