Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως στο Twitter τους γράφουν:

 

"Μείωση της επιπλέον χρέωσης της αντικαταβολής στα +4 ευρώ (+3,5€ το κόστος αποστολής), χωρίς μέγιστο ποσό παραγγελίας."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και βλεπω και παλι την αντικαταβολη,χωρις καποιο περιορισμο, αλλα εξακολουθει να μην υπαρχει το paypal και η πιστωτικη καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paypal ισχύει. το διόρθωσαν

και μείωση αντικαταβολής! επιτέλους...

 

Οι τιμές ισχύουν και για όσες αποστολές δεν έχουν εκτελεστεί ακόμη!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε Salvation81 έχει δίκιο και όντος δεν είμουνα ενήμερος για κάτι τέτοιο και πολύ κακός το κάνει αυτό βέβαια να θέλει εγγύηση στο ποσό. Από την άλλη όλα θα διαλευκάνουν άμα παραλάβη η πρώτη φουρνιά ετοιμοπόλεμων που έχουμε εδώ μέσα... :)

όποιοι έχουν κάνει είδη μια παραγγελία με συγκεκριμένους όρους δεν μπορεί να τους το αλλάξει με το έτσι θέλω είναι παράνομο εκτός και αν συναινέσουν και αυτή στο να πλήρωσουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε Salvation81 έχει δίκιο και όντος δεν είμουνα ενήμερος για κάτι τέτοιο και πολύ κακός το κάνει αυτό βέβαια να θέλει εγγύηση στο ποσό. Από την άλλη όλα θα διαλευκάνουν άμα παραλάβη η πρώτη φουρνιά ετοιμοπόλεμων που έχουμε εδώ μέσα... :)

όποιοι έχουν κάνει είδη μια παραγγελία με συγκεκριμένους όρους δεν μπορεί να τους το αλλάξει με το έτσι θέλω είναι παράνομο εκτός και αν συναινέσουν και αυτή στο να πλήρωσουν .

 

Δεν θα τους το αλλαξει αλλα οπως βλεπεις ακομα μονο "2" εχουν παραλαβει απο τις 22, συμφωνα με τα λεγομενα τους παντα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και μην ξεχναμε το πακετο που αντι Panasonic φωτογραφικη ειχε Παγακια μεσα....

 

Έχω μια απορία πάνω σ' αυτό.. Τα παγάκια δεν έλιωσαν?? :P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις επικοινώνησα με τη μεταφορική.Θα παραλάβω αύριο τελικά λόγω μεταφορικής και απόστασης (Κρήτη).

 

Απλά το γράφω για όσους περιμένουν να μάθουν τί έγινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κάποιοι από άλλο forum άρχισαν να παραλαμβάνουν σήμερα:

 

http://www.hwbox.gr/katastimata/16910-mrsmith-gr-page_14.html

 

Περιμένω να δω και εγώ λοιπόν αν θα παραλάβω την κάρτα γραφικών που παρήγγειλα... www_MyEmoticons_com__fishing.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις παρέλαβα το δίσκο του θέματος, τον έβαλα πάνω όλα καλά! Ευχαριστώ τον φίλο που ξεκίνησε το θέμα. Να σημειώσω ότι είχα παραγγείλει στις 26-5 και ότι μένω στη Ρόδο. Κάποια στιγμή μου ήρθε mail ότι η παραγγελία μου θα καθυστερήσει γιατί αναμένονται τα προϊόντα, αλλά την επόμενη μέρα μου έστειλαν mail και sms ότι έχει σταλεί με αριθμό αποστολής με την γενική ταχυδρομική. Σήμερα είδα ότι έχουν ανεβάσει την τιμή στα 114 ευρώ. Ας ελπίσουμε να συνεχίσει το συγκεκριμένο site την καλή αρχή που έκανε. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι φίλε να αποδειχτεί αξιόπιστο ώστε να πέσουν λίγο οι τιμές.

πάντως εγώ ακόμα περιμένω. ούτε mail με φορτωτική ούτε τίποτα. και θα παραλάμβανα και σήμερα...

τι να πω.

υπομονή... :rolleyes:

 

edit

παρατήρησα τώρα κάποιες αλλαγές. τις είδατε?

 

-χωρίς έξοδα αποστολής-παράδοσης

-αντικατάσταση ελαττωματικής συσκευής με νέα εντός 4 εργάσιμων ημερών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Στο αλλο Forum παντως βλεπω πολλες Bulk εκδοσεις προιοντων (χωρις ολα τα παρελκομενα)

2) Μερικοι ειπαν πως οι συσκευασιες ηταν ανοιχτες (αρκετα υποπτο)

3) Ακομα η αντικατασταση ελαττωματικης συσκευης με νεα εντος 4 ημερων ειναι καπως με βαση τα παραπανω.

 

Παντως το καλο ειναι οτι μερικοι παραλαμβανουν, αραγε μηπως παραλαμβανουν οσοι εχουν πει οτι ειναι σε αυτα τα φορα και οσοι δεν ειναι δεν θα παραλαβουν ποτε οπως στο ΙΤΒ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις παρέλαβα το δίσκο του θέματος, τον έβαλα πάνω όλα καλά! Ευχαριστώ τον φίλο που ξεκίνησε το θέμα. Να σημειώσω ότι είχα παραγγείλει στις 26-5 και ότι μένω στη Ρόδο. Κάποια στιγμή μου ήρθε mail ότι η παραγγελία μου θα καθυστερήσει γιατί αναμένονται τα προϊόντα, αλλά την επόμενη μέρα μου έστειλαν mail και sms ότι έχει σταλεί με αριθμό αποστολής με την γενική ταχυδρομική. Σήμερα είδα ότι έχουν ανεβάσει την τιμή στα 114 ευρώ. Ας ελπίσουμε να συνεχίσει το συγκεκριμένο site την καλή αρχή που έκανε. Εγώ έμεινα ευχαριστημένος!

 

Απορω πως γινεται να εχω παραγγειλει στις 22\5 και παραλαμβανετε καποιοι και εγω οχι????

Δεν ειναι θεμα ζηλειας, αλλα μου καθεται περιεργο να εχουν παραγγειλει πολλα ατομα στις 22 και να μην εχουν παρει τιποτα και καποια ατομα να παιρνουν τα πραγματα ενω εχουν παραγγειλει 4-5 μερες μετα.....

 

Μου εστειλαν και εμενα sms με τον κωδικο του πακετου, αλλα στην γενικη ουτε χθες αλλα ουτε και σημερα γνωριζουν κατι σε σχεση με το συγκεκριμενο κωδικο, με λιγα λογια μου λενε δεν υπαρχει. Απο το καταστημα παλι χθες μου απαντησαν σε μειλ μου λεγοντας μου τα εξης

 

Καλησπερα σας.

Τα πακέτα τα παίρνει το απόγευμα η κούριερ από εμάς.

Tracking γίνεται μολις βγει για παράδοση, δηλαδή αύριο.

 

αλλα οπως ειπα ακομη τιποτα ουτε τηλεφωνικα αλλα ουτε και στο tracking στο site της γεν.ταχ σε σχεση με το πακετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...