Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κανω αντιπαραθεση σε προσωπικο επιπεδο αλλα να λεει καποιος πως εκανε 3-4 αγορες, ειναι απο τους μονους αν οχι ο μονος που παρελαβε και μετα σε χρονο ντετε το Μετανιωσε και τα πουλαει στις ιδιες τιμες εδω ειναι παραξενο στην καλυτερη......

 

 

Δεν ειπα οτι εκανες, αλλα ποτε δεν ξερεις πως θα εξελιχθει μια συζητηση οταν υπαχοουν δυο πλευρες...απλα το γραψα για να αποφευχθουν τετοιες καταστασεις

 

Παντως σημερα μου ειπαν οτι θα μου εστελναω τον κωδικο του voucher αλλα ακομα τιποτα

 

το πρωι ειχα επικοινωνησει μαζι τους ωστε να ελεγξω το πακετο πριν την παραλαβη και μου ειπαν οτι σε ολα τα voucher γραφουν οτι ο πελατης εχει δικαιωμα να ελεγξει το πακετο πριν την παραλαβη,

αλλα για καλο και για κακο ζητηστε και εσεις να αναγραφει οτι μπορειτε να ελεγξετε τα δεματα πριν την παραλαβη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μου έστειλαν τον αριθμό της μεταφορικής και θα τα στείλουν αύριο είπαν.

Έδωσαν και εντολή να ανοίξω το δέμα πριν πληρώσω χωρίς να το ρωτήσω βέβαια!!!

 

Αναμένουμε με χαμόγελο. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης ενώ σε ποστ του είχε αναφέρει τί παράγγειλε,ποτέ δεν ανέφερε την κάρτα γραφικών η οποία ακόμα δεν είχε "βγει" σαν θέμα εδώ.Μόλις βγήκε το θέμα,είχε ήδη παραλάβει και βάλει σε αγγελία την κάρτα μαζί με τα άλλα.Μπορεί να είδε την κάρτα πιο νωρίς μόνος του,δεκτό.Αλλά δεν την ανέφερε μαζί με την υπόλοιπη παραγγελία που έκανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ερωτήσεις για τον Ntelix..

Η απόδειξη είναι θεωρημένη,τρυπημένη απο την εφορία;

 

Τα δοκίμασες τα πράγματα να δεις αν δουλεύουν;

 

 

υγ.Σου είχα στείλει pm γιατί όντως ενδιαφερόμουν για τα πράγματα αλλά όταν κατάλαβα οτι είναι απο αυτούς δε θέλησα να το ρισκάρω,πιθάνως με προβλήματα στην εγγύηση ή ότι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης ενώ σε ποστ του είχε αναφέρει τί παράγγειλε,ποτέ δεν ανέφερε την κάρτα γραφικών η οποία ακόμα δεν είχε "βγει" σαν θέμα εδώ.Μόλις βγήκε το θέμα,είχε ήδη παραλάβει και βάλει σε αγγελία την κάρτα μαζί με τα άλλα.Μπορεί να είδε την κάρτα πιο νωρίς μόνος του,δεκτό.Αλλά δεν την ανέφερε μαζί με την υπόλοιπη παραγγελία που έκανε.

Ναι είχα παραγγείλει και κατι μνήμες για λαπτοπ, και δεν ήρθαν(με ενημέρωσαν φυσικα οτι θα καθυστερήσουν) :-(

Και παλι sorry δηλ. που δεν ενημέρωσα πλήρως το τι παραγγελία έδωσα.

Τι να πω...

 

2 ερωτήσεις για τον Ntelix..

Η απόδειξη είναι θεωρημένη,τρυπημένη απο την εφορία;

Ναι κανονικότατα ,τρυπημένη απο την εφορία + σφραγίδα.

 

Τα δοκίμασες τα πράγματα να δεις αν δουλεύουν;

όχι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου ειλικρινά δεν θέλω να σε κατηγορήσω,απλά να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα για τα οποία απορούν κι άλλοι.Όσο για την παραγγελία,μόνος σου ανέφερες τι παράγγειλες,δεν σε ρώτησα ούτε εγώ ούτε κανένας.

 

Κι επειδή έχει δίκιο o rossgr για τις αντιπαραθέσεις και δεν σε ξέρω προσωπικά,θα το σταματήσω εδώ όσον αφορά εσένα.Ζητώ προκαταβολικά και συγνώμη αν σε έθιξα και τελικά έχω άδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μαλλον παω για ακυρωση

 

Με πανε απο μερα σε μερα

 

Τους εστειλα μειλ για να μου πουν ποτε τελικα θα παραλαβω εδω κσι 3 ωρες αλλα δεν μου απαντησαν τους εστειλα και δευτερο αλλα τζιφος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@akatsim από το κλειδωμένο θέμα

Δεν θέλει ψάξιμο από που εμπορεύονται.Όπως και στην προηγούμενη περίπτωση φαίνεται να είναι το pixmania pro.Τσέκαρε προιόντα-τιμές και θα καταλάβεις.Ακόμα και το μενού αριστερά με τις κατηγορίες προιόντων copy-paste είναι.

 

Οπότε φυσικό είναι να σας καθυστερούν,μιας και πρέπει να μαζέψουν λεφτά να πληρώσουν το pixmania για να τα στείλει λογικά.Δεν νομίζω να έχουν σε στοκ κάτι εκτός από κανα δυο δείγματα για κράχτες.Αν είναι σωστό μαγαζί και έχει κεφάλαιο ώστε να ξεκινήσουν οι παραγγελίες που είναι για αντικαταβολή,θα φανεί στην πορεία.Αλλά ούτως ή άλλως δεν έρχονται κι αμέσως από Γαλλία,γι αυτό η καθυστέρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε ρε κατι πραγματα λες να παρακολουθουν το ινσομνια

 

Μολις μου απαντησαν οτι λογω καθυστερησης απο μερος του προμηθευτη, οπου τα πραγματα εφτασαν αργα σημερα το απογευμα, ολες οι παραγγελειες θα φυγουν αυριο...ειδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@akatsim από το κλειδωμένο θέμα

Δεν θέλει ψάξιμο από που εμπορεύονται.Όπως και στην προηγούμενη περίπτωση φαίνεται να είναι το pixmania pro.Τσέκαρε προιόντα-τιμές και θα καταλάβεις.Ακόμα και το μενού αριστερά με τις κατηγορίες προιόντων copy-paste είναι.

 

Οπότε φυσικό είναι να σας καθυστερούν,μιας και πρέπει να μαζέψουν λεφτά να πληρώσουν το pixmania για να τα στείλει λογικά.Δεν νομίζω να έχουν σε στοκ κάτι εκτός από κανα δυο δείγματα για κράχτες.Αν είναι σωστό μαγαζί και έχει κεφάλαιο ώστε να ξεκινήσουν οι παραγγελίες που είναι για αντικαταβολή,θα φανεί στην πορεία.Αλλά ούτως ή άλλως δεν έρχονται κι αμέσως από Γαλλία,γι αυτό η καθυστέρηση.

 

Γατονι εισαι!!! :mrgreen:

 

edit: Οι τιμες για κατι δισκους που ειδα ειναι Pixmania Pro και στο σεντ!!! 88,62 εκει και εδω ακριβως!!! Αρα αν αποδωσει ΦΠΑ εχει μπει μεσα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι γατόνι,απλά αυτό είναι ένα dejavu για όσους παρακολουθούσαν την παλαιότερη περίπτωση.Δεν είναι μεμπτό βέβαια να εμπορεύεσαι μέσω αυτού,απλά παραείναι πολλές οι συμπτώσεις.

 

Απλά όποιος παραγγείλει ας μη λυπηθεί το έξτρα κόστος της αντικαταβολής.Απο κει και πέρα βλέπουμε πως θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά εμείς που πήραμε με αντικαταβολή πως θα ξέρουμε ότι δουλεύουν και αυτά που θα πάρουμε?

 

"μισό λεπτό κούριερ να τα συνδέσω να δω αν δουλεύουν!" χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε αν παραλάβεις κάτι μια χαρά θα δουλεύει πιστεύω.Το θέμα είναι ΑΝ θα παραλάβεις κάτι.

 

Εσύ δεν θα χάσεις τίποτα με την αντικαταβολή,αν είναι κάποια απατεωνιά στοχεύει στους υπόλοιπους 3 τρόπους στους οποίους προπληρώνεις για να γλυτώσεις τα 8€ επιπλέον.Ξαναλέω βέβαια ότι κι εγώ θα χαρώ να δω καινούργιο μαγαζί να χτυπάει τα πολλά μπακάλικα που έχουμε εδώ ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξέρω ότι οι άλλοι τρόποι είναι οι επικίνδυνοι...

γι΄αυτό και παρήγγειλα με αντικαταβολή.

 

μου είπαν ότι μάλλον την παρασκευή θα παραλάβω. περιμένουν και οι ίδιοι τα εμπορεύματα.

όπως και να ΄χει θα ενημερώσω και εδώ σχετικά με την εξέλιξη της παραγγελίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...