Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταστημα ενα γραφειο σε εναν οροφο ?

 

προφανώς και δεν έχεις ιδέα για online καταστήματα

ένα σωρό υπάρχουν στο skroutz και με καλές κριτικές

 

Ξαναγράφω, έχετε κακή εμπειρία απο το συγκεκριμένο κατάστημα?

"Πάμε και βλέπουμε" :)

Απορώ γιατί συνεχίζουμε αυτή τη κουβέντα....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε φίλε Salvation81 δεκτά όσα λες αλλά βλέπεις ότι δεν βγαίνει άκρη ο καθένας θα κάνει αυτό που επιθυμεί ο ίδιος οπότε μην ταΐζουμε μια κουβέντα χωρίς λόγο και δημιουργούμε διαμάχες που δεν έχει ουσία άμα το κατάστημα είναι σωστό θα επιβεβαιώσουν τα 2 παλικάρια που πόσταραν πάνω και οι υπόλοιποι σιγά-σιγά οπότε και διαφήμιση θα έχει το μαγαζί ότι είναι εντάξει στις υποχρεώσεις του (αν έχουν πάρει αυτά που έχουν παραγγείλει )και οσοι δεν έχουν παραγγείλει επειδή ψιλό φοβούνται θα έχουν επιπλέον κίνητρο ή το ανάποδο άμα πέσει άκυρο....'οπως και να έχει το σωστό το είπαμε πέρνουμε με αντικαταβολή και τσεκάρουμε πολύ προσεκτικά το προϊόν οπτικά τουλάχιστον αν συμβεί ότι δίποτε στον καθένα το λέει εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε Salvation81 δεκτά όσα λες αλλά βλέπεις ότι δεν βγαίνει άκρη ο καθένας θα κάνει αυτό που επιθυμεί ο ίδιος οπότε μην ταΐζουμε μια κουβέντα χωρίς λόγο και δημιουργούμε διαμάχες που δεν έχει ουσία άμα το κατάστημα είναι σωστό θα επιβεβαιώσουν τα 2 παλικάρια που πόσταραν πάνω και οι υπόλοιποι σιγά-σιγά οπότε και διαφήμιση θα έχει το μαγαζί ότι είναι εντάξει στις υποχρεώσεις του (αν έχουν πάρει αυτά που έχουν παραγγείλει )και οσοι δεν έχουν παραγγείλει επειδή ψιλό φοβούνται θα έχουν επιπλέον κίνητρο ή το ανάποδο άμα πέσει άκυρο....'οπως και να έχει το σωστό το είπαμε πέρνουμε με αντικαταβολή και τσεκάρουμε πολύ προσεκτικά το προϊόν οπτικά τουλάχιστον αν συμβεί ότι δίποτε στον καθένα το λέει εδώ μέσα.

 

Παίρνουμε με αντικαταβολή και όλα οκ. Εγώ που παράγγειλα τον 3570κ που έχει 175€, πως θα είμαι οκ αν μου ζητήσουν τα μισά μπροστά και δεν έρθει ποτέ;

 

Και δέχομαι ότι παίρνουν τις παραγγελίες από εμάς, τα παραγγέλνουν και αυτοί απ το Pixmania μαι μετά μας τα φέρνουν. Για ποιο λόγο, αν δεν έχουν ένα αρχικό κεφάλαιο για να γυρνάνε οι παραγγελίες ξεκινάνε αυτό το πράμα; Πρέπει να τους πληρώσω εγώ την ασφάλεια σε περίπτωση που αυτοί έχουν πρόβλημα με άλλους; Δεν το καταλαβαίνω αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς και δεν έχεις ιδέα για online καταστήματα

ένα σωρό υπάρχουν στο skroutz και με καλές κριτικές

 

Ξαναγράφω, έχετε κακή εμπειρία απο το συγκεκριμένο κατάστημα?

"Πάμε και βλέπουμε" :)

Απορώ γιατί συνεχίζουμε αυτή τη κουβέντα....

 

 

 

Το συγκεκριμενο αν ειναι οπως το ΙΤΒ (που μεχρι τωρα ολα δειχνουν πως ειναι το ιδιο) δεν ειναι καταστημα. Φυσικα αν μπορεις πηγαινε στην Δωριεων και αν βρεις καταστημα τραβηξε το φωτογραφια και δειξτο μας.

 

@ maxdore217 Φιλε μαλλον δεν ειδες οτι σε αγορες ανω των 150ε εχει πεσει ορος προκαταβολης (αυτες ειναι και οι παραγγελιες με το -12%). Αν αυτο δεν σε πονηρευει καθολου καλως, ξαναλεω ομως πως οσοι δεν εχετε διαβασει τα θεματα του In The Box καλα θα κανετε να τα διαβασετε. Θυμιζει ανετα ταινια καθοτι ειχαμε καθυστερησεις που εφταιγαν απο Φυσικα φαινομενα μεχρι οι προμηθευτες, οι εταιρειες μεταφορων και μετα το Goldendeals (αυτο δεν ηταν?). Ειχαμε ατομα εδω μεσα που υπερασπιζονταν με νυχια και με δοντια το καταστημα (οπως τωρα). Ειχαμε ειδικες προσφορες για οσους γκρινιαζαν πως δεν παρελαβαν ποτε (οπως εν μερη και τωρα). Βεβαια οσοι παρελαβαν δεν ειδαν ποτε ουτε καν αποδειξη και αρα δεν ξερω αν καλυπτονται απο Εγγυηση. Α και μην ξεχναμε το πακετο που αντι Panasonic φωτογραφικη ειχε Παγακια μεσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 foul μεχρι τωρα.

  1. Η ειρωνικη αναφορα σε σχολια του Insomnia.gr και κατεπεκταση σε ορισμενα μελη στο Twitter account τους ενω δεν υπαρχει απαντηση καλα καλα σε email μελων που παρήγγειλαν
  2. Η κωλοτουμπα στο θεμα της αντικαταβολης(Αλλαγη των ορων μετα την παραγγελια και με λιγα λογια σε ωθουν να κανεις καταθεση στον λογαριασμο τους που ειναι μεγαλο Red Flag για εμενα) για την εκπτωση 12% που απο τα μελη του Insomnia εγινε σε συνθεσεις κλπ δεν το σχολιαζω καν.
  3. Τα ζογκλερικα με την κατασταση των παραγγελιων απο ελεγμενη σε περιμενουμε τον προμηθευτη απο την στιγμη που εχει σημανση διαθεσιμο ή μη στο site τους.

Κατι τελευταιο...παρελαβα τον σκληρο με εκπτωση 12% την επομενη μερα και ειναι κυριοι μου εκαναν μαλιστα και δωρο 2 φιλμ Kodak..

 

 

Αντε απεδειξε οτι δεν λεω ψεματα ή δεν με εχουν προσλαβει για promotion αλλα και οτι δεν ειμαι ανταγωνιστης που πεταει λασπες ;)

 

Ο νοών...νοείτω

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε salvation μην εισαι τοσο απολυτος. Προφανως ομως δεν εχεις παραγγειλει...

Λοιπον η δικη μου παραγγελια ειναι αξιας 800€.

Και καμια προκαταβολη δεν μου ζητητσαν! Απλως θα πληρωσω 8€ αντικαταβολη και 3,5€ κουριερ. Μηδεν προκαταβολη!!!

 

Ααα και κατι ακομα. Σημερα τους πηρα τηλ. για το -12% και ολα οκ!! Η εκπτωση θα γινει κανονικα...

 

Τωρα,πραγματικα τι να σου πω. Κι'εμενα μου φαινονται ολα υπερβολικα καλα αλλα απλα ισως να διαφημιζονται για οσο αντεξουν...

 

Τις επομενες μερες θα παραλαβουμε αρκετοι απ'αυτο το φορουμ αλλα και απο αλλα, οποτε θα λυθουν ολες οι αποριες.

 

Ειρηνη υμην παιδες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο αν ειναι οπως το ΙΤΒ (που μεχρι τωρα ολα δειχνουν πως ειναι το ιδιο) δεν ειναι καταστημα. Φυσικα αν μπορεις πηγαινε στην Δωριεων και αν βρεις καταστημα τραβηξε το φωτογραφια και δειξτο μας.

 

Μα λέει πουθενά ότι είναι φυσικό κατάστημα????????

Ηλεκτρονικό κατάστημα είναι!!!

Το hardshop παλιότερα ήταν σε ένα χωράφι με ένα σκύλο απο έξω στο ΣΙΣΙ Λασιθίου Κρήτης!

 

 

Το δέμα μου ξεκίνησε πάντως και αύριο θα το έχω!!!!!

 

ΗμερομηνίαΏραΣημείοΠληροφορίεςΤετάρτη 30/05/1218:54ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΑναχώρηση από σημείο εξυπηρέτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν θα συνεχισω να μιλαω με κανεναν που εχει παρει (για αγνωστους λογους) πατριωτικα το να υπερασπιστει ενα καταστημα που μεχρι στιγμης δεν εχει ουτε 1 καλο πραγμα να δειξει (αντιθετα αρκετα κακα με τις καθυστερησεις και τις "προκαταβολες") και απανταει με τετοιο εχθρικο τονο. Δεν ξερω αν καποιοι εισαστε βαλτοι οι οχι (κανεις δεν το ξερει), αλλα το οτι στο παρελθον τα ειχαμε δει αυτα με το ΙΤΒ ολα ειναι πιθανα.

 

Ελπιζω να παραλαβεις την παραγγελια σου παντως......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε salvation μην εισαι τοσο απολυτος. Προφανως ομως δεν εχεις παραγγειλει...

Λοιπον η δικη μου παραγγελια ειναι αξιας 800€.

Και καμια προκαταβολη δεν μου ζητητσαν! Απλως θα πληρωσω 8€ αντικαταβολη και 3,5€ κουριερ. Μηδεν προκαταβολη!!!

 

Ααα και κατι ακομα. Σημερα τους πηρα τηλ. για το -12% και ολα οκ!! Η εκπτωση θα γινει κανονικα...

 

Τωρα,πραγματικα τι να σου πω. Κι'εμενα μου φαινονται ολα υπερβολικα καλα αλλα απλα ισως να διαφημιζονται για οσο αντεξουν...

 

Τις επομενες μερες θα παραλαβουμε αρκετοι απ'αυτο το φορουμ αλλα και απο αλλα, οποτε θα λυθουν ολες οι αποριες.

 

Ειρηνη υμην παιδες :)

 

Δες το ποστ μου στην προηγουμενη σελιδα.283€ προιον και ζητησαν καταθεση διοτι η αξια του ειναι ανω των 150 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί να το βλέπεις σαν υπεράσπιση δές το σαν λόγια λογικής!!!!

 

 

Αν εξαιρέσουμε την αλλαγή των όρων της αντικαταβολής (για άγνωστους λόγους) ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ είμαι κατευχαριστημένος με την μέχρι τώρα αντιμετώπιση!!!

 

Αν αυτό λέγεται "πατριωτικα το να υπερασπισει" τότε πρέπει κάποιος να γυρίσει στο δημοτικό να μάθει σωστά Ελληνικά.

ΥΓ. Και έχετε ξεχάσει ότι το μαγαζί ήταν επίσημα σε beta έκδοση οπότε οι όποιες καθυστερήσεις ήταν αναμενόμενες!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω sarpan. Σημερα που μιλησα με μια κοπελα, δεν μου ειπε κατι.

Ισα ισα μου ειπε οτι τα καποια πραγματα εχουν ερθει και αν θελω να μου τα στειλει σημερα και τα αλλα αυριο...

Και της ειπα στειλτα ολα αυριο μια και καλη.

Τεσπα αν μου ζητησουν προκαταβολη, ακυρωνω την παραγγελια και παω απ'ευθειας visualstudio που ειναι και στην πολη μου.

 

Θα δειξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως επειδή σε άλλο φόρουμ αναφέρθηκε ότι πλέον αφαιρέθηκε και η επιλογή πληρωμής με paypal,ας το τσεκάρει κάποιος που έχει κάνει λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως επειδή σε άλλο φόρουμ αναφέρθηκε ότι πλέον αφαιρέθηκε και η επιλογή πληρωμής με paypal,ας το τσεκάρει κάποιος που έχει κάνει λογαριασμό.

 

 

ισχύει, και αφαιρέθηκε και η επιλογή με κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πράγματα..Εγώ αν είχα πληρώσει με paypal,θα ξεκινούσα ήδη διαδικασία ακύρωσης και dispute και θα ξαναπαράγγελνα με αντικαταβολή.Αν έχουν κλείσει το account δεν βρίσκεις άκρη μετά με το dispute,θέλει πολύ ταλαιπωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...