Προς το περιεχόμενο

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€


rosgr100

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Θα το δούμε :) Δέχτηκαν την παραγγελία και σε 4-5 εμαιλ πλέον λένε ότι θα στείλουν την παραγγελία. Δεν είναι λάθος του "συστήματος" πλέον. Αν μου έλεγαν σε εμαιλ άκυρο θα το δεχόμουν, πλέον όμως δε χαρίζομαι. Όπως και τη θετική σε περίπτωση που ανταποκριθούν στις υποσχέσεις τους πλέον!

 

2) Γιατί ενδιαφέρει εμένα? mrgreen.png Αυτή την αναβάθμιση την έψηνα απο πέρυσι και απλά κρατιόμουν. Αν έρθει καλώς. Αν όχι πάλι καλώς γιατί θα φάω μάλλον καλύτερα τα χρήματα!

 

3) Όντως. Απαντάνε όμως στα εμαιλ σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα ~10' !!!!

 

Καλημέρα!

Έστειλα κ γω ένα mail χθες να δω τι γίνεται με την παραγγελία μου αλλά τίποτα. Ψήνω κ γω αναβάθμιση κ αν κάτσει θα μου έρθει κουτί! Αν πάλι είναι μούφα, δεν έχασα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 424
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αμαν πια ρε παιδί μου πάλι συντήρηση κάνουν.Απο τις 5 μέρες που είναι ανοιχτοί τις 4,5 κάνουν συντήρηση.Δεν έχω προλάβει να δώ και τί έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι περιμενετε να παραλαβετε ειχατε πληρωσει (paypal,πιστωτικη κτλ) ή επιλεξατε αντικαταβολη;;;Ρωταω για να εχουμε μια εικονα...

 

Αρχικά έβαλα κατάθεση σε λογαριασμό τους για να κερδίσω χρόνο.

Το άλλαξα με εμαιλ σε αντικαταβολή εννοείται.

 

Πριν πληρώσω θα ανοίξω το δέμα μπροστά στη μεταφορική για να τσεκάρω εννοείται!

 

@akatsim

Υπάρχουν και άλλα e-shop στην Ελλάδα που δεν εξυπηρετούν απο το κατάστημα/αποθήκη τους ;)

Αντικαταβολή και έλεγχος κατα την παραλαβή είναι η λύση...

 

Άντε να δούμε θα είναι ίδιες οι τιμές :rolleyes:

 

στο εμαιλ τους μου επιβεβαίωσαν το χαμηλό ποσό της παραγγελίας

και μάλιστα πρόσθεσα ένα αντικείμενο που δεν είχα προλάβει τη πρώτη φορά και αυτό σε χαμηλή τιμή (googlce cache και είχα και printscreen)

 

Μέχρι τώρα ΑΨΟΓΟΙ...

Για να δούμε!

 

(θα στοιχημάτιζα ότι είναι μούφα να πώ την αλήθεια...!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πριν πληρώσω θα ανοίξω το δέμα μπροστά στη μεταφορική για να τσεκάρω εννοείται!

 

 

Και πως θα το κανεις αυτο? Αφου ως γνωστον, ο κουριερ δε σου επιτρεπει να ανοιξεις ενα δεμα που ερχεται με αντικαταβολη, εκτος και αν πρωτα πληρωσεις και τον κρατησεις ως μαρτυρα οταν θα το ανοιξεις, ή εκτος και αν το δεμα πανω εχει οδηγια να επιτραπει το ανοιγμα του απο τον παραληπτη. Αν κανω λαθος, εξηγησε μου please :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πράγμα βλέπω εγώ στην πράξη.

Μπορεί να φταίει ότι με γνωρίζουν οι μεταφορικές.

 

Πάντως ούτε ευρώ δεν δίνω αν δεν ανοίξει έστω ο courier το δέμα!

 

Τρίτη-Τετάρτη θα μάθουμε :)

 

Δε λέω να ανοίξω το κουτί του επεξεργαστή κλπ κλπ, αλλά απλά το δέμα που με μία ταινία ξανακλείνει αμέσως.

Αυτό που λέτε πρώτη φορά το ακούω πάντως.

Και στην Αγγλία τα καταστήματα λένε ότι ο αγοραστής είναι υποχρεωμένος να ελέγξει το δέμα μπροστά στον courier και αν έχει ζημιά να μή το δεχτεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο πράγμα βλέπω εγώ στην πράξη.

Μπορεί να φταίει ότι με γνωρίζουν οι μεταφορικές.

 

Πάντως ούτε ευρώ δεν δίνω αν δεν ανοίξει έστω ο courier το δέμα!

 

Τρίτη-Τετάρτη θα μάθουμε :)

 

Δε λέω να ανοίξω το κουτί του επεξεργαστή κλπ κλπ, αλλά απλά το δέμα που με μία ταινία ξανακλείνει αμέσως.

Αυτό που λέτε πρώτη φορά το ακούω πάντως.

Και στην Αγγλία τα καταστήματα λένε ότι ο αγοραστής είναι υποχρεωμένος να ελέγξει το δέμα μπροστά στον courier και αν έχει ζημιά να μή το δεχτεί!

Tι να σου πω φιλε μου, παντως εδω Ελλαδα υπευθυνα στο λεω οτι κατι τετοιο απ οσα γραφεις δεν ισχυει, και το χω συζητησει τοσο και εδω στο φορουμ σε αλλα τοπικς, αλλα και με τον ιδιο τον κουριερ, οταν απαιτησα ακριβως αυτο το πραγμα, οταν καταλαβα οτι μεσα στο πακετο κατι ελειπε. Οντως ελειπε, αλλα ποτε δε μ αφησε να το ανοιξω, αν πρωτα δεν υπεγραφα και δεν πληρωνα. Γιατι ειναι δικη του η ευθυνη, δεν του επιτρεπεται να πειραξει το δεμα, αυτος ως καθηκον εχει να παρει το δεμα και να το αφησει καπου, nothing more.

 

Φαινεται επειδη τους ξερεις, σου συμπεριφερονται ετσι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαινεται επειδη τους ξερεις, σου συμπεριφερονται ετσι :)

 

Μπορεί δε ξέρω!

Ο νόμος λέει ότι πληρώνεις και παίρνεις απόδειξη μαζί με προϊόν...δε ζητάω κάτι παράλογο.

 

Τρίτη-Τετάρτη λοιπόν!

Ελλαδάρα με τα κουλά σου :)

 

Γιατι ειναι δικη του η ευθυνη, δεν του επιτρεπεται να πειραξει το δεμα, αυτος ως καθηκον εχει να παρει το δεμα και να το αφησει καπου, nothing more.

 

Όταν είναι αντικαταβολή αλλάζει το πράγμα όμως.

Ο μεταφορέας γίνεται το κατάστημα.

Αν είναι πληρωμένο το κόστος τότε ναί, ο μεταφορέας δεν έχει κανένα δικαίωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λειτουργει ξανα, εχουμε μηπως καποιο κουπονι;

 

Αυτό κοιτούσα κ εγώ τώρα. Σε κάποια έχουν ανέβει οι τιμές, όπως η μητρική Asus P8Z77-V PRO που είχε 161,79€ και τώρα έχει 197,00€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Σήμερα τους έστειλα email για την δυνατότητα ελέγχου πριν την παραλαβή, μέσα σε δέκα λεπτά με ενημέρωσαν ότι στείλανε το αίτημα μου στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...