Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανονικά και με τον νόμο ???

Κανονικότατα...

Πόσες εργάσιμες έκαναν να σου το παραδόσουν ??

4 εργάσιμες...

Καμιά απόδειξη με τα στοιχεία του καταστήματος ΑΦΜ κ.λ.π. θα μπορούσες να ποστάρεις ώστε να έχουμε και αποδείξεις πως δεν είναι μούφα το κατάστημα ? :mrgreen:

Υπάρχει κανονικά αλλά δεν ξέρω κατα πόσο σωστό θα ήταν αν αναγραφόντουσαν τα στοιχεία του καταστήματος στο thread.

BTW η Επωνυμία ανήκει σε γυναίκα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κανονικότατα...

 

4 εργάσιμες...

 

Υπάρχει κανονικά αλλά δεν ξέρω κατα πόσο σωστό θα ήταν αν αναγραφόντουσαν τα στοιχεία του καταστήματος στο thread.

BTW η Επωνυμία ανήκει σε γυναίκα :devil:

 

Γιατί να μην είναι σωστό αφού είναι δημόσιο έγγραφο και τα στοιχεία είναι δημόσια και όχι προσωπικά.

Αρα ...

 

Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση. Είδη έκανα παραγγελία με paypal και περιμένω.

 

Αν είναι σωστοί σε ότι λένε θα προχωρήσω σε αρκετά ακόμα πραγματάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε βλεπω να χει παραλαβει κανεις απο τα παιδια που γραφουν συστηματικα κ ανησυχω..

Επειδή αυτή την περίοδο ψάχνω για σίδερο αυτά που βρίσκω στην αντίστοιχη κατηγορία, στο skroutz τα έχει μόνο στο pixmania...

Λέτε να είναι πάλι καμιά κα. Μαίρη από πίσω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτή την περίοδο ψάχνω για σίδερο αυτά που βρίσκω στην αντίστοιχη κατηγορία, στο skroutz τα έχει μόνο στο pixmania...

Λέτε να είναι πάλι καμιά κα. Μαίρη από πίσω???

 

Ηδη 2-3 εχουν παραλαβει.Αν βιαζεσαι αντικαταβολη,ελεγχος πριν δωσεις τα λεφτα και τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικότατα...

 

4 εργάσιμες...

 

Υπάρχει κανονικά αλλά δεν ξέρω κατα πόσο σωστό θα ήταν αν αναγραφόντουσαν τα στοιχεία του καταστήματος στο thread.

BTW η Επωνυμία ανήκει σε γυναίκα :devil:

 

Τα στοιχεία τους τα έχουν στην σελίδα "Όροι χρήσης" στο site τους:

http://mrsmith.gr/index.php/terms-and-conditions

 

Στον Αγ.Δημήτριο βρίσκεται η έδρα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτή την περίοδο ψάχνω για σίδερο αυτά που βρίσκω στην αντίστοιχη κατηγορία, στο skroutz τα έχει μόνο στο pixmania...

Λέτε να είναι πάλι καμιά κα. Μαίρη από πίσω???

 

 

Όπως επίσης και σχεδόν ο,τι υπάρχει εδώ http://www.mrsmith.gr/index.php/shop/category/view/644 υπάρχει και εδώ http://www.inthebox.gr/index.php/shop/category/view/57

Νομίζω κανένας δεν έχει ξεχάσει ποιος σχετίζεται με το inthebox. Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο ή όχι, απλά το αναφέρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτή την περίοδο ψάχνω για σίδερο αυτά που βρίσκω στην αντίστοιχη κατηγορία, στο skroutz τα έχει μόνο στο pixmania...

Λέτε να είναι πάλι καμιά κα. Μαίρη από πίσω???

 

Τώρα αυτό τι το ήθελες βραδυάτικα??? Με έκανες και έψαξα και βρήκα τα "κατορθώματά" της...

Και δεν έμεινα εκεί...

Μια ματιά στο παλιό site της κας Μαίρης (http://inthebox.gr/index.php) και θα απαντήσεις μόνος σου στην ερώτησή σου....

 

Μένει να το διασταυρώσω αύριο, αλλά έχω την εντύπωση ότι έπεσες μέσα 1000%.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει τι συμβαινει με την συγκεκριμενη κυρια και τα καταστηματα της γιατι ειμαι βαθια νυχτομενος....

 

Αν δεν γινεται εδω εστω σε πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα,βασικά μόλις είδα dealάδικο με το ίδιο όνομα mrsmithdeals.gr κι εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου.Ντετέκτιβ έχουμε γίνει..

 

Λοιπόν,το mrsmith έχει διαφορετική δ/νση αλλά ίδιο FAX με το mrsmithdeals.Το mrsmithdeals όμως έχει ίδια δ/νση με το Crazydeals που ξέρουμε ποιά συνεργαζόταν μαζί τους :devil:

Όπως και μια ματιά στα layout φτάνει πιστεύω,το mrsmith είναι ίδιο με το inthebox και το mrsmithdeals είναι ίδιο με το crazydeals.Να είναι όλα συμπτώσεις?Μακάρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι παρήγγειλα σήμερα από αυτούς.

 

ας έρθει πρώτα η παραγγελία με το καλό και βλέπουμε...

έτσι και αλλιώς όπως τους είπα και συμφώνησαν αμέσως θα το ελέγξω πρώτα και μετά θα πληρώσω...

 

επειδή την ιστορία με την κυρία μαίρη ούτε εγώ την γνωρίζω, τις παραγγελίες δεν τις έστελνε καν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες τι γινεται να πουμε.Μονο το fbi δεν εχει εμπλακει ακομα.Αν θελετε πειτε και σε μας τι παιζει,η τι φανταζεστε πως παιζει να ξερουμε να μεινουμε μακρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...